פתיחת סתימה במזגן

תוֹכֶן הָעִניָנִים

המזגן הוא אחד מהדברים הכי חשובים שנמצאים בבית של כל אחד ואחת מאיתנו. הוא מחמם אותנו בימי החורף הקרים ויכול לצנן אותנו בימי הקיץ הרותחים כל כך של מדינת ישראל, ובלעדיו באמת שהחיים הם לא אותם חיים. בין אם אתם מדליקים את המזגן לאורך היום ובין אם אתם משתמשים בו גם בזמן שאתם ישנים, ברור לכולנו שמדובר על מוצר שאי אפשר לחיות בלעדיו. אבל מה קורה כשהוא פתאום לא עובד מסיבה כזו או אחרת? פתיחת סתימה במזגן היא פעולה נפוצה יותר במדינת ישראל ובכלל, ואם אתם שמים לב שהוא כבר לא עושה את העבודה שלו כמו שצריך – יכול מאוד להיות שהבעיה לכך היא סתימה. צלצלו אלינו עוד היום ונוכל להגיע אליכם ולפתור את הבעיה ביעילות ובזריזות, ולהחזיר לכם את האוויר לנשימה.

 

☑️ פתיחת סתימה במזגן עם אינסטלטור מוסמך.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בפתיחת סתימה במזגן.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-803-5761 ☎️

 

"הלו, מאמי, אתה לא מבין – המזגן לא עובד"

פתיחת סתימה במזגן צריכה להתבצע ברגע שאתם מגלים סממנים שעלולים להעיד על היווצרותה של סתימה במזגן. לפעמים המזגן לא יעבוד בכלל, לפעמים הוא יטפטף ויצור שלוליות מים על הרהיטים שנמצאים מתחתיו או על הרצפה, לפעמים הוא יוציא אוויר חם במקום קר ויתפקד שלא כהלכה ולפעמים הוא יעשה רעשים שממש לא נעים לשמוע. אין כל צורך להיבהל במקרים כאלו, אלא פשוט לבצע את הפעולות הנכונות שיביאו אתכם לחזור ולהנות מהמזגן שלכם.

 

"אוף, אין לי מזל בחיים"

ברגע שהמזגן עושה בעיות, ההרגשה הראשונה והטבעית ביותר היא שלא שפר עליכם מזלכם. כן, ברור לכולנו שאין דבר נורא יותר מאשר להיתקע ביום חם בלי מזגן קר שעובד כמו שצריך, כמו גם שאחרי ימים חורפיים וקרים הכניסה הביתה נעימה מאוד כשהמזגן מוציא אוויר חם ועוטף. מה שחשוב בשלב הראשון הוא לקחת נשימה עמוקה ולהבין שהאסון לא גדול כמו שאתם אולי עלולים להרגיש – הכל פתיר והכל בהישג ידכם תוך טלפון אחד.

 

איך נוצרות סתימות במזגן?

סתימות במזגן יכולות להיגרם מסיבות שונות ויכולות לבוא לידי ביטוי במקומות שונים במזגן. למשל, סתימה בצינור הניקוז היא סוג סתימה נפוץ למדי, שבמסגרתו מים המזגן אינם מנוקזים החוצה כמו שצריך והם נאגרים לכדי כמות מים גדולה, שמוצאת את דרכה לתוך הבית שלכם.

גם הפילטר של המזגן הוא מקור להיווצרות של סתימות, כאשר פעולת המאייד נפגמת בעקבותיה. במידה ולכלוך, אבק או אפילו חלקיקים קטנים של חפצים זרים נכנסים אל תוך הפילטר, הם עלולים לפגום בו וליצור סתימה.

 

האם יש דרכים להתמודדות עצמאית עם ניקיון המזגן, רגע לפני שנוצרת בו סתימה?

בהחלט כן. פעולות לשימור פעולת המזגן הן פעולות מבורכות, שכדאי לבצע מדי פעם לפעם בעצמכם. כמובן שבמידה ואתם מרגישים לא בטוחים בעצמכם, אינסטלטור מקצועי יוכל לעשות את העבודה עבורכם. בין היתר, ניתן לנקות את הפילטר באופן עצמאי באמצעות שטיפה עדינה וייבוש מלא. כמו כן, כדאי להעיף מבט על צינור הניקוז ולבדוק האם הוא מכופף או מקופל ומונע מהמים לצאת.

