החלפת צנרת

בוודאי יצא לכם לעמוד לא פעם במצב שבו המקרר שלכם שבק חיים והייתם צריכים להחליף אותו באחד חדש, התנור כבר לא הצליח לאפות ולחמם כראוי והייתם זקוקים לאחד חדש, ובעוד מצבים שבהם הייתם צריכים לקחת את המוצר הקיים ולהחליף אותו במוצר אחר, חדש.

אותו הדבר קורה גם כאשר מדברים על מערכת האינסטלציה, כאשר החלפת צנרת היא אחת הפעולות שיש לבצע במידה והצנרת כבר איננה יכולה לתפקד כפי שהיה בעבר. אם אתם זקוקים להחלפת צנרת מכל סיבה שהיא, נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם שירותי אינסטלציה מעולים.

☑️ תיקון צנרת באופן יעיל ויסודי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בתיקון ביוב.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

החלפת צנרת – לא סתם בשביל הכיף, אלא צורך אמיתי

שלא כמו החלפת בגד מסוים בגלל מידה או בגלל שהצבע שלו פתאום לא מוצא חן בעיניכם, החלפת צנרת היא עניין של הכרח וחובה ברגע שהצנרת לא מסוגלת עוד לעבוד כפי שעבדה עד אותו הרגע. החלפת צנרת היא פעולה שיכולה להתבצע על ידי אינסטלטור מקצועי, והיא מגיעה בעקבות סיבות שונות שנפרט עליהן בהמשך.

 

הצנרת – למה היא כל כך חשובה לנו?

אז למה החלפת צנרת היא קריטית כל כך? בשביל להבין מה התשובה לשאלה הזו, צריך בראש ובראשונה להבין מה התפקיד של הצנרת ומדוע הוא מרכזי וחשוב כל כך. הצנרת במובנים של עולם האינסטלציה היא לא סתם צינור, היא מערכת שלמה שאחראית על ניתוב המים המשומשים מתוך המבנה אל מחוצה לו – אל מערכת הביוב המרכזית.

הצנרת היא האמצעי שמחבר בין הברזים שנמצאים בתוך המבנה, כמו ברז המקלחת, ברז הכיור במטבח, ברז הכיור בשירותים, מערכת הניאגרה ועוד, לבין מערכת הביוב. החיבור הזה בין הגורמים הללו הוא זה שמאפשר פינוי וניקוז של המים המשומשים, מה שהופך את כל המערכת הזו לתקינה, יעילה והכי חשוב – שומרת על ההיגיינה שלנו.

 

הצנרת תקולה? זה הזמן לבדוק האם ניתן לתקן אותה או לא

חלק מהתקלות הקיימות בצנרת הן תקלות שניתן לתקן. למשל, אם נוצרת סתימה בצנרת מגורמים כאלו ואחרים, בהחלט קיים סיכוי שניתן יהיה לטפל בה על ידי שימוש בכלים מסוימים. פתיחת הסתימה בצנרת מתאפשרת גם היא על ידי אינסטלטור מוסמך, ויהיה מדובר כאן על פעולת תיקון זריזה ויעילה.

מה שכן, בחלק מהמקרים לא ניתן יהיה לתקן את הצנרת. מקרים שבהם הצנרת נסדקת באופן משמעותי או מאבדת מצורתה בעקבות בלאי ושחיקה הם מקרים שבהם החלפת צנרת תהפוך להיות הפתרון הרלוונטי, ולכן צריך להכיר אותו מקרוב.

 

החלפת צנרת – מה קורה שם בעצם?

הרבה מבנים ישנים סובלים ממערכת אינסטלציה שהולכת ומאבדת מערכה ככל שעובר הזמן. את הסממנים לזה ניתן לראות על ידי נזילות או הצפות במקרים הטובים, ובמקרים הגרועים על ידי פיצוץ בצנרת. ככל שהצנרת מאותתת לנו שהיא כבר לא מסוגלת לשאת בנטל ניקוז המים, כך אנחנו אמורים להבין שדרושות מאיתנו פעולות על מנת שפעולת הניקוז תוכל להמשיך ולהתבצע כהלכה.

