החלפת כיורים

לפעמים אנחנו מעוניינים להתחדש, לעצב מחדש את מה שאנחנו כבר מכירים כל כך טוב, ולהפיח חיים חדשים במקום שכבר ממש התרגלנו אליו. טעמים עיצוביים הם אחד הגורמים הבולטים שבגינם מתבצעים שינויים בחלל, אך הם ממש לא הגורם היחיד.

לפעמים גם גורמים כמו חוסר תקינות, התבלות החומר והתיישנות מביאים לכדי התחדשות, והם לא קשורים ברצון אישי כמו בצורך או הכרח של ממש. החלפת כיורים היא דוגמה טובה למצב שבו יכולים לבוא לידי ביטוי אחד משני הגורמים הללו, ובמאמר הקרוב ננסה להבין במה היא כרוכה, מה העלות שלה ונכיר אותה קצת יותר מקרוב. בנוסף למידע שנפרט לכם, אנחנו שמחים להזמין אתכם ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל לסייע לכם בהחלפת כיורים מקצועית ואיכותית. אז קדימה, בואו נתחיל ונראה מאיפה מתחילים לעשות את זה!

☑️ החלפת כיורים מקצועית עם אינסטלטור מוסמך.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהחלפת כיורים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

שוקולד וניל – לא הצמד היחיד שהולך טוב ביחד

כאשר אנחנו מדברים על עולם הכיורים, צריך קודם כל להבין מאיפה הצורך בהם. אז כמו שאין גלידת קסטה מושלמת בלי חצי שוקולד וחצי וניל, כך גם אין מענה מושלם לשטיפת הידיים שלכם בלי ברז וכיור. כן, הצמד המופלא הזה הולך ביחד לכל מקום, ואתם יכולים להבחין בו בלי בעיה גם במטבח שבבית שלכם, גם בשירותים שבבית שלכם, גם בשירותים של המשרד וגם במטבח המשותף שלכם בקומה בעבודה.

 

כיורים – על מה ולמה?

אז מי בכלל צריך את הכיורים? ובכן, כל אחד ואחת מאיתנו. לא סתם הצמד הזה של ברזים וכיורים הולך יחד – יש לעניין הזה סיבה מאוד עיקרית וטובה. הברזים מאפשרים לנו שימוש יעיל במים זורמים, והכיורים הם אלו שנמצאים שם על מנת "לתפוס" את המים המשומשים, לנקז אותם לכדי פתח אחד ומשם להוציא אותם החוצה מהמבנה.

הכיורים הם בעלי חשיבות מכרעת בכל הנוגע לפעולת המים, ולולא הנוכחות שלהם, לא יכולים המים להתנקז לתוך מקום אחד. חשבו על עצמכם משתמשים בברז שאין לו תחתית בדמות כיור: לאן ילכו המים? כיצד הם יוכלו לא להציף את הרצפה?

כן, לשאלות האלו אין ממש תשובות הגיוניות, מהסיבה הפשוטה שכמו שאותה קסטה לא תוכל להתקיים בלי שוקולד או בלי וניל, כך גם השימוש שלכם במים לא יוכל להתקיים בלי ברז ובלי כיור. פשוט.

 

עולמם הסודי של כיורים – מה קורה שם בעצם?

אז הכיורים הם רק העניין החיצוני שגלוי בפנינו, אבל מתחתיהם הם מסתירים עולם שלם של פעילות ניקוז אינטנסיבית. למעשה, קורה פה מצב שהמים שבהם אנחנו משתמשים צריכים לעשות את דרכם איכשהו אל מחוץ למבנה, ולמה? כי אחרת נישאר עם כמות אדירה של מים משומשים, שכבר מעורבבים עם כל מיני לכלוכים שעלולים בהמשך להפוך גם לזיהומים חמורים. היות ומדובר כאן על מצב ממש לא אידיאלי, הכיורים מהווים את הפתרון המושלם.

מתחת לכיורים נמצאים צינורות שתפקידם לקחת את אותם מים מלוכלכים ומשומשים ולהעביר אותם אל מחוץ למבנה. איך? פשוט מאוד – אותם צינורות מחוברים באופן ישיר אל הכיור, ובצידם השני מתחברים אל צנרת שתוביל את המים אל צנרת הביוב המרכזית.

