איתור נזילות באמצעות חיישן גז

תוֹכֶן הָעִניָנִים

גזים שונים משמשים אותנו למגוון צרכים בחיים שלנו. אנחנו מכירים גזים ממשקאות מוגזים, מניפוח של בלונים באופן ידני או על ידי בלון הליום, גז שצריך למלא במזגן ועוד שימושים כאלו ואחרים. היום הגז משמש אותנו גם בעולמות שלא תמיד חשבנו שהוא יכול להשתלב בהם, ואחד מהם הוא עולם האינסטלציה. איתור נזילות באמצעות חיישן גז הוא אחד מהסוגים הנפוצים ביותר של איתור נזילות, אז בואו נבדוק מה בדיוק התפקיד שלו, כמה עולה לעשות אותו ועוד. במקביל, אם אתם חושדים שמתקיימת אצלכם נזילה – אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ונגיע אליכם לטפל בבעיה כמה שיותר מהר. אז מוכנים? קדימה, בואו נכיר את חיישן הגז לאיתור נזילות!

 

☑️ איתור נזילות מקצועי באמצעות חיישן גז.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים באיתור נזילות באמצעות חיישן גז.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-803-5761 ☎️

 

"נזילות? אף פעם לא קרה לי"

הנה משפט שמעולם לא שמעתם ולעולם לא תשמעו מאף אחד, למה? פשוט מאוד – הנזילות בשלב כזה או אחר תוקפות את כולנו. כן, מדובר כאן על עניין ממש לא נדיר, שפעם מגיע מכיוון השירותים, פעם מכיוון חדר האמבטיה, פעם מהמטבח ופעם באמצע הסלון בעקבות נזילה של השכנים. גם החצר כמובן עלולה לסבול מנזילות, כמו גם מכונת הכביסה וצנרת הבניין כולה.

היות והנזילות הן שכיחות כל כך, עולם האינסטלציה הבין יותר ויותר עם השנים שהוא זקוק למגוון פתרונות יעילים שיוכלו לשמש אותו לשם איתור נזילות.

 

למה? מה היה רע בשיטות המסורתיות לאיתור נזילות?

בעבר כדי שיוכלו האינסטלטורים לבצע איתור נזילות הם היו צריכים לבצע מגוון פעולות מאוד לא סימפטיות על מנת לצלוח את המשימה. שבירת קירות, הרס ואפילו כניסה פיזית של האינטלטור אל תוך צנרת הביוב היו רק חלק מהשיטות הישנות האלו, ואתם יכולים רק לדמיין לעצמכם שהן אולי היו יעילות, אבל הן לוו בהרבה מאוד לכלוך וטינופת – גם לאינסטלטור וגם לבעלי הבית.

 

איך מגיעים למצב של נזילות?

איתור נזילות הוא ממש לא עניין נדיר, ויש לכך כמה סיבות עיקריות שמתחלקות לשני מישורים: המישור של השימוש האישי והמישור של ההתבלות הטבעית. בכל הנוגע לשימוש האישי, לצערנו הרבה אנשים עדיין לא משתמשים כהלכה במערכות הניקוז שלהם, איך? ובכן, שפיכה של שמן חם לתוך הכיור, השלכת מגבונים, חיתולים ומוצרי היגיינה נוספים לתוך אסלת השירותים, אי פינוי של שערות מפקק ניקוז האמבטיה ועוד הם כולם מתכון מושלם להיווצרות של סתימות שבעקבותיהן נוצרות הנזילות.

במישור של ההתבלות הטבעית מדובר כאן על שחיקה טבעית עם השנים וככל שהמוצרים נמצאים בשימוש אינטנסיבי יותר, כמו גם הצטברות של אבנית שעלולה גם היא לייצר מצב של נזילה. נשמע לכם מוכר? ובכן, אנחנו בהחלט לא מופתעים – ואם זה עוד לא קרה לכם, אתם יכולים להיות בטוחים שזה יקרה בהמשך.

 

איתור נזילות באמצעות חיישן גז – מה זה אומר ואיך זה עובד בפועל?

היום כבר ממש אין צורך באותן שיטות ישנות אותן הזכרנו קודם לכן לאיתור נזילות, וניתן למצוא מגוון ענק של סוגים לאיתור נזילות שמתבצעים בצורות נוחות, מתקדמות ועם כמה שפחות נזקים ולכלוכים. איתור נזילות באמצעות חיישן גז הוא אחת מהשיטות האלו, אז בואו נכיר אותה קצת יותר לעומק.

