ביוב

יודעים כבר על מי אנחנו מדברים? ובכן, אם עדיין לא, כיף שהגעתם! במאמר הקרוב החלטנו להרים את הכפפה ולעשות לכם קצת יותר סדר בכל מה שקשור בביוב, להציג בפניכם קצת מחירים וסיטואציות שונות ועוד.

במקביל לכל אלו, חשוב לנו להציע לכם את שירותי האינסטלציה השונים שלנו, ואם אתם זקוקים לאי אילו שירותים הקשורים בביוב או בדברים אחרים – צרו איתנו קשר בהקדם ונוכל לסייע בשמחה.

כולנו שומעים עליו, אנחנו יודעים שהוא קיים, אנחנו אפילו מזכירים אותו בכל מיני סיטואציות – בעיקר בסיטואציות פחות היגייניות. אנחנו רואים את הפתחים אליו מדי יום, גם בתוך הבית הפרטי שלנו, גם במקום העבודה שלנו וגם באיזורים חיצוניים, ואנחנו יודעים עד כמה הוא חשוב ומשמעותי לאורח החיים התקין שלנו. מה שכן, לצד כל אלו, אנחנו לא באמת יודעים מה קורה בתוכו ואיך בדיוק הוא עובד.

☑️ שאיבה, ההחלפה ותיקון ביוב באופן יעיל ויסודי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בשירותי ביוב.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

מי אתה ביוב?

אז במקום להמשיך לציין אותו ולהזכיר אותו בכל מיני סיטואציות, הגיע הזמן לדעת בדיוק על מה אתם מדברים. אז כשמדברים על ביוב מדברים בעצם על מערכת גדולה אשר כוללת צינורות שנמצאים מתחת לפני האדמה.

המערכת הזו, מערכת הביוב, נושאת איתה תפקיד חשוב מאוד שכולל בתוכו את כל פעולת הניקוז של השפכים העירוניים השונים, מתוך העיר עצמה אל עבר מקומות שבהם קיומם של השפכים לא יפריע לאיש. כחלק מהמקומות שאליהם מנותבים אותם שפכים נמצא גם המכון לטיהור שפכים, הים, ערוצי נחל ועוד.

היות וניקוז של השפכים אל עבר משאבים טבעיים כמו ערוצי נחל או הים עלול לגרום לזיהום חמור ביותר במים שנמצאים בתוכם, קיים מאמץ גדול להימנע מניקוז השפכים לעברם.

 

הביוב – בכל מקום ובכל מצב

מערכת הביוב היא מערכת שהיא חלק חשוב מכל איזור בארץ ובעולם – בערים, ישובים ועוד. כל רשות מקומית אחראית עם תפעול מערכת הביוב שנמצאת בה, כולל תיקונים, ביקורות ועוד.

בחלק מהמקומות מערכת הביוב היא קטנה וצרה, אך בחלק מהמקומות היא מגיעה לכדי גדלים שמאפשרים אפילו לגורמים אנושיים להיכנס לתוכה, הן לשם תפעול וביקורת והן לשם ביקורים וסיורים.

 

חשיבות קיומה של מערכת ביוב – יותר גדולה ורחבה ממה שאולי חשבתם

אם כן, עוד לפני שנכנסנו לעומק הדברים, ניתן כבר להבחין שמדובר על מערכת שבלעדיה החיים אינם חיים. במשמעות הפשוטה של מערכת ביוב, ניתן להבחין כי היא מבצעת תפקיד קריטי ומכריע בחיינו.

לולא קיומה של מערכת ביוב, לא היו יכולים השפכים השונים שלנו לעשות את דרכם החוצה מהמבנה ולהסתלק מהחיים שלנו, והם למעשה היו מצטברים בתוך מקום אחד שקרוב למבנה. מה המשמעות של דבר כזה? ובכן, ריחות, זיהומים, חיידקים, הצטברות של חרקים שנמשכים לשפכים ובשורה התחתונה – אורח החיים שלנו היה נפגע אנושות ממצב כזה.

 

צנרת ביוב תקינה היא צנרת ביוב אמינה

צנרת ביוב היא חלק קריטי ממערכת הביוב, שכן היא מאפשרת את זרימת השפכים באופן תקין בה. צנרת זו אמורה לפעול באופן תקין ושוטף, אך לפעמים הדברים לא מתנהלים בדיוק כפי שהיינו מצפים מהם להתנהל. לא מעט פעמים צנרת ביוב עלולה להיפגם מסיבות כאלו ואחרות, ובעקבות כך גם לעלות על גדותיה.

 

ביוב שעולה על גדותיו – בעיה שמצריכה פתרון דחוף

ברגע שמערכת הביוב לא מצליחה לתפקד כראוי, מדובר על בעיה חמורה שאין להתעכב עם הטיפול בה, ולמה? היות והתפקיד שלה חשוב כל כך, והיות ועוברים בה כל כך הרבה שפכים מדי יום שמורכבים מכל מיני סוגים – במידה והם יוצפו אל עבר פני האדמה מדובר על סכנת נפשות של ממש. הצפה מהביוב היא למעשה מפגע תברואתי וסניטרי לכל דבר ועניין, ועלולה להביא איתה השלכות חמורות על מי שנמצא בקרבתה.

 

תיקון צנרת ביוב – הפעולה ההכרחית בעת הצפה או תקלה במערכת הביוב

תיקון צנרת ביוב הוא פעולה שיכולה להתבצע כאשר מדובר על תקלות פשוטות יחסית. במידה וקיימים סדקים שניתן להשלים בחזרה או במידה ומדובר על סתימה שניתן לפתוח בעזרת אמצעים כאלו ואחרים, תיקון צנרת ביוב יוכל לבוא לידי ביטוי ולהחזיר את תפקוד הביוב לקדמותו.

