דליפה בברז

ברזי המים שנמצאים אצלנו בבית עומדים לרשותינו למגוון שימושים: שטיפת כלים או ידיים, רחיצת פנים, צחצוח שיניים, מילוי דלי לצורך ניקיון הבית ועוד. הכל טוב ויפה כאשר הברז עובד בצורה תקינה, אבל מה קורה כאשר המים לא מפסיקים לצאת ממנו, גם כשסגרתם אותו? דליפה בברז היא בעיה נפוצה מאוד שיש להתמודד איתה על מנת לגרום לברז לחזור ולפעול בצורה תקינה, וגם על מנת שחשבונות המים שלכם לא יתנפחו לכדי מאות שקלים.

איך עושים את זה? ובכן, יצירת קשר פשוטה דרך אתר האינטרנט שלנו תותיר אתכם בידיים הטובות של האינסטלטורים שלנו.

☑️ טיפול בדליפה בברז בצורה מקצועית ויעילה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בדליפות בברזים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

סוגי הברזים הקיימים היום

ישנם שני סוגים של ברזים מובילים המופיעים ברוב המטבחים וחדרי השירותים – ברז סוללה אשר מורכב משתי ידיות ופיה, ואילו השני הוא ברז פרח בעל ידית אחת ופיה. בעיית הדליפה בברז עלולה לצוץ בכל אחד משני הסוגים, ולכן חשוב לדעת איך להתמודד איתה, ללא תלות בסוג הברז הקיים אצלכם באופן אישי.

 

דליפה בברז – איך זה בכלל קורה?

זה יכול לנבוע מכמה וכמה סיבות. הברז, כמו כל מוצר אחר, עלול להתבלות עם השנים. מדובר על תהליך טבעי שבמהלכו מערכת ההפעלה של הברז הולכת ונשחקת לאט לאט, ובעקבות התהליך הזה בהחלט עלולה להתרחש דליפה בברז.

כמו כן, הצטברות של אבנית היא תהליך שגם הוא מתרחש ככל שאנחנו משתמשים לאורך זמן בברז. המים, בדומה לתהליך שמתרחש בקומקום, יוצרים שכבת אבנית עבה שפוגמת בפעילות הברז התקינה. גם הברגה לא נכונה של הברז היא סיבה שכיחה לדליפה בברז.

 

האם קיימות סיבות נוספות?

בהחלט כן. בכל ברז קיימת גם גומייה שמתמקמת בין הידיות לברז. שחיקה של הגומייה, שלא בהכרח קשורה לוותק של הברז אלא מהווה תוצאה של שימוש יתר, גם היא יכולה לגרום לדליפה בברז. בנוסף, דליפה בברז יכולה לבוא לידי ביטוי גם באמצעות ירידת מים לא רק מראש הברז אלא גם מהידיות עצמן, מה שיעיד על בעיה במערכת הפנימית של הברז שתצריך, כמובן, טיפול מידי.

 

תיקון דליפה הוא לא עניין שכדאי להתעכב איתו

כל הסיבות הללו ביחד עלולות לגרום לבזבוז של יותר מ-360 ליטר מים בחודש. מדובר כאן על השלכות חמורות הן מבחינת בזבוז המים שהם, כידוע, משאב יקר ערך במדינת ישראל, וכמובן על השלכות חמורות גם בפאן הכלכלי שיבוא לידי ביטוי בחשבון המים הקרוב שתקבלו.

 

זיהוי של דליפה בברז – זיהוי שלפעמים לוקח זמן

דליפה בברז יכולה לבוא לידי ביטוי בשני אופנים – דליפה מהירה או דליפה איטית. קול טפטוף המים הוא אמנם קול חלש, אבל במידה והטפטוף הוא מהיר, ניתן יהיה לשים לב אליו בקלות רבה. לעומת זאת, דליפה בברז שבאה לידי ביטוי באמצעות טפטוף איטי תהיה קשה יותר לזיהוי, ולכן אם אתם חושדים שקיים סיכוי שהברז שלכם מטפטף, אנחנו ממליצים להיות עירניים לנושא ולהמתין על יד הברז במשך כמה שניות אחרי שאתם סוגרים אותו, על מנת לאשר או לשלול את המצב.

 

מה אפשר לעשות במצב של דליפה?