באופן כללי, מדובר כאן על פיזור גז בתוך הצנרת שמאפשר להבחין במקומות שממנו מתרחשת דליפה, ובהתאם להסיק שזהו מקום הנזילה. חיישן גז יתריע על כל דליפה, קטנה או גדולה באשר תהיה, בצנרת אליה הוא הוחדר.

 

למה דווקא איתור נזילות באמצעות חיישן גז?

היות וקיימות, כאמור, לא מעט שיטות לאיתור נזילות, נשאלת השאלה למה דווקא לבצע איתור נזילות באמצעות חיישן גז. ובכן, מדובר כאן על שיטה שיעילה בצנרות שמגיעות לעומק של עד 12 מ', ומדובר כאן על עניין משמעותי מאוד. בנוסף, איתור נזילות זה מאפשרת איתור של סדקים, פגמים ושברים שנמצאים בתוך הצנרת. בנוסף, הגז שהאינסטלטור משתמש בו במהלך איתור נזילות הוא גז ידידותי לסביבה ואינו מהווה סיכון כזה או אחר לא לצנרת ולא לאנשים.

 

"איפה קונים כזה? אין לי בעיה לבצע איתור נזילות בעצמי"

אז זהו, שאולי אתם מרגישים שהחוש הטכני שלכם נפלא, אבל זה ממש לא אומר שאתם יכולים לבצע איתור נזילות באופן עצמאי. אמנם חלק מהכלים לאיתור נזילות נמכרים היום בחנויות השונות, אבל שימוש בהם בפועל על ידי אדם שאין לו את הסמכות והמקצועיות לבצע באיתור נזילות ובוודאי שלא בלטפל בהן, עלול להיות מסוכן ברמות הרבה יותר חמורות ממה שחשבתם. ראשית, תפעול הכלי צריך להיות תפעול מקצועי, מהפעולות הקטנות של הרכבת המכשיר ועד הפעולות הגדולות יותר שכרוכות בהפעלה שלו, ושנית, מספיקה טעות אחת כדי לייצר נזק גדול כמו פיצוץ בצנרת.

 

מתי הכי כדאי להתקשר לאינסטלטור שיגיע לבצע איתור נזילות?

התשובה על השאלה הזו היא פשוטה וחד משמעית – הטלפון שלכם לאינסטלטור צריך להתבצע באופן מידי, ברגע שבו אתם שמים לב לנזילה, בין אם דרך טיפות בקיר ובין אם כאשר ניקוז המים במקומות שונים בבית לא עובד כמו שצריך. כל התעכבות ביצירת הקשר עם האינסטלטור עלולה להתפתח לכדי נזקים חמורים יותר, וחבל.

 

כמה עולה איתור נזילות באמצעות חיישן גז?

מדובר כאן על טווח מחירים שנע בדרך כלל בין 650 ש"ח ל-2,800 ש"ח, בהתאם לחומרת הבעיה, מיקום הנזילה וגורמים נוספים. כמובן שבמידה והאינסטלטור יצטרך לבצע פעולות נוספות כמו החלפת חלקים מהצנרת, יכולות להתווסף למחיר הזה עלויות נוספות בהתאם.

אל תהססו – צלצלו אלינו, אנחנו כבר נדאג לכם לפתרון המושלם

חברתנו מציעה מגוון שירותי אינסטלציה מעולים ונטולי פשרות. צרו איתנו קשר ונגיע אליכם עם הכלים המתקדמים ביותר לאיתור נזילות ונפתור לכם את הבעיה.

 

מחירון איתור נזילות באמצעות חיישן גז כללי

איתור נזילות באמצעות חיישן גזמחיר מ-650₪
איתור נזילות באמצעות מד לחות מתקדםמחיר מ-400₪
איתור נזילות באמצעות מצלמת ביובמחיר מ-500₪

 

לאיתור נזילות מקצועי באמצעות חיישן גז חייגו – 077-803-5761

אינסטלטור בנצרת

☑️אינסטלטור בנצרת – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנהריה

☑️אינסטלטור בנהריה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעפולה

☑️אינסטלטור בעפולה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעכו

☑️אינסטלטור בעכו – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בכרמיאל

☑️אינסטלטור בכרמיאל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנוף הגליל

☑️אינסטלטור בנוף הגליל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »