החלפת אסלות

מחפשים החלפת אסלות? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור עכשיו:

יצא לכם פעם להגיע לחדר השירותים ולראות שאין לכם שום אפשרות להשתמש בו? אנחנו לא מדברים כאן על רמות פסולת גבוהות או לכלוך בלתי נסבל, אנחנו מדברים על מצב שבו לא ניתן להשתמש באסלה היות והיא שבורה או סדוקה.

מקרים כאלו הם כלל לא נדירים, ומבנים רבים, ישנים בעיקר, מתמודדים עם בעיית אסלות סדוקות שלא מסוגלות לתפקד בתור אסלות ראויות לשימוש. במקרים כאלו, החלפת אסלות היא הפתרון היעיל ביותר שיש לנקוט בו, ורק אינסטלטור מקצועי יוכל ליישם את הפתרון הזה מבלי לפגוע בשום דבר.  אם אתם זקוקים להחלפת אסלות, נשמח לשמוע מכם בהקדם ונוכל להגיע ולבצע את ההחלפה ביעילות, בזריזות ובמקצועיות מקסימלית.

☑️ החלפת אסלות בצורה מקצועית ויעילה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים באסלות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

"מה כבר יכול לקרות לאסלה?" – השאלה שמעולם לא שאלתם וכדאי שתשאלו

הרבה אנשים לוקחים כל מיני חפצים שמוצבים בבית, במשרד או בכל מבנה אחר כמובנים מאליהם. כן, אנחנו לא מקדישים זמן רב במחשבה על כיור המטבח, לדוגמה, או על האסלות. אנחנו בטוחים שאלו חפצים נצחיים שלא אמורים בשום מצב להציב אותנו בפני סיטואציה שבה הם זקוקים להחלפה או תיקון.

אז נכון, כנראה שלא יוצא לנו לחשוב על העניין הזה ביום יום, אבל כדאי בהחלט להכיר את זה שכל חפץ באשר הוא, עמיד ככל שיהיה, עלול יום אחד להזדקק להחלפה.

 

החלפת אסלות – בעקבות מה עולה הצורך בפעולה הזו?

החלפת אסלות, אם כך, היא ממש אינה מראה נדיר בנוף. הרבה חללים, ישנים וחדשים כאחד, עלולים לסבול מאסלות מתפרקות, ולא – אנחנו לא מדברים כאן על החלק שעשוי מפלסטיק שאותו ניתן להחליף בקלות. הרבה אסלות, הן בגין גילן המופלג, הן בגין השימוש הנרחב בהן והן בגין עשרות סיבות אחרות, מוצאות את עצמן שחוקות, סדוקות ושבורות, ולמעשה אינן יכולות לתפקד עוד בתור אסלות ראויות.

בכל הנוגע לאסלות מדובר כאן בעניין קריטי ביותר, שכן מדובר על חפץ שמשמש כל אחד ואחת מאיתנו לפחות כמה פעמים ביום. עכשיו חשבו על סיטואציה שבה האסלה כבר אינה מסוגלת לתפקד – איך בדיוק נוכל להתנהל בהתאם לזה? ובכן, מדובר על משימה כמעט בלתי אפשרית.

 

רוצים להתחדש? אין בעיה – החלפת אסלות היא בדיוק בשבילכם

אין כל צורך להגיע למצב שבו אין כל אפשרות להשתמש עוד באסלה הקיימת על מנת לבצע את הפעולה של החלפת אסלות. החלפת אסלות יכולה גם לנבוע מהרצון להתחדש, להתאים את חדר השירותים לעיצוב החדש והכללי של המבנה ופשוט מאוד לצעוד אל עבר טכנולוגיות חדשות יותר שמציעות האסלות החדשות.

 

החלפת אסלות – האם יש זמן מסוים שבו כדאי לעשות את זה?

במידה והצורך בהחלפת אסלות מתעורר בעקבות סדקים או חוסר אפשרות להשתמש בהן, כמובן שמדובר על צורך מידי שצריך להתקיים כמה שיותר מהר. לעומת זאת, במידה ואתם שוקלים החלפת אסלות מטעמי עיצוב ונוי – תוכלו לבחור לבצע אותה כאשר העניין מתאים לכם מבחינה תקציבית, מבחינת לוח זמנים ושיקולים נוספים.