בשלב הראשון יש לסגור את ברז המים הראשי של הבית שלכם, כך שזרימת המים תיעצר. בשלב השני כדאי להבין מה חומרת המצב – האם הדליפה גרמה למצב של הצפה או האם היא במצב שניתן לשלוט בו? במידה והדליפה גרמה להתפשטות של המים אל עבר מקומות נוספים, פנו את הרהיטים, השטיחים והמוצרים החשמליים שנמצאים בקרבת מקום, על מנת למנוע מפגש מיותר שעלול להביא איתו הרס ונזקים רבים.

 

ביצעתם את הפעולות האלו? מעולה, זה הזמן לקרוא לאיש מקצוע

דליפה היא לא עניין שכדאי להתעסק איתו לבד, ולמה? מהסיבה הפשוטה שאין לכם את הכלים והידע כיצד להתמודד עם הבעיה. התעסקות עצמאית עם דליפה בברז עלולה להביא להחמרת הבעיה, מה שיבוא לידי ביטוי בגרימת נזקים נוספים כמו קריעת הגומייה במקרים היחסית טובים, ואילו במקרים הפחות טובים אפילו לפיצוץ של המים בברז.

 

להשאיר את הברז הישן או לקנות חדש?

הזמנה של איש מקצוע תוכל להציג בפניכם את מקור הבעיה. במקרים מסוימים ניתן יהיה לטפל בבעיה באופן נקודתי ולהחזיר את הברז לתפקוד התקין שלו, אולם במקרים אחרים לא ניתן יהיה לטפל בבעיה, מה שיגרור אחריו החלפה של הברז.

בהתאם לבעיה שישקף לכם האינסטלטור תוכלו להבין בפני איזה מצב אתם עומדים, אך בכל מקרה חשוב לדעת שקניית ברז חדש היא לא סיפור יקר, והוא מסתכם בדרך כלל בכמה מאות שקלים בודדים. גם את התקנת הברז החדש אין לבצע באופן עצמאי, אלא לתת לאינסטלטור מוסמך לבצע את העבודה.

 

כמה עולה תיקון דליפה בברז או החלפת ברז?

באופן כללי בכל הנוגע לתיקון דליפה בברז המחיר יעמוד על בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח. כמובן שהמחיר ישקף את אופי העבודה, כך שהמחיר עבור תיקון תקלה פשוטה יהיה נמוך יותר ואילו המחיר עבור תיקון תקלה מורכבת יהיה גבוה יותר. המחיר של החלפת ברז גם הוא יהיה זהה למחיר התיקון ויעמוד על בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח, כך שבסופו של דבר המחיר המקסימלי שאתם אמורים לשלם עבור קניית ברז חדש בנוסף להתקנה שלו הוא בין 600 ש"ל ל-800 ש"ח, בהתאם לסוג הברז החדש שתקנו.

 

מחכים לכם, דברו איתנו!

אז כל מה שנותר לכם לעשות עכשיו הוא פשוט ליצור איתנו קשר. אנחנו נדאג שהדליפה בברז שלכם תיעצר בצורה מיידית, תוך הקפדה על ביצוע עבודה יסודית ומקצועית, שירות אדיב ונעים ומחיר הוגן. כל אלו ישאירו אתכם בהרגשה טובה ועם ברז שפועל בצורה תקינה. נתראה!

 

מחירון טיפול דליפה בברז כללי

טיפול דליפה בברז מחיר מ-250₪
פתיחת סתימה בשירותים מחיר מ-200₪
פתיחת סתימה כתוצאה מאבנית מחיר מ-150₪

 

מה היה לנו עד כה?
שורשים בביוב

למי מאיתנו לא יצא פעם לעמוד אל מול סתימה בבית מבלי להבין מה המקור שלה? אנחנו לא מדברים על מי ששומרים על ניקוי המסננים בכיורים

קרא עוד »
סתימות

לכל אחד מאיתנו יצא בחיים להריח ריח רע של ביוב. בדרך כלל הריח הזה טמון בכך שאיפשהו במערכת הביוב הכללית קיימות סתימות שמונעות מכל המים

קרא עוד »
הצפה בבית

תארו לעצמכם מצב שבו אתם מסתובבים בבית שלכם וקולטים פתאום שלוליות של מים על הרצפה. בהתחלה אתם גורפים את המים ושוכחים מהעניין, אך תוך דקות

קרא עוד »
פיצוץ בצנרת מים

רשת האינטרנט מספקת לנו היום עולם של אפשרויות כמעט בלתי מוגבלות. בין הרשתות החברתיות, חיפוש מוצרים, השוואת מחירים ויצירת קשר עם גורמים מסוימים, ניתן גם

קרא עוד »