איתור נזילות

מדובר בסיטואציה מאוד לא נעימה, אולם איתור נזילות מקצועי יוכל לפתור לכם את הבעיה בפשטות. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ונדאג לבצע אצלכם איתור נזילות מקצועי ומהימן.

תארו לעצמכם את הסיטואציה הבאה: אתם נכנסים הביתה, מניחים את התיק על הכסא בפינת האוכל, כרגיל, מחליפים לבגדים נוחים של בית ולפתע פתאום נתקלים בשלולית מים שהצטברה על הרצפה. אתם מרימים את הראש ומנסים להבין מאיפה השלולית הזו נוצרה, ומגלים טיפות מים נוספות על הקיר ועל התקרה, שמים לב לריח רע ואפילו לטחב ירקרק שמתחיל להתפשט על הקירות.

☑️ איתור נזילות מקצועי עם אינסטלטור מוסמך

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים באיתור נזילות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

יש רגעים נעימים בחיים – התמודדות עם נזילות היא לא אחד מהרגעים האלה

החיים מזמנים לנו כל מיני רגעים, חלקם נעימים יותר וחלקם נעימים פחות. בכל הנוגע לנזילות בבית, במשרד או בכל חלל אחר, מדובר על סיטואציות לא ממש נעימות ולא מאוד סימפטיות, ולמה?

פשוט מאוד – הן עלולות להעיד על היווצרות של סתימות, עלולות להתפתח לכדי פיצוץ בצנרת והגרוע מכל – הן מונעות מכם להשתמש כהלכה באמבטיה, במקלחת ואפילו סתם בכיור לשם רחיצת ידיים זריזה.

איתור נזילות

 

למה מתרחשות נזילות?

נזילות הן עולם ומלואו, ולכן הסיבות להתרחשות של נזילות הן רבות ביותר. הנזילות מקורן בצנרת, אשר חשופה למגוון רב של תקלות מבפנים ומבחוץ, ומה זה אומר?

ראשית, הצנרת היא לפעמים צנרת משותפת לכל הדירות אשר נמצאות בבניין, ולכן היא חשופה להרבה יותר אפשרויות פגיעה. צנרת שעוברים בה בדרך קבע חומרים כמו שאריות מזון, שומנים, צואה, מגבונים, שערות ועוד היא צנרת שלפעמים לא עומדת בעומס, ועלולה למצוא את עצמה בשלבי קריסה.

איתור נזילות

 

ומה עלול לקרות מבחוץ?

הצנרת חשופה ללא מעט פגיעות מבחוץ, שעלולות להותיר אותה סדוקה, מנוקבת ולפעמים תקולה לחלוטין. שורשים בצנרת, למשל, הם אחת הבעיות הנפוצות ביותר בעולם האינסטלציה, אשר נמשכים למקום הלח שהצנרת מספקת להם. הם הולכים ומתפשטים ברחבי הצנרת, עד אשר חוסמים אותה לחלוטין.

איתור נזילות

 

מרזבים תקולים גם הם מקור להיווצרות נזילות

המרזבים שאמורים להוליך את מי הגשמים מהגג אל מערכת הביוב התת קרקעית, לפעמים מוצאים את עצמם תקולים לחלוטין. בין אם נוצרה בהם סתימה ובין אם הם כבר בלויים מטעמי התיישנות, ברגע שהמרזבים לא מתפקדים – מתחילה נזילה.

איתור נזילות

 

איתור נזילות – פעולה קריטית לשם התמודדות עם הבעיה

הנזילות לפעמים נראות לעין ולפעמים לא, מה שכן – את התוצאות שלהן תוכלו לראות, לרוב, בצורה יחסית ברורה. איתור נזילות הוא פעולה קריטית לביצוע ברגע שאתם מזהים סממנים כאלו ואחרים של נזילה, משום שמדובר על בעיה שעלולה להחריף עם הזמן וככל שהיא אינה מטופלת כהלכה, וחבל.

בזמן שלא תטפלו בצנרת לא תוכלו להשתמש בשום חלל שכולל בתוכו זרימת מים, כך שגם הלך החיים התקין שלכם ייפגע באופן משמעותי.

איתור נזילות

 

וכל זה עוד לפני שדיברנו על הרהיטים שעלולים להיפגע באופן משמעותי

אם לא תבצעו איתור נזילות, נזילת המים עלולה להחריף עד כדי מצב שהיא מציפה את הבית ופוגעת ברהיטים, שטיחים וחפצים נוספים שקיימים בבית, אז תגידו לנו אתם – לא חבל?

איתור נזילות

 

אז מה עושים כדי לבצע איתור נזילות באופן עצמאי?

איתור נזילות באופן עצמאי מתבצע בעיקר באמצעות העיניים, שכן הן יכולות לאתר את הטיפות והטחב שנוצר בעקבות הנזילה. מה שכן, חשוב לדעת שהעיניים הן לפעמים לא מספיקות לאיתור נזילות, ולעיתים תוצאות הנזילה יהיו מתחת לפני השטח – ברצפה, לדוגמה.

איתור נזילות

 

אינסטלטור מקצועי ומוסמך הוא הדרך לאיתור נזילות איכותי ויעיל

האינסטלטור מחזיק בידע ובכלים שיכולים לסייע לו לבצע איתור נזילות שיוכל להצביע בדיוק על מיקום הנזילה, ובהתאם לסייע לו לבחור בין דרכי הפתרון השונות. אז בואו נראה אילו אפשרויות עומדות בפני האינסטלטור על מנת לבצע איתור נזילות בצורה מצד אחד בטיחותית ומצד שני אפקטיבית.

להבדיל מבעבר, לפני כניסתם של כלים מתקדמים אל שוק האינסטלציה, היום כבר אין כל צורך בהריסה של הקירות על מנת לבצע איתור נזילות, וקיימים כלים משוכללים שמאפשרים איתור נזילות גם מבלי לבצע פעולת הריסה או שבירה כזו או אחרת.

איתור נזילות

 

איתור נזילות באמצעות בלון לחץ

אז מדובר כאן על אחת השיטות הידועות ביותר, שבמסגרתה האינסטלטור יחדיר אל תוך הצינור בלון, אותו הוא ינפח עד לכדי איטום שלו. האיטום של הבלון ימנע מהמים לעבור בצינור, ובהתאם הם יציפו אותו.

במידה והצינור מכיל סדקים, חורים או שהחיבורים שלו רופפים ובלויים, ניתן יהיה להבחין בנזילת מים מהצינור ובהתאם לאתר את הנזילה. המחיר של איתור נזילות באמצעות בלון לחץ יעמוד על בין 500-700 ש"ח.

איתור נזילות

 

איתור נזילות באמצעות מד לחות מתקדם

מד לחות מאפשר איתור נזילות בצורה יעילה ופשוטה. במסגרת האיתור מד הלחות יוכל להצביע על איזורים קרים יותר ואיזורים חמים יותר בקיר, ובהתאם יצביע על מקום היווצרות הנזילה.

קיימות שתי דרכים עיקריות לאיתור נזילות באמצעות מד לחות מתקדם: מד לחות המבוסס על התנגדות חשמלי ומד לחות המבוסס על תדר אלקטרומגנטי. המחיר של איתור נזילות באמצעות מד לחות מתקדם עומד על בין 400-800 ש"ח.

איתור נזילות

 

איתור נזילות באמצעות מצלמת ביוב

מצלמת ביוב היא אחת מהדרכים הנפוצות ביותר לאיתור נזילות. מדובר על מצלמה שמבוססת אור אינפרא אדום שרגישה לחום וקור, ובהתאם על הצבעים שמופיעים על המסך הקטן הנלווה למצלמה – יוכל האינסטלטור להבין היכן נמצא מקור הנזילה.

מדובר על שיטה מתקדמת ביותר שלא מצריכה שבר או הרס מיותרים של הקירות, ושבאפשרותה ניתן להסיק מסקנות לגבי דרכי הטיפול בנזילה. המחיר של איתור נזילות באמצעות מצלמת ביוב ינוע בין 800-2,500 ש"ח, בהתאם להיקף הנזילה.

איתור נזילות

 

איתור נזילות באמצעות חיישן גז

מדובר כאן על עוד שיטה פופולרית לאיתור נזילות. חיישן הגז הוא בעל יכולת זיהוי וחישה של גז המוזרם למערכת. באמצעות חיישן גז ניתן לבדוק את כל הצנרת לאורכה, והוא יניב תוצאות שיעידו על מיקום הנזילה שבו יש לטפל. המחיר של איתור נזילות באמצעות חיישן גז עומד על בין 1,700-2,800 ש"ח.

איתור נזילות

 

איתור נזילות באמצעות מכשיר אקוסטי

איתור נזילות באמצעות מכשיר אקוסטי הוא סוג שכיח מאוד של איתור נזילות. המכשיר האקוסטי יכול להבחין ברעשים שמתחוללים בתוך הצנרת, לסנן את רחשי הרקע ולתת לאינסטלטור את האינפורמציה שלה הוא זקוק על מנת לאתר את הנזילה ולתקן אותה בהתאם. המחיר של איתור נזילות באמצעות מכשיר אקוסטי יהיה בדרך כלל בין 1,300-2,500 ש"ח.

איתור נזילות

 

איתור נזילות בצנרת המים

איתור נזילות בצנרת המים באופן כללי הוא פעולה שהאינסטלטור יוכל לבחור באיזו מן הדרכים שעומדות לרשותו הוא מעדיף להשתמש על מנת לאתר את מקור הבעיה. היות ומדובר על היצע מכשירים גדול שמאפשר לאינסטלטור לקבל את המידע הנחוץ לו, מדובר על פעולות שרק הוא יכול לבצע, ולא האדם הפרטי. מה זה אומר לגביכם? ובכן, השאירו את הפעולה של איתור נזילות לאנשי מקצוע, במקום לנסות לבצע אותה בעצמכם ולגרום לתקלות.

איתור נזילות

 

קבלו אותנו, אנחנו בדרך!

חברתנו מציעה שירותי אינסטלציה מהטובים בישראל. אנחנו מבטיחים מחירים הוגנים, שירות אדיב ומקצועיות מקסימלית בכל בעיית אינסטלציה באשר היא, ובפרט בזמן איתור נזילות. מחכים לכם!

איתור נזילות

 

מחירון איתור נזילות כללי

איתור נזילות באמצעות מד לחות מתקדם מחיר מ-400₪
איתור נזילות באמצעות בלון לחץ מחיר מ-350₪
איתור נזילות באמצעות חיישן גז מחיר מ-650₪