פתיחת סתימה במכונת כביסה

תוֹכֶן הָעִניָנִים

מכונת הכביסה היא אחד המוצרים הכי שימושיים שנמצאים בבית של כל אחד ואחת מאיתנו. מכונת הכביסה מאפשרת לנו לקבל בגדים רכים בניחוחות נעימים, כאלו שניתן להשתמש בהם שוב ושוב הודות לעבודתה הנאמנה של מכונת הכביסה. כמו כל מוצר שמשלב בתוכו גם שימוש במים, גם מכונת הכביסה נתקלת במגוון בעיות של סתימות מגוונות כאלו ואחרות, בעיות שאיתן יכול להתמודד אינסטלטור מקצועי ומוסמך. במידה ואתם זקוקים לפתיחת סתימה במכונת כביסה או כל שירות אינסטלציה כזה או אחר, צרו איתנו קשר ואנחנו כבר נדע בדיוק איך להתמודד עם הבעיה.

 

☑️ פתיחת סתימה במכונת כביסה מהירה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בפתיחת סתימות במכונת כביסה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-803-5761 ☎️

 

אל תגידו לי זה לא יקרה

גם על בעיות חמורות יותר וגם על בעיות עדינות יותר אנחנו, בתור ישראלים, נוטים לחשוב ש"לי זה לא יקרה". הגישה הזו היא חסרת כל חיבור למציאות, שהרי כל תקלה מסוג כזה או אחר עלולה לפגוש את כולנו בצומת כזו או אחרת בחיים. פתיחת סתימה במכונת כביסה היא בהחלט בעיה נפוצה שהרבה ישראלים מתמודדים איתה מדי שנה, כמו גם אנשים רבים מסביב לעולם.

 

סתימה במכונת כביסה – איך בכלל זה קורה?

מכונת הכביסה שלכם מתמודדת עם לא מעט דברים שנכנסים אליה. הבגדים של הילדים שלכם מלאים בחול, מגבות המטבח מלאות בשאריות אוכל ולפעמים גם השארנו דברים בכיסים של המכנסיים שנכנסים איתם לתוך מכונת הכביסה, דברים כמו מטבעות כסף, קליפסים לשיער, קבלות מהסופר מרקט, מפתחות, תעודת זהות, מסטיקים ועוד.

היות ומכונת הכביסה מכבסת מה שנמצא בתוכה מבלי היכולת או האפשרות לזהות את מה שנמצא בה – במהלך פעולת הכביסה חפצים או חומרים כמו אלו שהזכרנו כאן עלולים להיכנס אל משאבת המים וליצור בה סתימה.

כמו כן, גם שערות שנושרות מהראש שלנו עלולות להצטבר במכונת הכביסה, שכן הן נצמדות אל הבגדים שלנו בזמן שאנחנו לובשים אותם. הצטברות השיערות גם היא עלולה להוביל למצב של סתימה שתצריך פתיחת סתימה במכונת כביסה.

 

פתיחת סתימה במכונת כביסה היא אחרת מפתיחת סתימות אחרות

פתיחת סתימה במכונת כביסה נחשבת למורכבת יותר מאשר סתימות אחרות, ולמה? פשוט מאוד – מדובר כאן על מוצר חשמלי שמשלב גם אלמנט של שימוש במים ובמשאבות, ולכן פתיחת סתימה הרבה פעמים לא תתאפשר לאדם שאינו מקצועי להתמודד איתה. למשל, פתיחת סתימה בשירותים יכולה להיפתר לפעמים עם שפיכה של חומרים לפתיחת סתימות או בעזרת פומפה, אולם לא כך בכל הנוגע לפתיחת סתימה כזו.

מהסיבה הזו בדיוק אין להתמודד באופן עצמאי עם פתיחת סתימה, אלא לקרוא לבעל מקצוע שיוכל לבצע את העבודה בצורה מקצועית וטובה.

 

לפעמים הסתימה גם עושה נזקים חמורים יותר ממה שנראה לעין

פתיחת הסתימה תלויה קודם כל בדרגת החומרה של הסתימה. במידה ומדובר על סתימה קלה יחסית, יוכל האינסטלטור להתמודד איתה באמצעות מספר כלים פשוטים ובנקיטת פעולות קלות. לעומת זאת, במידה ומדובר על סתימה מורכבת, לפעמים האינסטלטור ימצא שיש להחליף חלקים בתוך מכונת הכביסה ולא רק לבצע פתיחת סתימה.

