פתיחת סתימה בחצר

תוֹכֶן הָעִניָנִים

כמה מבאס זה לחזור הביתה ולגלות שהחצר שלכם מוצפת במים שעולים על גדותיה, להוריד את המים בשירותים ולגלות שהם עולים בחזרה למעלה, לרחוץ כלים ולגלות שהמים לא יורדים בכיור ולהרגיש את חוסר האונים המתלווה לכל אלו. כן, אמנם מדובר במקרים לא נעימים אבל הם לחלוטין ברי פתרון. פתיחת סתימה בחצר היא אחת הפעולות החשובות שיש לבצע ברגע שאתם שמים לב לפעילות לא תקינה כזו או אחרת, ואם אתם עדיין לא בטוחים מי יוכל לסייע לכם בעניין הזה – צלצלו אלינו ונגיע אליכם במהירות האפשרית.

 

☑️ פתיחת סתימה בחצר עם אינסטלטור מוסמך ומנוסה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בפתיחת סתימות בחצר.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-803-5761 ☎️

 

מבאס? כן. בלתי אפשרי להתמודדות? ממש לא

פתיחת סתימה בחצר היא אמנם לא מעמד נעים בשום צורה. ריח רע עולה מן הביוב, מים מגיעים לכל מקום ותחושת הגועל מציפה אתכם. נכון, זה אמנם מאוד מבאס מצד אחד, אבל זה לחלוטין בר פתרון מהצד השני.

 

זה לא הזמן שלכם לנוח על זרי הדפנה

ככל שפתיחת סתימה בחצר נעשית בשלב מוקדם יותר, כך הטיפול בה יכול להיות פשוט יותר ובהתאם גם זול יותר. ברגע שאתם מזהים סממנים כאלו ואחרים של סתימה בחצר שלכם, אל תתמהמהו או תמתינו שהדברים יסתדרו מעצמם, הרימו טלפון באופן מידי לאיסנטלטור מקצועי שיוכל להגיע ולסייע לכם בבעיה עד לפתרון מוחלט שלה.

 

מכל האנשים דווקא אני? איך זה יכול להיות?

הצורך בפתיחת סתימה גורם לחלק מהאנשים לשאול שאלות ולנסות להבין האם הם עשו משהו לא בסדר, ולמה דווקא עליהם נחתה הצרה הזאת. חשוב להגיד שבחלק מהמקרים פתיחת סתימה היא נחוצה לא בעקבות פעולה לא תקינה מצד הדיירים, אלא פשוט בשל התבלות החומר הטבעית. מה שכן, קיימות לא מעט פעולות שדיירים מסויימים עושים שמקדמות מצב של סתימה, ובקלות רבה ניתן היה להימנע מהן.

 

לאן אתם זורקים את המגבונים שלכם?

פתיחת סתימה בחצר נחוצה בדרך כלל מהצטברות של כל מיני חומרים לא רצויים שנכנסים לתוך הצנרת. מתי בפעם האחרונה השלכתם את המגבונים שלכם לפח האשפה ולא לתוך האסלה? מתי בפעם האחרונה גלגלתם חיתול משומש לכדי כדור והנחתם אותו בפח? לאן אתן זורקות את התחבושות ההגייניות והטמפונים שלכן? האם יצא לכם לפתוח את פתח הניקוז באמבטיה ולשלוף ממנו שערות שהצטברו בו? ואחרי שאתם מטגנים שניצלים – לאן הולך בדיוק השמן הרותח?

 

אלו לא רק שאלות מנחות, אלו הוראות שכדאי ליישם כמה שיותר מהר

כל השאלות האלו מובילות אותנו למקום אחד בדיוק – הסיבות להיווצרותה של סתימה בחצר. שימוש לא נכון בפתחי הניקוז בבית שלכם עלול לגרום לסתימות בצורה הרבה יותר מהירה ממה שחשבתם, וחבל.

השאלות ששאלנו יכולות להיענות בתשובות כמו "את החיתולים והמגבונים אנחנו זורקים לפח האשפה" או "את השמן הרותח אנחנו שופכים לתוך קופסה אטומה ולאחר מכן אנחנו משליכים אותה לפח האשפה". ככל שתתמידו בשמירה על הניקיון וההיגיינה של הבית שלכם, כך הסיכוי להיווצרות סתימה בחצר הולך ויורד בהתאם.

