גילוי נזילות באמצעות חיישן גז

תוֹכֶן הָעִניָנִים

גילוי נזילות הוא אחת מהפעולות הנפוצות ביותר שקיימות בעולם האינסטלציה. אינסטלטורים רבים מתמודדים מדי יום עם קריאות לגילוי נזילות, שכן הנזילות בעצמן הן עניין שכיח ביותר. בין אם מדובר על בית, משרד, או כל חלל אחר שמים זורמים בו, הנזילות הן לגמרי אפשרות שיכולה להתרחש גם אצלכם. גילוי נזילות באמצעות חיישן גז הוא פעולה נפוצה ביותר, והיא יעילה ביותר גם ביחס לעצמה וגם ביחס לשיטות גילוי נזילות אחרות שקיימות בשוק. אז אם עוד לא יצא לכם לשמוע על השיטה הזו, בואו ונכיר קצת יותר את השיטה של גילוי נזילות באמצעות חיישן גז, ואתם כמובן מוזמנים לצלצל אלינו במידה ואתם חושדים בנזילה וחושבים שאתם זקוקים לשירות מהסוג הזה.

 

☑️ גילוי נזילות מקצועי באמצעות חיישן גז.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בגילוי נזילות באמצעות חיישן גז.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-803-5761 ☎️

 

"נזילות? אצלי? לא יכול להיות"

אנשים מסויימים כל כך מקפידים על שימוש נכון בכיורים, במקלחת ובאסלת השירותים עד שקשה להם להאמין שנזילות לקרות אצלם. אנחנו מדברים כאן על אנשים שמתנהלים כראוי בכל מה שקשור בהשלכת שמן חם לפח האשפה במקום לתוך הכיור, על השלכת מגבונים לפח האשפה במקום לתוך האסלה ועוד.

לצד השימוש הנכון, חשוב לציין שלא רק שימוש קלוקל עלול לגרום לנזילות. יש גם כל מיני מצבים טבעיים שמובילים לנזילות, כמו עייפות החומר, הצטברות של אבנית ועוד. כמו כן, גם מצבים כמו חדירת עלים, ענפים או זרדים לצהרת עלולה לגרום לנזילה, שגם ממנה אין ממש אפשרות להימנע.

 

היות והנזילות הן עניין שכיח כל כך – עלה גם הצורך למצוא להן פתרונות יעילים

בתחילת הדרך של עולם האינסטלציה, היו האינסטלטורים צריכים לשבור קירות ולהתנהל בצורה קצת יותר סיזיפית ומלוכלכת על מנת לבצע גילוי נזילות. עם הזמן וההתפתחויות הטכנולוגיות, עולם האינסטלציה הלך והמציא את עצמו מחדש עם מגוון שיטות מעולות לגילוי נזילות, כאלו שמאפשרות לאינסטלטור להישאר רענן לקראת הטיפול בהן, ולא להשקיע את מלוא מרצו בגילוי נזילות.

 

נזילות – איך, מה, מתי?

עניין הנזילות הוא שכיח כל כך היות והוא נובע מעושר של סיבות שונות. קיימות נזילות, כאמור, שמקורן בהתבלות הטבעית של החומר – סדקים בצנרת שנגרמו בעקבות חפצים זרים או התיישנות מפאת גילה של הצנרת.

להבדיל, קיימות נזילות שמקורן הוא בהתנהלות רשלנית של האנשים בכל הנוגע לאותו שם חם שהזכרנו קודם לכן או השלכת מגבונים לאסלה, כמו גם שערות שמצטברות באיזור הניקוז ללא פינוי, השלכת תחבושות היגייניות וטמפונים לתוך האסלה ועוד. כל אלו עלולים להביא למצב של סתימה שבעקבותיה תחל נזילה קלה או מאסיבית, בהתאם למקרה.

 

כל מה שצריך לדעת על אופן הפעולה של גילוי נזילות באמצעות חיישן גז

בעולם האינסטלציה של המאה ה-21 אתם יכולים לשכוח לחלוטין מאותן שיטות ישנות של שבירת הקירות, ולהתחיל לשנן את השיטות החדשות לגילוי נזילות. שיטות אלו באות לידי ביטוי באמצעות מצלמת ביוב, מד לחות מתקדם משני סוגים שונים, מכשירים אקוסטיים, בלון לחץ ועוד רבים. אחת מהשיטות הבולטות לגילוי נזילות היא באמצעות חיישן גז, אז מה קורה בפועל אתם שואלים? אל דאגה – נערכנו מראש עם כל מה שאתם צריכים לדעת.