משום שעין בלתי מקצועית לא תוכל להבחין בין הסוגים השונים של הסתימות ולאבחן את סוגי הפתרונות המיועדים לכך – מאוד לא מומלץ לבצע כל פעולה שקשורה בפתיחת סתימה במכונת כביסה באופן עצמאי.

 

אבחון התקלות

אינסטלטור מקצועי יוכל להבחין בין סתימה במשאבת המים שבמכונת הכביסה לבין סתימה בצנרת שנמצאת בתוך מכונת הכביסה. מדובר כאן על שני סוגי סתימות שונים לגמרי, שאינסטלטור יוכל להבדיל ביניהן ולהבין מה תהיה פעולת ההתמודדות הבאה איתן. הצנרת היא רגישה ביותר, ולכן גם סיכה קטנה שיוצרת חריץ או חור בתוכה עלולה ליצור בעיה גדולה בהמשך.

 

דרכי הימנעות בטרם מגיעים למצב כזה

בכל הנוגע למכונת כביסה, מדובר על מוצר עדין ורגיש שבסופו של דבר המטרה שלו מסתכמת בכביסת הבגדים שלכם. כל חפץ זר שלא שייך למכונת הכביסה עלול לגרום לה נזק, ולכן חשוב מאוד להבין איך אתם יכולים להימנע ממצב של פגיעה וגרימת נזק למכונת הכביסה.

אנחנו ממליצים בזמן הפשלת הבגדים מגופכם להקפיד על ריקון מוחלט שלהם מחפצים כאלו ואחרים, כאלו שנכלאו בתוך הכיסים וכאלו שנתפסו על הבגדים מבפנים או מבחוץ. מספיקה תשומת לב קטנה שלא תדרוש מכם יותר מדי מאמץ או השקעה על מנת שתוכלו להבטיח שאתם מכניסים למכונת הכביסה בגדים שלא מכילים בתוכם חפצים כאלו ואחרים.

 

הצטברות של אבנית

אבנית נוטה להצטבר במקומות שבהם זורמים מים חמים, ולכן גם הצטברות של אבנית במקומות שונים במכונת הכביסה עלולה לגרום לסתימות בדרגות חומרה שונות. מהאבנית אמנם קשה להתחמק, ממש כמו שהיא מצטברת בברזים, בכיורים ואפילו בשיניים שלנו, אבל בהחלט תוכלו לבצע עליה בקרה פעם בכמה חודשים על ידי איש מקצוע שיוכל לנקות אותה ולהחזיר את הצנרת למצבה התקין.

 

עלויות

באופן כללי אנחנו מדברים כאן על טווח מחירים של כמה מאות שקלים בלבד עבור פתיחת סתימה במכונת כביסה, כאשר המחיר הסופי ייקבע בהתאם לסוג הסתימה וחומרתה. לצורך הדוגמה, פתיחת סתימה שנמצאת בתוך הצנרת תעלה בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח, פתיחת סתימה שקשורה לצינור ביוב ייעודי תעלה בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח, ובמידה ויהיה צורך בהחלפת חלקים סביר שהמחיר יטפס בהתאם.

 

מוכנים? קדימה, יצאנו לדרך!

אם אתם זקוקים לפתיחת סתימה במכונת כביסה אל תדחו את הקץ, צרו איתנו קשר בהקדם ונגיע אליכם לעבודה מקצועית ואמינה. מחכים לכם!

 

מחירון פתיחת סתימה במכונת כביסה כללי

פתיחת סתימה במכונת כביסהמחיר מ-200₪
פתיחת סתימה בשירותיםמחיר מ-200₪
פתיחת סתימה כתוצאה מאבניתמחיר מ-150₪

 

לפתיחת סתימות מהירה חייגו לאינסטלטור עכשיו – 077-803-5761

אינסטלטור בנצרת

☑️אינסטלטור בנצרת – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנהריה

☑️אינסטלטור בנהריה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעפולה

☑️אינסטלטור בעפולה – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בעכו

☑️אינסטלטור בעכו – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בכרמיאל

☑️אינסטלטור בכרמיאל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

קרא עוד »

אינסטלטור בנוף הגליל

☑️אינסטלטור בנוף הגליל – שירות אמין ומקצועי. ☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות. ☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה. ☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציה. ☑️ ביצוע העבודה מא' ועד

קרא עוד »