 

המחיר עבור תיקון צנרת ביוב – תדעו לקראת מה אתם הולכים

במידה ואיש המקצוע יגיע למקום ואכן יגלה שמדובר על תקלה במערכת הביוב שניתן לתקן אותה, כדאי גם לדעת למה לצפות ממנו מבחינת הצעת המחיר. תיקון צנרת ביוב מתחלק לשני חלקים – תיקון צנרת ביוב נסתרת אשר נמצאת מתחת לריצוף, ותיקון צנרת ביוב חשופה שאינה מצריכה את הסרת הריצוף והחזרתו למקומו.

הסוג הראשון, של תיקון צנרת ביוב נסתרת, יביא איתו מחירים שנעים בדרך כלל בין 1,500 ש"ח ל-2,500 ש"ח. המחיר הסופי יקבע בהתאם לגורמים שונים כמו סוג הבעיה שאיתה צריך להתמודד, למשל. הסוג השני, של תיקון צנרת ביוב חשופה, יביא איתו מחירים שנעים בדרך כלל בין 500 ש"ח ל-700 ש"ח. גם כאן המחיר הסופי יקבע בהתאם לגורמים משתנים.

 

לפעמים ניתן לתקן ולפעמים לא: מצבים שבהם יש צורך בהחלפת צנרת ביוב

תיקון צנרת ביוב הוא אמנם אפשרות נחמדה ויעילה, אך לא תמיד היא אפשרות שניתן לקיים אותה. מקרים חמורים יותר של בעיות שעלולות להתרחש בתוך מערכת ביוב עלולים להסתיים בהחלפת צנרת ביוב כללית – פעולה שתדרוש קצת יותר זמן ושימוש בקצת יותר כלים.

החלפת צנרת ביוב נובעת בדרך כלל מהתיישנות ועייפות החומר, והצורך בה יעלה בעיקר במבנים ישנים יותר, אך לא רק. גם צנרת ביוב חלודה ומעובשת דינה עלול להיות בהחלפה מוחלטת שלה, בהתאם לאבחונו המקצועי של האינסטלטור שיגיע למקום.

בכל הנוגע למחיר של החלפת צנרת ביוב מדובר כאן על טווח מחירים שנע בין 600 ש"ח ל-1,500 ש"ח למטר, מחיר הכולל גם את פירוק צנרת הביוב הקיימת וגם את קנייתה והתקנתה של צנרת הביוב החדשה.

 

שאיבת ביוב – כאן כבר מדובר על סיפור אחר לגמרי

שאיבת ביוב היא צורך שעולה במקרים שבהם השפכים שבביוב יוצאים החוצה ממנו. אנחנו מכירים את התופעה הזו בתור תופעת ההצפה, שבמסגרתה הביוב פשוט מאוד עולה על גדותיו. שאיבת ביוב רלוונטית גם במקרים כאלו, אך גם במקרים של הצפת נוזלים בעקבות גשמים, סתימות ועוד.

המחיר של שאיבת ביוב יעמוד בדרך כלל על בין 700 ש"ח ל-1,000 ש"ח, בהתאם לסוג השאיבה, כמות המים או השפכים שאותם יש לשאוב, שעת ביצוע הפעולה ועוד.

 

בכל מה שקשור בביוב – אל תתעסקו עם זה בעצמכם

לא מעט אנשים מרגישים שיש באפשרותם לפתור כל בעיה באופן עצמאי. כן, גם אם המשמעות של העניין הזה היא ללכלך קצת את הידיים, המשמעות הזו לא מאיימת עליהם והם עומדים ניצבים בפני כל בעיה ובעיה באשר היא. מה שכן, בכל הנוגע לביוב – העניין הזה ממש לא יכול לעבוד בצורה הזו.

רק הזמנה של אינסטלטור מקצועי תוכל לפתור כל בעיה שקשורה בביוב, ולכן במקום להסתבך עם זה בעצמכם – פשוט תצרו איתנו קשר. אנחנו נדאג להציב בפניכם את כלל האפשרויות באשר לביוב, ונשתמש בכלים המתקדמים ביותר על מנת לפתור כל בעיה. נדבר!

 

מחירון שירותי אינסטלציה לביוב כללי

שאיבת ביוב מחיר מ-700₪
החלפת צנרת ביוב מחיר מ-600₪
תיקון צנרת ביוב מחיר מ-1500₪

 

תיקון צנרת ביוב

צנרת ביוב היא אחד האלמנטים המרכזיים ביותר במערכת האינסטלציה. היא צנרת שמאפשרת זרימה של מי השופכין באופן תקין, מתוך המבנה אל מחוצה לו, ובכך לשמור

קרא עוד »

שאיבת ביוב

אתם מכירים את הסיטואציה הזו שבה אסלת השירותים שלכם נסתמת ואתם נעזרים בפומפה על מנת לנסות ולשאוב את מה שנתקע בה? מכירים מתקנים מתנפחים שבסוף

קרא עוד »

החלפת צנרת ביוב

בימים כתיקונם אנחנו יכולים לראות שהחיים שלנו מתנהלים באופן תקין. כל כלי נמצא במקומו, כל אלמנט יודע מה התפקיד שלו במערכת ופעולות רבות שאנחנו מבצעים

קרא עוד »