החלפת צנרת תבוא לידי ביטוי באמצעות שליפה של הצנרת הקיימת ולאחר מכן התקנה של הצנרת החדשה. מדובר כאן על פעולה שתהיה כרוכה בכמה וכמה שלבים, כולל סגירת הברז הראשי והשבתת פעולת מערכת המים לאורך כל הטיפול.

 

צנרת גלויה או צנרת חבויה?

במקרים מסוימים של החלפת צנרת יהיה צורך בהרמת הריצוף לשם חשיפת מיקום הצנרת. מקרים כאלו של החלפת צנרת חבויה יהיו מקרים מורכבים יותר, ובהתאם גם העלות שלהם תהיה גבוהה יותר – על כך נרחיב בהמשך.

מקרים אחרים של החלפת צנרת, לעומת זאת, יהיו מקרים שבהם הצנרת תהיה במקום גלוי, וכך הפעולה תוכל להיות פשוטה וזריזה יותר. בהתאם, העלות של החלפת צנרת מסוג כזה תהיה נמוכה יותר.

 

לא בכל מצב צריך לבצע החלפת צנרת

מקרים נוספים שיכולים להתרחש בתוך הצנרת הם מקרים בהם מתקיימת הצטברות של עובש ואבנית. הצטברויות כאלו עלולות להביא לבעיות בתפקוד הצנרת, אך בהחלט קיים פתרון יעיל עבור תיקונן. לכן, לא בכל פעם שאתם נתקלים בבעיה בצנרת כדאי לרוץ ולבצע החלפת צנרת, אלא לתת לאינסטלטור מקצועי לאבחן את הבעיה בשלב הראשון, ורק לאחר מכן להחליט על דרכי פעולה.

 

איך אפשר למנוע מצב של החלפת צנרת?

בכל הנוגע להתבלות, התיישנות והתעייפות החומר, אין לנו ממש מה לעשות ואיך לסייע לצנרת להישאר במיטבה. אז איפה אנחנו כן יכולים להשפיע? ובכן, התנהלות שקשורה בהשלכת מוצרים כמו מגבונים לחים, לדוגמה, לפח האשפה במקום לאסלה – יכולה בהחלט למנוע מצב שבו יהיה צורך בהחלפת צנרת.

בכלל, ככל שנשמור על פתחי הניקוז שלנו כמה שיותר נקיים מחומרים זרים כמו שערות, תחבושות היגייניות ועוד – כך נוכל להבטיח שבצנרת שלנו עוברים אך ורק מים משומשים, ולהגדיל את הסיכוי שהצנרת שלנו תוכל לשמש אותנו לאורך זמן רב יותר.

 

כבר הגעתם למצב שאתם זקוקים להחלפת צנרת? הנה כמה שזה יעלה לכם

החלפת צנרת שתתבצע על ידי אינסטלטור מקצועי תביא לכך שתצטרכו להיפרד מהצנרת הישנה שלכם ואת מקומה תתפוס צנרת חדשה, מתפקדת ויעילה. המחיר עבור החלפת צנרת ינוע בין טווח של 350 ש"ח ל-800 ש"ח למטר בדרך כלל.

 

החלפת צנרת עם המקצוענים של חברתנו

אם התעורר אצלכם הצורך להחלפת צנרת, כדאי גם לדעת למי לפנות על מנת לקבל את השירות המהיר ביותר, האיכותי ביותר והמקצועי ביותר. כדי שלא תצטרכו לחפש בין עשרות ומאות אנשי מקצוע שונים, אנחנו מציעים לכם ליצור איתנו קשר עוד היום ונוכל להעמיד בפניכם אין ספור אפשרויות של שירותי אינסטלציה מעולים.

בחברתנו תמצאו מחירים הוגנים לכל שירות אינסטלציה שהוא, שירות אדיב ונעים וכמובן מקצועיות ללא פשרות. דברו איתנו ונשמח לעמוד לרשותכם!

 

מחירון החלפת צנרת כללי

החלפת צנרת מחיר מ-350₪
תיקון צנרת מחיר מ-400₪
שאיבת ביוב מחיר מ-700₪

 

מה היה לנו עד כה?
תיקון צנרת

היא אחד מהדברים הכי חשובים שיש לנו בחיים, מבלי שאנחנו בכלל יודעים עליהם. היא עובדת מתחת לפני השטח, היא עובדת בשקט, היא לא מושכת הרבה

קרא עוד »