שיטה זו עובדת באופן הבא: האינסטלטור מפזר גז בפנים הצנרת. הגז המתפזר בתוך הצנרת יכול להצביע על הנקודות בהן מתקיימת נזילה, בין אם מדובר על נזילה קטנה ופשוטה ובוודאי כאשר מדובר על נזילה גדולה ומאסיבית.

 

מה היתרון של גילוי נזילות באמצעות חיישן גז על פני שיטות אחרות לגילוי נזילות?

השיטה של גילוי נזילות זו מביאה איתה כל מיני יתרונות. בראש ובראשונה, מדובר כאן על כלי שמסוגל לבדוק צנרות שעומקן עומד על עד 12 מ', ומדובר כאן על יכולת כבירה שלמעשה הופכת שימושית עבור המון סוגי צנרות.

כמו כן, באמצעות פיזור הגז יכול האינסטלטור להבין מה מתרחש בתוך הצנרת מבחינת שברים, סדקים או פגמים אחרים שקיימים בה. חשוב לציין שהגז שבו נעשה שימוש במסגרת גילוי נזילות באמצעות חיישן גז הוא גז ידידותי לסביבה ולא מעמיד אף אחד בפני סיכון.

 

"מי צריך אינסטלטור? בשביל מה יש לי 10 אצבעות?"

עבודה עצמאית היא אמנם מבורכת באופן כללי, אולם בכל מה שקשור בעבודות אינסטלציה כאלו ואחרות – תשאירו את העבודה לאינסטלטור מקצועי. כיום חנויות רבות מציעות למכירה מגוון כלים לביצוע גילוי נזילות, והפיתוי לרכוש אותם ולהשתמש בהם הוא בהחלט גדול, הרי שלרוב מדובר כאן על הוצאה של כמה עשרות שקלים בודדים בקניית הכלי עצמו לעומת הוצאה של כמה מאות שקלים עבור תיקון שיעשה בידי אינסטלטור.

אז נכון, המחיר אמנם מפתה, אבל שימוש עצמאי בכלים לגילוי נזילות עלול להוביל אתכם לנזקים בלתי הפיכים, ולגרום לצנרת שלכם להתפוצץ ולסיים את תפקידה. אינסטלטור מקצועי, לעומת זאת, יוכל לבצע עבודה מהימנה ולגרום לכל נזילה להסתיים בקלות ובפשטות, תוך הקפדה על עבודה יסודית ומקצועית.

 

דחוף? לא דחוף? זאת השאלה

לפעמים אין לנו ממש כוחות להתעסק עם תקלות כאלו ואחרות, ואנחנו מותירים את הטיפול בהן ליום אחר. כן, אנחנו בטוחים שלא פעם השארתם את הרמקולים שלכם עומדים עם התקלה שלהם במשך כמה ימים, או שחיממתם אוכל על הגז במקום במיקרוגל, אבל כאשר מדברים על גילוי נזילות מדברים על מקרה הרבה יותר דחוף ובהול מאשר המקרים שציינו. כל עיכוב כזה או אחר בגילוי נזילות עלול להחמיר את הבעיה, ובהתאם להיות מורכב יותר לפתרון ויקר יותר.

 

גילוי נזילות באמצעות חיישן גז – פשוט לעשות ולסיים עם זה

שיטה זו תעלה מ- 650 ש"ח ל- 1,800 ש"ח. צלצלו אלינו ונוכל לבצע זאת גם אצלכם.

 

מחירון גילוי נזילות באמצעות חיישן גז כללי

גילוי נזילות באמצעות חיישן גזמחיר מ-650₪
גילוי נזילות באמצעות מד לחות מתקדםמחיר מ-400₪
גילוי נזילות באמצעות מצלמת ביובמחיר מ-500₪

 

לגילוי נזילות מקצועי באמצעות חיישן גז חייגו – 077-803-5761

אינסטלטור בנצרת

☑️אינסטלטור בנצרת – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנהריה

☑️אינסטלטור בנהריה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעפולה

☑️אינסטלטור בעפולה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעכו

☑️אינסטלטור בעכו – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בכרמיאל

☑️אינסטלטור בכרמיאל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנוף הגליל

☑️אינסטלטור בנוף הגליל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »