שאלות ותשובות

למה כדאי לקנות סכיני גילוח אקס-בלייד?

שאלה מצויינת, רואים שאתה גאון. כשאתה קונה סכיני גילוח של XBLADE אתה קונה חכם - גם מקבל סכינים איכותיות תוצרת גרמניה, גם נהנה ממשלוח חינם עד הבית ולא פחות חשוב - משלם הרבה פחות ממה ששילמת עד עכשיו.

מה ההבדל בין סכיני ג'ילט (gillette) לסכיני גילוח אקס-בלייד?

במילה אחת - המחיר. הגילוח איכותי בשני המקרים, אבל את סכיני הגילוח של XBLADE אתה מקבל במחיר הרבה יותר שווה ובלי לצאת מהבית. אמריקה.

למה המחיר יותר נמוך?

תאמין או לא, אבל סכיני גילוח איכותיות לא צריכות לעלות הון. אין סיבה שתממן למותגים הגדולים את הפרסומות היקרות, את מנגנון ההפצה ואת הרווח של הרשתות. אין גם צורך להזמין מ ebay או לחכות להופעת קופון, אנחנו עושים הכל כדי להביא אליך את המוצר היומיומי הזה בעלות הקרובה ביותר לעלות הייצור שלו. כאלה אנחנו, גברים.

כמה זמן מחזיקה הסכין?

לפי הגדרות היצרן ובדיקות נסיינים סכיני 5 להבים מחזיקות בממוצע כ-21 גילוחים בשימוש יומיומי, וסכין ה - FRESH GREEN כ- 14 גילוחים בשימוש יומיומי. יש כאלה שמצליחים להאריך את חיי הסכין לחודש וחצי ויותר, אבל עם מחירים כאלה, למה להתאמץ...

האם יש תאימות לידיות של ג'ילט או של סוג אחר של סכינים?

לכל סכין טכנולוגיה שונה וידית שונה (זה נכון גם לגבי דגמים שונים של המתחרה).  בכל מקרה, מחיר אריזת ההתנסות של סכין וידית אינו גבוה - רק 26 ש"ח לידית וסכין של חמישה להבים ודמי המשלוח עלינו. אז, אנחנו ממליצים פשוט לנסות.

האם יש לכם סכין עם להב אחורי?

הסכין שלנו לא כוללת בשלב זה תכונות מיוחדות כמו להב אחורי. אנחנו מבינים שלפעמים התוספות חשובות, אך אצלנו העיקר הוא להביא לשוק מוצר איכותי במחיר הוגן. לבקשת הקהל כבר העברנו את הנושא לבדיקה מול היצרן הגרמני ואנו מקווים שבדגם הבא שלהם יהיה גם להב אחורי.

האם הקנייה באתר בטוחה?

הסר דאגה מליבך. כל ההזמנות מבוצעות באמצעות שרת חיצוני המאובטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם המסחר האלקטרוני ומאושר ע"י כל חברות האשראי. אנחנו לא שומרים אצלנו פרטי כרטיסי אשראי ומקפידים להיות תמיד הוגנים ושקופים.

איפה ניתן לראות ולרכוש את סכיני הגילוח שלכם?

הרעיון מאחורי XBlade הוא מודל מכירה אונליין מהיבואן לצרכן, דרך אתר האינטרנט. זה מה שמאפשר לנו להביא לך את הסכינים במחיר שווה שכזה! הסכינים נמכרות באתר או טלפונית במספר 03-6040454. 

מה זה שירות מתחדש?

אנחנו שמחים ששאלת. זה הרעיון: במקום שתיתקע עם הסכין האחרונה או שתמצא את עצמך מתגלח עם הסכין הורודה של האישה, יצרנו בשבילך את השירות המתחדש - משלוח של רביעיית סכינים להחלפה, בתדירות לפי בחירתך (כל חודש, חודשיים או שלושה), ללא התחייבות ועם אפשרות לבטל או להקפיא את השירות בקליק אחד. תענוג.

תוך כמה זמן אקבל את הסכין שרכשתי באתר?

כל לילה ההזמנות יוצאות למשלוח, למחרת מכינים את המעטפות ומעבירים לדואר. הסכין נשלחת אליך באמצעות דואר ישראל ואמורה להגיע ישירות לתיבת הדואר שלך תוך מספר ימים - זמן אספקה המדוייק תלוי בזמני חלוקת דואר ישראל (בין 3 ל-15 יום). דאגנו לך שלא תצטרך להיסחב לדואר ולראות את אלי ומריאנו בלופ בלי סאונד במשך שעה. אם סימנת שנשלח את הסכינים בדואר רשום תוכל לקבל אותם בסניף הדואר המקומי בזמן שתבחר.

האם נעשים ניסויים בבעלי חיים לצורך פיתוח המוצר?

בהחלט לא. היצרן שלנו (Feintechnik) אינו עורך ניסויים בבעלי-חיים באף אחד מקווי המוצרים. אגב, גם החתול שלנו לא גולח לצורך הצילומים, הוא מגולח באופן טבעי.

מה קורה אם ההזמנה שלי לא הגיעה?

לא לעניין, בנאדם מזמין מוצר - הוא צריך לקבל אותו. תוכל לבדוק מיד באיזור צור קשר. אנחנו נדאג שתקבל את ההזמנה ולא ננוח ולא נישן עד שהאחראי יתפס.

מה קורה אם קיבלתי הזמנה לא מתאימה?

אם קיבלת משהו אחר ממה שהזמנת ואין לך ממש מה לעשות איתו, צור מיד קשר עם שירות הלקוחות במייל info@xblade.co.il או בטלפון 03-6040454. ההזמנה תוחלף חיש קל (שזה מהר).

איך אני קונה עוד ידית?

אתה יודע שמחליפים רק את הלהבים נכון? אם בכל זאת אתה צריך עוד ידית (מכשיר), בצע הזמנה חדשה דרך כפתור "לך על זה" בעמוד הבית ובחר ידית וסכין חדשה.

האם ניתן להזמין יותר מידית וגם חבילת סכינים בהזמנה אחת?

שאלה חשובה שאלת. בשונה ממשלוח רשום, בו יש חבילות בכל גודל, דאגנו לכך שכל מוצר יגיע עד אליך, במעטפה קומפקטית לתיבת הדואר. אצלנו, תקבל ידית וסכין במעטפה אחת, ורביעיית סכינים במעטפה שנייה, אפשר גם שילוב של שניהם (גם וגם או אפילו שמינייה) והמשלוח כמובן חינם. אם תעדיף להזמין כמות של מוצרים, ניתן להזין גם מספר הזמנות עוקבות לפי צורך באתר, אנחנו נאחד אותן וכל מה שלא יכול להשלח במעטפה ישלח בדואר רשום. אהבת את הסכין? זה הזמן להתחרע על הזמנת להבים להחלפה במחירים שווים במיוחד.

האם הסכינים מתאימות גם לנשים?

תקשיבי, בינינו כל סכין גילוח מתאימה גם לנשים ושלנו מתוכננת במיוחד לעור רגיש. אבל אם את חייבת סכין נשית בשביל הסטייל, יצרנו בשבילך את האמרלד אושן, הסכין המועדפת ע"י נשות ישראל.

האם ניתן לרכוש תושבת (מעמד) לסכין?

בשלב זה אזלו לנו התושבות. ברגע שתגענה תושבות חדשות נשמח לעדכן כאן ובמוצרים לרכישה שבאתר.

איך מחליפים ראש?

לחיצה חזקה על הכפתור בראש הידית עם האגודל ומשיכה בצידי הראש עם היד השנייה, תשחרר את הראש עם הלהבים המשומשים. הצמד את הידית לראש החדש עד לנעילה ואתה מוכן לצאת לדרך. אנחנו בטוחים שגאון כמוך יקלוט את זה צ'יק צ'ק.

איך שומרים על הסכין לאורך זמן?

הכי חשוב, לזרוק את כיסוי הפסלטיק לפני השימוש ולשמור את הסכין במקום מאוורר.

ניקוי נכון של הסכינים מאפשר לשמור עליהם שמישים לאורך זמן. כל ראש 5 להבים אמור להחזיק לפי המלצת היצרן, 21 גילוחים, בגילוח יומיומי. יחד עם זאת, בין לקוחותינו, רבים שמעידים על שימוש יומיומי של יותר מחודש בכל ראש של הסכין. שמירה על הסכין תאריך את החיים של כל ראש: יש לנקות בין הלהבים בצד הקדמי והאחורי בזרם חזק ולאחריו לייבש - ניתן גם להעביר את הסכין בזהירות על מגבת יבשה. מכיוון שרטיבות (ובעיקר כמות האבנית) גורמת לבלאי מהיר יותר של הסכין, מומלץ להקפיד שהסכין תהיה במקום יבש כאשר אינה בשימוש.