 

פתיחת סתימה במזגן – הפעולה שכדאי לבצע ברגע שהסתימה כבר קיימת

במידה והבעיה כבר הופיעה, בין אם הקפדתם על ניקיון תדיר של המזגן ובין אם לא, לא כדאי לבצע פתיחת סתימה במזגן באופן עצמאי. הרבה פעמים הניסיונות לפתיחת סתימה במזגן באופן עצמאי יעלו בתוהו, ובפעמים חמורות יותר לא רק שהם לא יסייעו לכם בפתרון הבעיה אלא הם גם עלולים ליצור נזקים חמורים יותר, וחבל. ברגע שאתם מזהים שמדובר בסתימה, וכמובן כאשר אתם לא מזהים מה מקור הבעיה, כדאי לקרוא לאיש מקצוע שיטפל בבעיה עבורכם.

 

מה האינסטלטור יעשה שאני לא יכול לעשות?

הרבה אנשים לא בדיוק יודעים לעמוד על ההבדלים בינם לבין אינסטלטורים מקצועיים, כי לטענתם מדובר "רק על שטיפת פילטרים וניקוי בסיסי". הטענה הזו היא כמובן לא נכונה ורחוקה מלהיות מציאותית, שכן האינסטלטור מחזיק במגוון כלים, ידע מקצועי וכמובן ניסיון שיוכלו לסייע לו לאבחן את הבעיה ולטפל בה מבלי לקחת סיכונים מיותרים מכל סוג.

אז נכון, שטיפה של הפילטרים יכולה להיעשות באופן עצמאי, אבל בכל הנוגע לסתימות קשות שמצריכות פתיחה של יחידות שונות במזגן, הזזת חפצים, התעסקות עם ברגים ועוד – ממש לא כדאי להיכנס לזה בעצמכם.

 

אם אתם רוצים להפחית את הסיכוי לנזק משמעותי – בשלב הראשון סגרו את המזגן

נכון, זה אמנם מבאס מאוד, אבל בשביל לא ליצור נזקים חמורים יותר במזגן שלכם מהנזקים שכבר קיימים בו – בשלב הראשון סגרו את המזגן לחלוטין. נכון, זה עומד להיות קצת חם או קר – בהתאם לעונה, אבל תוכלו בינתיים להתנחם במניפה, מאוורר או מפזר חום.

ברגע שהאינסטלטור יגיע לטפל בבעיה שלכם, הוא יוכל להיתקל בכמה דרגות קושי של סתימות, וכמובן השאיפה שלכם היא שדרגת הקושי תהיה כמה שיותר קלה, ולמה? פשוט מאוד – כך הבעיה תוכל להיפתר הרבה יותר מהר, וגם הנזק לכיס יהיה הרבה יותר קטן – אז בעצם הרווחתם כאן פעמיים.

 

כמה עולה פתיחת סתימה במזגן?

פתיחת סתימה במזגן יכולה לנוע בין 150 ש"ח ל-400 ש"ח, בהתאם לדרגות החומרה של הסתימה. כמובן שבמידה ויהיה צורך בהחלפת חלקים ובתיקון אינטנסיבי יותר, המחיר יוכל לטפל ולהגיע גם לכמה מאות שקלים. כאמור, ככל שתקדימו לטפל בבעיה ולאתר אותה בזמן, ככה תוכלו לצאת עם נזק כלכלי קטן יותר.

 

נשמח לעמוד לצידכם בתהליך – צלצלו אלינו!

חברתנו מבטיחה פתיחת סתימה במזגן באופן יעיל ומהיר, תוך מתן שירות אדיב, מקצועיות ללא פשרות ומחירים הוגנים אשר משקפים את עבודת האינסטלציה שלה אתם דרושים. איתרתם את הבעיה? צרו איתנו קשר – אנחנו כבר ניקח את זה מכאן. נתראה!

 

מחירון פתיחת סתימה במזגן כללי

פתיחת סתימה במזגןמחיר מ-150₪
פתיחת סתימה בשירותיםמחיר מ-200₪
פתיחת סתימה בכיורמחיר מ-150₪

 

לפתיחת סתימה במזגן חייגו לאינסטלטור מוסמך – 077-803-5761

אינסטלטור בנצרת

☑️אינסטלטור בנצרת – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנהריה

☑️אינסטלטור בנהריה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעפולה

☑️אינסטלטור בעפולה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעכו

☑️אינסטלטור בעכו – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בכרמיאל

☑️אינסטלטור בכרמיאל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנוף הגליל

☑️אינסטלטור בנוף הגליל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »