ברזים

כמעט בכל מקום שתבחנו לעומק, תגלו שקיימים בו ברזים. בבית שלנו קיימים ברזים במטבח, בחדר האמבטיה ובשירותים, מחוץ לבית הם נמצאים בפארקים ציבוריים, בגנים של רשות הטבע והגנים, מאחורי הבניין ועוד. הברזים הם חלק מרכזי מהחיים שלנו, והם מאפשרים לנו לנהל אורח חיים תקין עם זרימת מים שמתקיימת כהלכה.

מה שכן, בין אם נרצה בזה ובין אם לא, לעיתים הברזים שלנו מביאים איתם גם תקלות, תקלות שמונעות מאיתנו לבצע שימוש תקין בברזים. תקלות אלו צריכות, כמובן, להגיע לכדי פתרון. על מנת שתוכלו להגיע לפתרון היעיל ביותר, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם ולקבל את המחיר, השירות והמקצועיות שלנו.

☑️ החלפה, התקנה ותיקון ברזים בצורה מקצועית.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בשירותי ברזים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

ברזים – למה הם עוזרים?

הברזים מסייעים לנו בכל מקום, והם אחראיים על החיבור בינינו לבין מערכת המים שבחוץ. מהברזים יוצאים המים, החמים או הקרים – לבחירתנו, והם משמשים אותנו למגוון שימושים – שטיפת פנים, רחיצת כלים, מקלחת, אמבטיה ועוד. הברזים נמצאים גם במקומות נוספים והם מאפשרים זרימת מים לכל מיני מכשירים שיש לנו שימוש בהם, למשל ברז ניאגרה שאחראי על חיבור האסלה לברז הורדת המים, ברז שמחובר למכונת הכביסה ומאפשר לה לפעול כהלכה ועוד.

ברזים

 

כשהכל עובד זה טוב ויפה, אבל מה קורה כשלא?

הברזים למעשה מחזיקים בתפקיד סופר חשוב, והוא לספק לנו את המים באופן קולח ובלי בעיות מיוחדות. בחיי היום יום שלנו אנחנו אכן נהנים מתפקודם המלא של הברזים, אולם לא תמיד התפקוד הזה פועל בצורה מושלמת. בהחלט יכול להיות שנתקלתם כבר בעבר או שתתקלו בעתיד במצב שבו הברזים שבבית שלכם יפסיקו לעבוד לפתע, וברגע הזה תצטרכו לצאת למסע גילוי שיאפשר לכם להבין מה מקור הבעיה.

ברזים

 

אי תפקוד הברזים – לפעמים זה קשור אליהם ולפעמים זה ממש לא

הרבה פעמים אנחנו נוהגים להטיל את האשמה על החפץ שאמור לשרת אותנו, אולם לפעמים הבעיה אינה קשורה אליהם כלל. בכל הנוגע לברזים, הרבה פעמים הבעיה היא הרבה יותר עמוקה וקשורה בהפסקת זרימת מים יזומה על ידי העירייה או גורם אחר שקשור לאיזור שבו הבית שלכם נמצא, לפעמים היא קשורה בצנרת עצמה, של הבית שלכם או של הבניין ועוד.

מה שכן, לפעמים הבעיה בהחלט קשורה בברז עצמו, ואז יש צורך בהגעה של אינסטלטור אליכם, שיוכל להבין מה בדיוק הבעיה.

ברזים

 

בשני המקרים – אינסטלטור הוא האיש בשבילכם

ברגע שאתם שמים לב שיש בעיה עם הברזים בבית שלכם, הדבר הראשון שאתם צריכים לעשות הוא לקרוא לאינסטלטור. ברגע שתצרו איתנו קשר, אנחנו נוכל להגיע עם מיטב הכלים המתקדמים ביותר על מנת לאבחן את הבעיה ולהתאים לה פתרון הולם. בין אם הבעיה טמונה בברז עצמו ובין אם יהיה צורך בפתרון שקשור בצנרת עצמה, אינסטלטור יוכל לבצע את העבודה בלי כל בעיה.

ברזים

 

תיקון ברזים – זה באמת אפשרי?

הבעיות העיקריות בברזים הן בעיות כמו הצטברות של אבנית, תזוזה של הגומיות שמאפשרות שליטה על פעולת הברז ועוד. אינסטלטור מקצועי שיגיע לאבחן את הבעיה ולפתור אותה, יוכל לזהות בקלות את מקור הבעיה ולהבין איזה פתרון בדיוק דרוש בשבילה. הרבה אנשים חושבים, בעיקר היום כאשר הפתרון המידי לתיקון משהו שבור הוא פשוט החלפה שלו, שאין כל אפשרות לבצע תיקון ברזים בברז תקול. הגישה הזו היא גישה ממש לא נכונה, והמציאות משקפת לנו דברים אחרים היום.

תיקון ברזים הוא בהחלט אפשרי לביצוע על ידי אינסטלטור. במידה ומדובר על תקלות קטנות שמצריכות ניקיון וסילוק אבנית או החלפה של חלק קטן כמו הגומייה, אין כל צורך לרוץ ולהחליף את הברז – תיקון ברזים יהיה יעיל בהחלט במקרה הזה.

ברזים

 

כמה עולה תיקון ברזים?

המחיר של תיקון ברזים משתנה מבעיה לבעיה, אולם באופן כללי מדובר כאן על טווח מחירים שנע בדרך כלל בין 300 ש"ח ל-350 ש"ח.

ברזים

 

החלפת ברזים – אז מתי זה הופך רלוונטי?

לעומת הבעיות בברזים שאותן ניתן לתקן בקלות באמצעות אינסטלטור מקצועי, החלפת ברזים גם היא אפשרות שחשוב לקחת בחשבון. לעיתים התקלות שהברז מביא איתו הן חמורות יותר ממה שניתן להתמודד איתו, וברגע הזה אין ברירה אלא לבצע החלפת ברזים.

החלפת ברזים מתבצעת על ידי האינסטלטור באמצעות שליפת הברז הקיים וחיבור הברז החדש. כמובן שמדובר כאן על עניין שדורש מיומנות ומקצועיות, ולכן גם עבור השירות הזה תצטרכו לשלם. כמה? ובכן, מדובר כאן על טווח מחירים של בין 250 ש"ח ל-300 ש"ח, הכולל גם את שליפת הברז הישן וגם את חיבורו של הברז החדש.

ברזים

 

התקנת ברזים – כדי שתוכלו להנות מזרימת מים תקינה

ברגע שאתם נכנסים לבית חדש או למשרד חדש, התקנת ברזים היא אחת הפעולות הראשונות שתצטרכו לבצע על מנת לוודא שתוכלו לקיים בחלל החדש אורח חיים תקין, עם זרימת מים תקינה. התקנת ברזים מתאפשרת גם היא על ידי אינסטלטור, שיודע לטפל בכל מערכות המים בצורה מקצועית ולחבר את הברז בצורה לא פחות ממושלמת.

המחיר של התקנת ברזים יעמוד גם הוא על טווח מחירים נמוך יחסית, שינוע בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח. כמובן שהמחירים עשויים להשתנות בהתאם לגורמים שונים כמו מיקום, כמות הברזים שאותם יש להתקין, האינסטלטור שתבחרו ועוד.

ברזים

 

תיקון ברז דולף – כאן כבר מדובר על סיפור אחר

הצורך בתיקון ברז דולף מעיד על בעיה קצת יותר חמורה מהבעיות שעליהן פירטנו עד עכשיו. תיקון ברז דולף הוא פעולה מורכבת יותר, שדורשת שימוש במגוון כלים שונים שמאפשרים הגעה לנקודות קריטיות ורלוונטיות לבעיה ולבצע בהן את התיקון המדובר. תיקון ברז דולף יוכל לבוא לידי ביטוי על מגוון הברזים הנמצאים בבית, ועל כן כל אחד מהם הוא מקור פוטנציאלי לבעיות מורכבות יותר ומורכבות פחות. בהתאם לכך, יקבע גם המחיר עבור תיקון ברז דולף.

כאשר מדברים על טווח המחירים בהקשר של תיקון ברז דולף, מדברים על טווח מחירים קצת יותר גבוה שעומד על בין 250 ש"ח ל-580 ש"ח במקרים היותר פשוטים, ואילו במקרים המורכבים יותר הטווח בהחלט יכול להגיע גם לבין 350 ש"ח ל-850 ש"ח. כשאנחנו מדברים על מקרים מורכבים יותר, אנחנו מדברים על מקרים שבהם יש צורך גם בהחלפת צינור ובביצוע מגוון פעולות נוספות.

ברזים

 

אינסטלטור – מי צריך אותו בכלל?

בעיות בברז יכולות להיראות פשוטות לפתרון לכאורה, אולם ידיים לא מקצועיות שייגשו לטפל בבעיה עלולות לא רק שלא לפתור אותה, אלא גם לגרום לה נזק חמור יותר. הזמנת אינסטלטור ברגע גילוי הבעיה היא לא פחות מקריטית, שכן מדובר כאן על חפץ רגיש שברגע שיש בו תקלה הוא חשוף להיווצרותן של בעיות נוספות, וחבל.

במקום להתעסק בעצמכם עם נושא שאתם כלל לא מכירים, הזמנת אינסטלטור יכולה להביא לכם פתרון יעיל, מהיר ובמחירים הוגנים.

ברזים

 

מחכים לכם, צלצלו אלינו!

אם אתם נתקלים בבעיות בברזים בבית או במשרד שלכם, אנחנו מזמינים אתכם לא להתמהמה וליצור איתנו קשר עוד היום. אנחנו מבטיחים לספק לכם שירות אדיב ונעים, מחירים הוגנים, ומעל הכל מקצועיות ללא פשרות – עד לפתרון הבעיה בברזים שלכם. נדבר!

ברזים

 

מחירון ברזים כללי

החלפת ברזים מחיר מ-290₪
תיקון ברזים מחיר מ-300₪
התקנת ברזים מחיר מ-520₪