ניקוז

תוֹכֶן הָעִניָנִים

אנחנו בטוחים שלא פעם שמעתם את המושג ניקוז. מדובר כאן על מושג שמתאר את האופן שבו המים מולכים כולם למקום אחד באמצעות פתח קטן, פתח שמאפשר להם לצאת מן המבנה שבו הם נמצאים ולעבור אל עבר השטח החיצוני למבנה. כמו כן, הניקוז משמש גם לשטחים חיצוניים במקרה של גשמים, שיכולים לעשות את דרכם אל עבר פתחי הניקוז שנמצאים ברחוב. עולם הניקוז עובר פיתוחים ושיפורים לאורך כל הזמן, וכך למעשה יכולה להתקבל תוצאה של אורח חיים תקין מבלי הצפות. אם אתם זקוקים לשירותי אינסטלציה אשר קשורים בניקוז או בכל עניין אחר, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ואנחנו נתאים לכם פתרון לכל בעיה.

☑️ שירותי ניקוז יעילים וייסודיים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בניקוז.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-803-5761 ☎️

 

בואו נתחיל מההתחלה

אז בואו נתחיל מהמבנים הפנימיים שזקוקים לניקוז. אם נסתכל לרגע על אורח החיים התקין שאותו אנחנו מנהלים, נמצא שאנחנו משתמשים בכמויות גדולות של מים לאורך היום.

אנחנו לא מדברים כאן על מים לשתייה, אלא על מים ששוטפים את הצרכים שלנו באסלה, על מים שמסייעים לנו ברחיצת הכלים במטבח, על מים שבאמצעותם אנחנו שוטפים ידיים ופנים וכמובן על מים שמאפשרים לנו מקלחת חמה ונעימה בתחילת ובסוף כל יום.

לולא פתחי ניקוז שנמצאים בכל אחד מהמוקדים הללו – ניקוז של השירותים, ניקוז של האמבטיה, ניקוז של הכיור המטבח וכן של כיורים נוספים, היינו מוצאים את עצמנו עם ערימות של מים שמציפות אותנו מכל עבר, ומה היה קורה אז אתם שואלים? התשובה יותר נוראית ממה שאתם אולי חושבים.

 

הנוסחה היא פשוטה למדי: אין ניקוז – אין חיים

ללא פתחי ניקוז מה שהיה קורה הוא למעשה הצפה גדולה. ברגע שהיינו עושים שימוש כזה או אחר במים והם לא היו מנוקזים אל תוך פתח שמוליך אותם אל עבר האיזור החיצוני למבנה, הם היו נאגרים לכדי ערימות גדולות שמציפות את האיזור.

על מנת לפשט את הסיטואציה, חשבו שאתם מחליטים לנקות את הבית שלכם באמצעות מים, סבון רצפות ואקונומיקה. בסופו של דבר, אחרי שתשפכו את כל המים, תצטרכו לגרוף אותם לאנשהו, אך מה היה קורה אם לא היה לכם לאן לגרוף אותם? תוצאה זהה בדיוק – הצפה.

 

ניקוז של שטחים חיצוניים – אבל המים כבר בחוץ, לא?

אז נכון, ברגע שהמים נמצאים כבר בחוץ אין, כביכול, סיבה להוליך אותם לאנשהו, הרי הם כבר נמצאים בשטח חיצוני ולא יכולים להציף, לא? אז זהו, שממש לא. דמיינו לעצמכם חורף, כזה עם גשמים כבדים או גשמים קלילים כאחד.

חורף כזה, שמביא איתו כמויות מים קטננות או גדולות, מציף את הרחובות במים, שללא פתחי ניקוז היו נשארים על פני האדמה. כידוע, מי הגשמים עושים את דרכם אל פתחי הניקוז שנמצאים בדרך כלל על הכבישים, וכך הם יכולים להגיע לתעלות, להיספג באדמה או לעשות את דרכם אל עבר תהליכי התפלה שיהפכו אותם לראויים לשתייה.

 

אז זהו? פתחי ניקוז ברחוב יעילים רק כאשר החורף מגיע?

פתחי ניקוז שכאלו יעילים בעיקר בימי החורף, אך הם בהחלט יעילים גם ביתר עונות השנה. מספיק שהעירייה פותחת במבצע ניקיון ומחליטה, באמצעות כמות מים גדולה, לשטוף את כל הרחובות – והנה הצורך החוזר והנושן בפתחי ניקוז.

 

ומה קורה כאשר פתחי ניקוז הופכים חסומים?

כאן בדיוק מתחילות בעיות, ועולה הצורך בשימוש באינסטלטור מקצועי. אז מה בעצם קורה בפתחי ניקוז? היות ומדובר על פתחים שמאפשרים זרימה חופשית של מים, הם למעשה מזמינים אליהם גם חפצים שונים שעלולים להיתקע בהם ולחסום אותם מלפעול באופן תקין.

למשל, אם מסתכלים על פתחי ניקוז ביתיים, נוכל לגלות ששערות בפתח הניקוז במקלחת, הצטברות של לכלוכים במכונת הכביסה, שאריות אוכל ושמן בפתח הניקוז במטבח ועוד עלולים להפוך מהר מאוד לסתימה, שתגרום לפתח הניקוז להיות לא יעיל ולא לתפקד כראוי.

 

פתחי ניקוז חיצוניים – גם הם עלולים להיחסם

כאשר מדברים על פתחי ניקוז חיצוניים, מדברים על אופציה אפילו גדולה יותר להצטברות של חפצים וחומרים אחרים שעלולים לחסום את פתח הניקוז ולהשבית אותו מכל פעולה. למשל, פתחי ניקוז חיצוניים חשופים לכניסה של זרדים, ענפים, עלים, שקיות קרטון וניילון, ניירות טואלט, עטיפות של כל מיני צעצועים או חטיפים, ברגים ועוד המון חפצים שמסתובבים ברחוב.

 

מה קורה כאשר פתחי ניקוז כאלו הופכים חסומים?

בין אם מדובר על פתחי ניקוז פנימיים ובין אם מדובר על פתחי ניקוז חיצוניים, המשמעות של החסימה שלהם עלולה להיות כבדה וקטלנית. ברגע שפתח ניקוז לא יכול לתפקד כראוי, המים למעשה יוצרים הצפה גדולה. ההצפה, כאשר מדברים על חללים פנימיים, עלולה לפגוע ברהיטי עץ שנמצאים בבית, לפגוע במכשירים חשמליים ועוד.

כאשר מדברים על חללים חיצוניים, המים עלולים לעלות על גדותיהם, לפגוע במכוניות החונות ברחוב, להיכנס לתוך חללים חיצוניים כמו בתי ספר או מסעדות ואפילו להיכנס פנימה אל תוך הבתים. מדובר כאן על כשלים סניטריים חמורים שמצריכים פתרון באופן מידי.

 

כמה עולה טיפול אינסטלציה בפתיחת סתימה בפתחי הניקוז?

המחירים של טיפול אינסטלציה בפתיחת סתימה בפתחי הניקוז הם מחירים שמגיעים לטווחים שונים, בהתאם לגודל הפתח, בהתאם לתנאים שבהם הוא נמצא ועוד. כאשר מדברים על פתיחת סתימה בפתחי ניקוז פנימיים וביתיים מדברים בדרך כלל על מחיר שנע בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח, ואילו כאשר מדובר על פתחי ניקוז חיצוניים המחירים יכולים לטפס לכמה אלפי שקלים.

 

אינסטלטור מומחה – הדרך להתמודד עם כל בעיה שקיימת במערכת הניקוז

צלצלו אלינו עוד היום ותוכלו להנות משירותי אינסטלציה שקשורים הן במערכת הניקוז והן בכל נושא אינסטלציה אחר. אנו מבטיחים מחירים הוגנים, שירות חייכני ומקצועיות שלא תמצאו בשום מקום אחר. מחכים לכם!

 

מחירון שירותי ניקוז כללי

ניקוזמחיר מ-300₪
אינסטלציה סניטריתמחיר מ-350₪
תיקון מרזביםמחיר מ-1000₪

 

לשירותי ניקוז חייגו לאינסטלטור עכשיו – 077-803-5761

אינסטלטור בנצרת

☑️אינסטלטור בנצרת – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנהריה

☑️אינסטלטור בנהריה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעפולה

☑️אינסטלטור בעפולה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעכו

☑️אינסטלטור בעכו – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בכרמיאל

☑️אינסטלטור בכרמיאל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנוף הגליל

☑️אינסטלטור בנוף הגליל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »