אינסטלציה סניטרית

על מנת שנוכל לנהל את החיים שלנו באופן תקין, יש לנו צורך בלשמר את המבנה שלנו כהלכה, כך שהוא יוכל להוות עבורנו מקור שמאפשר לנו לחיות את חיינו כפי שאנחנו מעוניינים לחיות אותם. הרבה דברים שנראים לנו כמובנים מאליהם, מצריכים מחשבה ארוכת טווח, טיפוח ותיקונים.

חפצים כמו כיור המטבח, פתח הניקוז במקלחת, אסלת השירותים והניאגרה נראים לנו כמו כאלו שיחזיקו מעמד לנצח, אך במציאות העניין הזה הוא ממש לא כזה מובן מאליו. שירותים של אינסטלציה סניטרית הם שירותים שכדאי להשתמש בהם מדי פעם, והם יכולים לעשות את ההבדל בין מבנה תקין שנעים לחיות, לעבוד ולשהות בו לבין מבנה שבלתי אפשרי להישאר בו יותר מכמה דקות רצופות.

אם אתם זקוקים לשירותים שונים של אינסטלציה סניטרית, אנחנו שמחים להכיר לכם אותנו! צרו איתנו קשר ונעניק לכם שירותים מהירים, מקצועיים ואדיבים אינסטלציה סניטרית עוד היום.

☑️ שירותי אינסטלציה סניטרית יעילים ויסודיים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בסניטריה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

אינסטלציה סניטרית – מה זה אומר?

אינסטלציה סניטרית היא מושג שמתייחס לכל מה שקשור באינסטלציה במבנה שלנו. מערכת האינסטלציה פועלת ומשפיעה על חפצים ואביזרים שונים שנמצאים בכל מבנה, והתקינות שלה יכולה לקבוע את תנאי השהות בחלל. כאשר מדובר על בית פרטי, למשל, שמשמש למגורים – הרי שאינסטלציה סניטרית היא קריטית על מנת שיוכלו להתקיים פעולות כמו מקלחת, רחיצת כלים או שטיפת ידיים מבלי חשש שמשהו יקרה.

 

אינסטלציה סניטרית במבנים משרדיים ובחללי עבודה

גם חללי עבודה ומשרדים מהווים חלק חשוב מחיי היום יום שלנו, שכן אנשים רבים מנהלים את שגרת העבודה שלהם בהם. ברגע שעובד מגיע למקום העבודה שלו, יש להבטיח שהוא יוכל להשתמש במקום העבודה בתור מקום שבו הוא יוכל יהיה להתפנות, לשטוף את ידיו ולבצע שימוש במתקני אינסטלציה נוספים לשם ניהול שגרה תקינה בחיי העבודה שלו.

 

אינסטלציה סניטרית במקומות כמו בית הספר, בתי קפה, מסעדות ועוד

היות וכל מבנה מכיל אביזרים כמו אסלת שירותים, כיורים ולרוב גם מטבח, קטן או גדול ככל שיהיה, יש צורך בשימור התקינות של מערכת אינסטלציה סניטרית בכל אחד ואחד מהם. אם כן, גם במבנים שונים כמו בתי ספר, גנים, מסעדות, פאבים ועוד יהיה צורך בתפעול שוטף של המתקנים השונים, על ידי הקפדה על תפעול, תיחזוק ותיקון מתקני האינסטלציה השונים.

 

אינסטלציה סניטרית – זה לא משהו שכל אחד יכול לעשות

שמירה על תנאים סניטרים טובים בחפצי אינסטלציה שונים היא אינה בידיים שלנו. מדובר כאן על פעולה שמיועדת לאנשי מקצוע, והאינסטלטורים הם אנשי המקצוע שיוכלו לספק את השירותים הללו במקצועיות. האינסטלטורים יודעים כיצד לבצע פעולות שונות שקשורות באינסטלציה סניטרית, בין אם מדובר על תיקון אסלות, החלפת צנרת, פתיחת סתימות ועוד.

ברגע שאתם מזהים שקיימות אי אילו בעיות שמצריכות ביקור של אינסטלטור, תוכלו ליצור איתנו קשר ואנחנו נדע כבר איך להתמודד עם כל בעיה.

 

האם נדרש איש מקצוע?

רבים מכם עלולים לחשוב שעל מנת לשמור על תנאים טובים של אינסטלציה סניטרית אין כל צורך באיש מקצוע. כן, הרבה אנשים מחזיקים מעצמם בתור הנדי מנ'ס שיכולים להתמודד עם כל בעיה, ולכן הם לוקחים על עצמם טיפול בבעיות, פשוטות ומורכבות כאחד.

אותם הנדי מנ'ס הם אמנם אנשים עם אין ספור כוונות טובות, אך בכל הנוגע לשירותים של אינסטלציה סניטרית – הכוונות הטובות צריכות להישאר בגדר כוונות, ולא להפוך לכדי מעשים, ולמה?

 

אילו פעולות יחמירו את הבעיות

ההתעסקות עם תיקונים בעולם של אינסטלציה סניטרית דורשת מיומנות ומקצועיות רבה שנרכשת לאורך שנים. לימודי אינסטלציה אינטנסיביים, כמו גם הלמידה מהשטח ומשנות הניסיון הרבות של האינסטלטורים – כל אלו הם אלו שמאפשרים לאינסטלטורים לבצע את עבודתם נאמנה, תוך שימוש במגוון כלים מתקדמים ואבחון בעיות מקצועי.

ברגע שבעיות של אינסטלציה סניטרית פוגשות באיש שאינו מקצועי מספיק על מנת לטפל בהן, הן עלולות להחמיר בצורה משמעותית. המשמעות של העניין הזה במקרה הטוב תבוא לידי ביטוי בנזק קל, אך במקרים הפחות טובים היא עלולה לבוא לידי ביטוי דרך פיצוץ בצינור, הצפות ועוד.

 

גיליתם בעיה שמצריכה פתרון? אל תתמהמהו

ברגע שאתם מגלים שיש לכם צורך בשירותי אינסטלציה סניטרית, זה לא הזמן לנוח על זרי הדפנה ולהמתין שמשהו יקרה מעצמו. בכל הנוגע למערכת האינסטלציה, מדובר על מערכת שבה הזמן הוא גורם קריטי שעלול להפוך בעיה קטנה ופשוטה לבעיה ענקית ומורכבת.

היות ומדובר על מערכת עדינה ורגישה כל כך, הצורך במתן מענה ובהענקת פתרון מקצועי הוא צורך אדיר. בדיוק בגלל הסיבה הזו, בכל הנוגע לאינסטלציה סניטרית – אל תיקחו את הזמן, וצרו קשר באופן מידי עם אינסטלטור מוסמך שיגיע לטפל בבעיה.

 

מה המחירים של תיקונים שקשורים באינסטלציה סניטרית?

בכל הנוגע למחירים של תיקוני וטיפולי אינסטלציה סניטרית מדובר על טווח רחב מאוד של מחירים. שירותי אינסטלציה רבים נכנסים תחת הקטגוריה של אינסטלציה סניטרית, ולכן בחלק מהמקרים יהיה מדובר על כמה מאות שקלים, אך במקרים אחרים המחיר יוכל להגיע גם לכמה אלפי שקלים.

למשל, החלפת אסלות יוכל לעמוד בין 350 ש"ח ל-1,000 ש"ח או טווח המחירים של החלפת ברזים, לדוגמה, יעמוד על בין 250 ש"ח ל-300 ש"ח, לעומת המחיר של תיקון פיצוץ בצנרת שיכול להגיע גם לבין 500 ש"ח ל-2,500 ש"ח.

להבטיח שאתם בידיים טובות עם שירותי אינסטלציה סניטרית מטעמנו, צרו איתנו קשר עוד היום ונוכל להבטיח פתרון יעיל לכל בעיה שקשורה באינסטלציה סניטרית או כללית, כל זאת תוך שמירה על אדיבות ושקיפות לאורך כל הדרך.

 

מחירון אינסטלציה סניטרית כללי

אינסטלציה סניטרית מחיר מ-350₪
ניקוז מחיר מ-300₪
תיקון מרזבים מחיר מ-1000₪

 

מה היה לנו עד כה?