אסלות

אחד מהצרכים הבסיסיים של כל אחד ואחת מאיתנו הוא הצורך להשתמש בשירותים. כחלק מפעילות הגוף התקינה, הגוף אוסף פסולת שמצטברת ממזון ומשקאות, ומוציא אותן החוצה באמצעות פעולת ההתפנות. עוד לפני הספירה החלו אנשים להשתמש במגוון פתרונות שיאפשרו להם להתיישב ולעשות את צרכיהם, וההתפתחות בתחום הזה הגיעה לכדי המצאת האסלות.

כיום, לא ניתן לדמיין את חיינו בלי אסלות, והן נמצאות בכל בית, משרד, מסעדה, תחנת רכבת ועוד. ממש כשם שאסלות הן דבר יעיל, כך הן עלולות, בשימוש לא נכון, להפוך לסיוט מתמשך שלא תדעו איך לצאת ממנו. אז במקום להסתבך, בואו ונכיר כמה דברים שחשוב לדעת על עולם האסלות, כך שתדעו כיצד בדיוק להשתמש בהן ולתחזק אותן לאורך זמן.

☑️ תיקון התקנה והחלפת אסלות בצורה מקצועית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בשירותי אינסטלציית אסלות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

אסלות – נוחות, מזמינות ומאפשרות

אם תנסו לדמיין לרגע את החיים בלי אסלות, תגלו עולם שבו אתם צריכים למצוא פתרונות יצירתיים בכל פעם מחדש כאשר אתם זקוקים להתפנות. ניתן לראות את הפתרונות האלו באים לידי ביטוי עד היום במקומות ציבוריים כמו פינות חמד בטבע שאין בהן חדרי שירותים, אך כמובן שהפתרון האידיאלי הוא קיומן של אסלות.

האסלות מאפשרות לנו להתפנות בצורה נינוחה, והן מחוברות למערכת שתפקידה לנקז את הפסולת שלנו אל מחוץ למבנה, לעבור דרך הצנרת ולהגיע למקום המיועד לה. מה שכן, הניקוז שלה מיועד אך ורק לפסולת הגופנית שלנו, ולא מעבר לכך. אז למה בעצם אנחנו מתכוונים כאן?

 

אסלות – לא פח הזבל שלכם

הרבה אנשים, לצערנו, מתייחסים אל האסלות שנמצאות במבנה בתור פח זבל, ומה זה אומר? השלכה של כל מיני חפצים ואביזרים אל תוך האסלה היא לא מראה נדיר, גם לא בשנת 2020 שבה המודעות לאיכות הסביבה הולכת וגוברת. אנשים מוצאים את עצמם משליכים אל תוך האסלות חומרים כמו מגבונים לחים, טמפונים, תחבושות היגייניות, שערות ואפילו חיתולים.

אז נכון, האסלות הן פתח שנראה כמו פתח שמזמין את כל הפסולת להיכנס לתוכו, אך אסור לנו בשום אופן להתייחס אליהן בצורה הזו. ולמה?

 

מכירים את זה שהמים פתאום עולים? הכירו את האויבים של האסלות שלכם

בוודאי יצא לכם לפחות פעם אחת בחיים להיתקל במצב שבו אתם מורידים את המים, והם, במקום לרדת, דווקא עולים. עליית המים מעידה על תקלה במערכת ניקוז המים, וברוב המקרים האשמים יהיו אתם. שימוש לא נכון באסלות, אם כן, עלול לגרום לנזקים רבים שיבואו לידי ביטוי במגוון דרכים: עליית מים, הצפות, סתימות והכי גרוע – פיצוץ בצנרת.

כשחושבים על זה, מקרים כמו שציינו קודם הם מקרים שלגמרי אפשר למנוע באמצעות התנהלות נכונה והשלכה לפח האשפה את החפצים ששייכים אליו.

 

הנזק הפיזי לא מפחיד אתכם? עוד לא הכרתם את הנזק הכלכלי

אם הנזק הפיזי לא ממש מאיים עליכם, זה הזמן להבין גם את ההשלכות הכלכליות שקיימות להתנהלות לא נכונה עם אסלות. מדובר כאן על הוצאות של מאות שקלים במקרה הטוב ואלפי שקלים במקרה הרע, וכמובן שבהתאם לחומרת הנזק – כך יישקלו גם צעדים כמו החלפת אסלות באופן מלא. היות וכל אלו יכולים להימנע בקלות, אנחנו ממליצים לשמור על התנהלות תקינה בקרבת האסלות.

 

אסלות – לא הכל בידיים שלנו

אז נכון, במובן של השלכת החפצים אנחנו לגמרי יכולים לעשות את השינוי, אולם לפעמים יש דברים שלא נמצאים בידיים שלנו. אסלות, היות והן גורם שיש לו מגע ישיר ותמידי עם מים, עלולות להגיע לכדי מצב של הצטברות חלודה, הצטברות אבנית ושחיקה. מצבים אלו יהיו עלולים גם הם להוביל לנזקים באסלה, ולכן כדאי לשמור עליה עד כמה שניתן.

 

מצאתם בעיה באסלות שלכם? אל דאגה, ככל הנראה יש לה פתרונות יעילים

קיימות אין ספור בעיות אופציונליות שעלולות להופיע באסלות שלכם, והן בהחלט עלולות להבהיל ברגע הראשון שנפגשים איתן. מה שכן, חשוב לזכור שעולם האינסטלציה של היום הוא כבר ממש לא מה שהוא היה פעם, ושהיום יש המון דרכי פתרון שיכולות להוביל לתקינות האסלות שלכם.

 

תיקון אסלות: פומפה? אביזרי ניקוי? אופציונליים – אבל לא בכל מצב

הרבה אנשים מחזיקים במחסן שלהם בפומפה ואביזרי ניקוי שונים שיכולים לסייע להם במצב שבו מתחוללת סתימה בתוך האסלות. כן, מדובר כאן על שיטות עתיקות יומין שבהחלט יכולות לעמוד לרשותכם במגוון מצבים, אולם במידה ואתם רואים שלא עולה מהן שום פתרון יעיל בפועל – כדאי לעזוב אותן ולפנות אל אינסטלטור מקצועי.

לסמוך ב-100% על חומרים ואביזרים מהסוג הזה הוא רעיון לא ממש טוב, שכן באסלות יכולות לצוץ אי אילו תקלות חמורות יותר, שאיתן רק אינסטלטור מוסמך יוכל להתמודד.

 

תיקון אסלות על ידי אינסטלטור – במה הוא שונה מאשר התיקון העצמאי?

האינסטלטור מביא איתו מגוון כלים מתקדמים שמאפשרים לו לאבחן את הבעיה באסלה בקלות. לפעמים מקור הבעיה יהיה בסתימה נקודתית שיש לפתור, לפעמים יהיה מדובר על סתימה נרחבת יותר שקשורה בצנרת הכללית של המבנה, לפעמים תהיה בעיה בניאגרה ועוד. על מנת לקבל תוצאות אבחון מדויקות, ישתמש האינסטלטור בכלל הכלים שעומדים לרשותו, ויחליט לבסוף מהי דרך הפתרון היעילה ביותר לבעיה שנמצאה.

המחיר של תיקון אסלות יעמוד בדרך כלל על טווח מחירים שנע בין 150 ש"ח ל-500 ש"ח, והוא ייקבע באופן סופי בהתאם לעבודה שאותה יהיה האינסטלטור צריך לבצע. ככל שהבעיה תהיה פשוטה יותר לפתרון ולתיקון, כך המחיר עבורה יהיה נמוך יותר, וההיפך גם הוא הנכון במקרה הזה.

 

התקנת אסלות – מה הסיפור?

התקנת אסלות היא פעולה שכולנו נדרשים לעשות כאשר אנחנו נכנסים לגור או לעבוד במבנה מסוים. במידה ובמבנה לא קיימות אסלות, התקנת אסלות מקצועית תוכל לוודא שהן אכן יוצבו במקומן, יחוברו כהלכה לכלל המערכות הרלוונטיות לפעולה שלה ושתוכלו לקיים באמצעותן אורח חיים תקין. התקנת אסלות גם היא פעולה שצריכה להתבצע על ידי אינסטלטור מוסמך, והמחיר שלה עומד על בין 400 ש"ח ל-500 ש"ח לרוב.

גם במקרה הזה המחיר הסופי ייקבע בהתאם לסוג האסלה, סוג המבנה (ישן או חדש) וגורמים נוספים שיכולים להשפיע על עבודת האינסטלטור.

 

החלפת אסלות – בכל מחיר?

במידה והאסלות נמצאו ככאלו שהן אינן ברות תיקון, יהיה צורך בהחלפת אסלות. החלפת אסלות שנעשית על ידי איש מקצוע תבטיח את תקינות האסלות וכן את שליפת האסלה הקיימת מבלי לפגוע או לייצר נזקים במערכת האינסטלציה שבמבנה.

אתם יכולים לנצל את ההזדמנות של החלפת אסלות לכדי השתדרגות ורכישה של אסלות מתקדמות יותר, כאלו שיוכלו להביא איתן מגוון פונקציות חדשניות כמו מערכת ניאגרה נסתרת, למשל.

במידה וניתן לתקן את האסלות כמובן שמומלץ לבצע זאת, אך במידת הצורך החלפת אסלות היא אפשרות שכדאי לקחת בחשבון. המחיר בגין החלפת אסלות יעמוד בדרך כלל על בין 350 ש"ח ל-1,000 ש"ח, והוא יקבע באופן סופי בהתאם לסוג המבנה, הפעולה שאותה יצטרך האינסטלטור לבצע ועוד.

 

זקוקים לביצוע פעולות עם האסלות שלכם? אנחנו כאן בשבילכם

צלצלו אלינו עוד היום לביצוע של תיקון, התקנה או החלפת אסלות, ולשירותי אינסטלציה נוספים, וכך נוכל להגיע אליכם עם המקצועיות והשירות יוצאי הדופן שלנו כמה שיותר מהר.

 

מחירון אסלות כללי

תיקון אסלות מחיר מ-150₪
התקנת אסלות מחיר מ-400₪
החלפת אסלות מחיר מ-350₪

 

החלפת אסלות

יצא לכם פעם להגיע לחדר השירותים ולראות שאין לכם שום אפשרות להשתמש בו? אנחנו לא מדברים כאן על רמות פסולת גבוהות או לכלוך בלתי נסבל,

קרא עוד »

התקנת אסלות

דמיינו לכם שבכל פעם שהייתם צריכים להתפנות, הייתם צריכים לחפש לעצמכם מקום שבו תוכלו לעשות את זה. אולי העניין הזה נראה לכם כמו משהו מאוד

קרא עוד »

תיקון אסלות

אם תחשבו על רוטינת היום יום שלכם, תגלו שהדבר הראשון שאתם רואים אל מול העיניים שלכם, אחרי הטלפון הנייד כמובן, הוא האסלה. אסלות הן חלק

קרא עוד »