 

החלפת אסלות במבנים ישנים – האם מדובר על פעולה מסובכת יותר?

כל מבנה מביא איתו את היתרונות והחסרונות שלו, ובהתאם להם ייקבעו גם דרכי הפעולה שבהן יש לנקוט על מנת לבצע החלפת אסלות כהלכה. כאשר מדובר על בניינים ישנים יותר, מצד אחד מדובר על מערכות מים ואינסטלציה ישנות יותר ועדינות יותר אשר יש להתייחס אליהן בעדינות הראויה על מנת לא לפגוע בשום דבר, ומצד שני מדובר בדרך כלל על אסלות עם מערכת אינסטלציה וניאגרה פשוטות למדי.

לעומת זאת, החלפת אסלות במבנים חדשים אמנם מתבצעת בתנאים חדישים ונוחים לעבודה מבחינת מערכות המים והאינסטלציה, אך לעומת זאת – ההתקדמות הטכנולוגית הרבה פעמים הופכת את העבודה איתן למורכבת יותר, היות והן מערכות שלפעמים נמצאות במקום נסתר, שיידרשו פעולות נוספות על מנת לאתר אותו ולהצליח לעבוד איתו.

אם כן, החלפת אסלות בשני המקרים, הן במבנים ישנים והן במבנים חדשים, תביא איתה את המורכבות שלה.

 

לפעמים אפשר לתקן, ולפעמים לא

החלפת אסלות היא מקרה שבו האסלות הנוכחיות כבר לא יכולות לבצע את תפקידן כהלכה בשום צורה. פעמים רבות, למראית עין יהיה נדמה כי האסלה כבר אינה שימושית, אולם הזמנת אינסטלטור תוכל לאפשר לכם לאבחן בעיה שדווקא ניתן לטפל בה באמצעות תיקון אסלות.

כמובן שבמקרים אחרים שבהם יקבע האינסטלטור כי אין מנוס אלא לבצע החלפת אסלות, יהיה מדובר כאן על הפתרון האידיאלי. כך או כך, חשוב לזכור שההחלטה הסופית צריכה להתבצע על ידי איש מקצוע, ולא על ידכם – כל עוד מדובר על צורך שאינו נובע מטעמי עיצוב והתחדשות, כמובן.

 

אינסטלטור? מי בכלל צריך אינסטלטור?

החלפת אסלות היא פעולה שדורשת מיומנות מקסימלית בכל הנוגע להתעסקות עם מערכת המים והאינסטלציה שבמבנה. במסגרת החלפת אסלות יהיה צורך בניתוק האסלה הקיימת מהמערכת, שליפתה ממקומה, הצבת האסלה החדשה וחיבור יעיל שלה לכל הצינורות והמערכות. היות ואתם בתור אנשים פרטיים לא מחזיקים בכל היכולות האלו, הזמנת אינסטלטור היא ההחלטה הטובה ביותר שתוכלו לקבל.

 

כמה זה עולה לנו?

היות והחלפת אסלות כוללות בתוכה מגוון רחב של פעולות, בהתאם המחיר שלה ייקבע. מדובר כאן על טווח שנע בדרך כלל בין 350 ש"ח לבין 1,000 ש"ח, כאשר המחיר הסופי יוחלט על ידי האינסטלטור בהתאם לסוג העבודה המבוקשת.

גורמים שונים כמו סוג המבנה, סוג האסלות, משך העבודה הדרוש והפעולות שייבחרו לביצוע יכולים בהחלט להשפיע על המחיר הסופי. בהקשר הזה, חשוב לבדוק את המחיר מבעוד מועד, על מנת שלא תתקלו בהפתעות לא נעימות ברגע האמת. אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולהבטיח שאתם נמצאים בידיים טובות. נשתמע!

 

מחירון החלפת אסלות כללי

החלפת אסלות מחיר מ-350₪
תיקון אסלות מחיר מ-150₪
התקנת אסלות מחיר מ-400₪

 

מה היה לנו עד כה?
התקנת אסלות

מחפשים התקנת אסלות? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור

קרא עוד »
תיקון אסלות

מחפשים תיקון אסלות? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור

קרא עוד »