 

האם ניתן להימנע ממצב של צורך בפתיחת סתימה בחצר?

אז לא, לא הכל בידיים שלנו וכאמור קיימות גם סתימות שנוצרות באופן טבעי של התבלות החומר, כמו גם הופעתה של אבנית שמייצרת סתימה. לעומת זאת, בכל מה שנמצא בידיים שלנו – אפשר בהחלט לעשות את המעל ומעבר על מנת להימנע ממצב של סתימות. התנהלות נכונה, כמו גם שימוש בחומרים מרחיקי אבנית או חומרים להמסת שיערות, לדוגמה, יכולים לסייע בשמירה על מערכת הניקוז שלכם תקינה לאורך זמן.

 

האם יש בעיה שאתמודד עם העניין הזה בעצמי?

בהחלט כן. החומרים שציינו יכולים לסייע אמנם גם בזמן שמופיעה סתימה, אולם מדובר על חומרים שיראו את השפעתם לטווח הקצר בלבד. התמודדות עם סתימה באמצעות החומרים הללו עלולה לפתור את הבעיה רק ליום או יומיים, שאחריהם הסתימה תופיע בשנית, וחבל. התמודדות עם פתיחת סתימה בחצר צריכה להיעשות על ידי איש מקצוע, ואינסטלטור מקצועי הוא בדיוק האיש הזה.

 

פתיחת סתימה בחצר – פשוט, מורכב, בלתי אפשרי לתיקון

פתיחת סתימה כזו יכולה להגיע ברמות חומרה שונות, כאשר כל אחת מהן תביא איתה מחירים אחרים וכמובן שימוש בכלים מתקדמים יותר או פחות. ככל שתקדימו לדווח על הצורך בפתיחת סתימה, כך הסיכוי שההתמודדות איתה תהיה פשוטה הוא סיכוי גבוה יותר. להבדיל, אם תתעכבו בדיווח על הצורך בפתיחת סתימה, הסתימה עלולה לא רק להחמיר אלא גם להפוך לפיצוץ בצנרת, ותאמינו לנו – עם העניין הזה אתם ממש לא רוצים להתמודד.

 

חסרון נוסף ובולט של התעכבות עם פתיחת סתימה בחצר

ככל שתתעכבו יותר עם פתיחת סתימה בחצר, כך אתם גם עלולים למצוא את עצמכם אורזים מזוודה ועוזבים את הבית לכמה ימים על מנת לאפשר לאנשי המקצוע לבצע את עבודתם כהלכה. היות ואנחנו בטוחים שהייתם שמחים לא לשבש את אורח החיים שלכם בצורה הזו, ההמלצה שלנו היא ליצור קשר בהקדם האפשרי עם אינסטלטור מוסמך.

 

מה העלות של פתיחת סתימה בחצר?

פתיחת סתימה כזו יכולה להסתיים בטווח מחירים שבין 200-300 ש"ח, עלולה לטפס עד ל-500-600 ש"ח ובמקרים הגרועים ביותר, שיכללו גם את החלפת הצנרת כולה, אתם יכולים לסיים עם חשבונית על סך למעלה מ-1,500 ש"ח. היות והמחירים ישקפו את רמת החומרה של הסתימה, כאמור, כדאי להתמודד עם העניין הזה כמה שיותר מהר.

 

מעמיסים את ארגז הכלים על הרכב ומגיעים אליכם!

דברו איתנו עוד היום במידה ואתם זקוקים לפתיחת סתימה בחצר או לכל שירות אינסטלציה באשר הוא. אנחנו מבטיחים להגיע אליכם במהירות האפשרית ולפתור כל בעיה.

 

מחירון פתיחת סתימה בחצר כללי

פתיחת סתימה בחצרמחיר מ-200₪
פתיחת סתימה במכונת כביסהמחיר מ-200₪
פתיחת סתימה באמבטיהמחיר מ-300₪

 

לפתיחת סתימות מהירה חייגו לאינסטלטור עכשיו – 077-803-5761

אינסטלטור בנצרת

☑️אינסטלטור בנצרת – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנהריה

☑️אינסטלטור בנהריה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעפולה

☑️אינסטלטור בעפולה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעכו

☑️אינסטלטור בעכו – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בכרמיאל

☑️אינסטלטור בכרמיאל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנוף הגליל

☑️אינסטלטור בנוף הגליל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »