מהפכה צרכנית בשוק הגילוח מחיר קטן, שירות ענק איכות אירופאית בכף ידך

לקוח חדש:

בביקור הראשון שלך באתר תוכל לבחור את הסכין המתאימה לך וליהנות ממחיר הכרות מיוחד. כבר למחרת נשלח את הסכין ישירות לתיבת הדואר שלך. תתכונן לגילוח מושלם.
סכיני גילוח 3 ו-5 להבים

לקוח חוזר:

עכשיו, כשאתה כבר מגולח ונוצץ, תוכל להזמין באתר רביעיית סכינים להחלפה מתי שתרצה, ולקבל גם אותם במעטפה לתיבת הדואר שלך.
רביעיית סכיני Deep Black

לראשונה בישראל: שירות סכינים מתחדש

במקום להיתקע עם הסכין האחרונה או למצוא את עצמך מתגלח עם הסכין הורודה של האישה, יצרנו בשבילך את השירות המתחדש: משלוח של רביעיית סכינים בתדירות לפי בחירתך, ללא התחייבות ועם אפשרות לבטל או להקפיא את השירות בקליק אחד. תענוג.
צעד קטן לזיפים, צעד גדול לכיס

משתלם

סכיני גילוח איכותיות לא צריכות לעלות הון. אין סיבה שתממן למותגים הגדולים את הפרסומות היקרות, את מנגנון ההפצה ואת הרווח של הסופרמרקט. אנחנו עושים הכל כדי להביא אליך את המוצר היומיומי הזה בעלות הקרובה ביותר לעלות הייצור שלו. כאלה אנחנו, גברים.
פתרון משתלם, עלות שפויה

פשוט

חווית הלקוח חשובה לנו ולכן השקענו המון מאמצים לכל אורך התהליך – החל באתר נוח ויעיל המאפשר הזמנה פשוטה וברורה, ועד למשלוח מהיר ישירות לתיבת הדואר שלך. כי מי רוצה לעבוד קשה בשביל ליהנות מגילוח משתלם? אם תהית זאת שאלה רטורית.
מבוך? רכישה פשוטה וברורה

בטוח

כל ההזמנות מבוצעות באמצעות שרת חיצוני המאובטח בסטנדרטים הגבוהים ביותר בעולם המסחר האלקטרוני ומאושר ע"י כל חברות האשראי. אנחנו לא שומרים אצלנו פרטי כרטיסי אשראי ומקפידים להיות תמיד הוגנים ושקופים.
כספת - רכישה בטוחה

Made in Germany

סכיני xblade מיוצרים בגרמניה בתהליך ייצור ובקרת איכות מתקדמים. הלהבים מיוצרים מפלדה סקנדינבית מובחרת וכל להב מצולם ונבדק, הידית הארגונומית תוכננה לאחיזה נוחה וראש הגילוח הגמיש פותח במיוחד כדי לאפשר גילוח קרוב לכל מבנה פנים.
Made in Germany

Gothic arch II

צורת החיתוך המובילה בעולם בייצור להבי גילוח מתקדמים. המונח מתאר את פרופיל הלהב שנחתך בצורת קשת לעומת צורה משולשת פשוטה הנמצאת בשימוש בסכינים פשוטים. הטכנולוגיה מאפשרת ללהבים לבצע גילוח קרוב ומדויק יותר ולהישאר חדים לאורך זמן.
חיתוך Gothic Arch2