 

למה בעצם צריך החלפת כיורים?

אז התחלנו לדבר בתחילת המאמר על החלפת כיורים, וכדאי שנבין למה כל העניין הזה קורה בצורה קצת יותר מעמיקה. הרבה מהמבנים שקיימים וכבר אנשים התגוררו בהם או עבדו בהם מכילים את כל הציוד הדרוש על מנת לקיים בהם חיים מחדש. כיורים הם לא עניין מתחלף, להבדיל משולחנות וכסאות שבדרך כלל יוחלפו בין דייר לדייר. אז מתי הם כן מתחלפים? בואו נראה דוגמה.

 

פעם הייתה פה מסעדת יוקרה – היום נפתח פה בית קפה שכונתי

בואו ניקח לדוגמה מבנה ששימש בעבר למסעדת יוקרה והיום משמש בתור בית קפה שכונתי. מסעדת היוקרה שידרה פאר, לעומת בית הקפה שמעוניין לשדר עיצוב כפרי, ביתי וחמים. הכיורים ששימשו את מסעדת היוקרה, שלמשל היו בגוונים של שחור ובעיצוב מרובע – אינם מתאימים עוד לאופי של העסק החדש.

החלפת כיורים היא הפעולה שאותה הבעלים החדשים של החלל יכולים לבצע, על מנת להפוך גם את הכיורים לחלק מהאווירה החדשה שתתקיים במקום.

 

כיורים פגומים לא תמיד ניתן לתקן

מעבר לפן העיצובי שעליו פירטנו כאן למעלה, קיים גם הפן התפקודי. כיורים ישנים הרבה פעמים מגיעים למצב שבו הם סדוקים או שבורים, ואז כל פעולת הניקוז לא יכולה להתבצע כראוי. לפעמים מדובר על סדקים קטנים שניתן לתקן אותם, אך במקרים חמורים יותר לא יהיה מנוס מלבצע החלפת כיורים.

מה שכן, חשוב לדעת שלא מדובר כאן על פעולה מסובכת מדי או מורכבת. כל אינסטלטור מקצועי יודע כיצד לשלוף את הכיור הקיים ולהחליף אותו בכיור אחר, חדש ותקין. אז נכון, כנראה שתיקון כיורים יביא איתו מחיר קצת יותר נמוך, אבל אם הכיור יצא מכלל פעולה – לא כדאי להתפשר במקרה הזה על פחות מהחלפת כיורים.

 

כמה עולה החלפת כיורים?

החלפת כיורים גם היא לא עניין מאוד יקר, ובדרך כלל היא תלווה במחירים שינועו בין 400 ש"ח ל-800 ש"ח. מדובר כאן על מחיר שכולל בתוכו גם את הוצאת הכיור הקיים וגם את חיבורו של הכיור החדש, כך שהחלפת כיורים מתבצעת כאן באופן מלא.

 

עם החלפת כיורים לא מסתבכים – קראו לנו ונגיע מיד

במידה ואתם מעוניינים לבצע החלפת כיורים אצלכם במבנה, מכל סיבה שהיא, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אל מעגל הלקוחות שלנו ולהנות מאיכות בלתי מתפשרת, מקצועיות מקסימלית ושירות אדיב. אצלנו החל מהשיחה הראשונה כבר תוכלו להרגיש בנוח, לשאול את כל השאלות ולצאת שבעי רצון בסוף התהליך. אז קדימה, דברו איתנו!

 

מחירון החלפת כיורים כללי

החלפת כיורים מחיר מ-400₪
התקנת כיורים מחיר מ-300₪
תיקון כיורים מחיר מ-250₪

 

מה היה לנו עד כה?
התקנת כיורים

יש כל מיני דברים בחיים שנחשבים בגדר מותרות. למשל, קנייה של רכב יוקרה על פני רכב משפחתי רגיל – מותרות, קניית אוזניות בלוטוס על פני

קרא עוד »
תיקון כיורים

לפעמים הם כסופים, לפעמים הם לבנים, לפעמים הם מעוצבים, לפעמים הם פשוטים, לפעמים הם גדולים, לפעמים הם קטנים, אבל מה שבטוח – הם נמצאים איתנו

קרא עוד »