התקנת אסלות

מחפשים התקנת אסלות? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור עכשיו:

דמיינו לכם שבכל פעם שהייתם צריכים להתפנות, הייתם צריכים לחפש לעצמכם מקום שבו תוכלו לעשות את זה. אולי העניין הזה נראה לכם כמו משהו מאוד מובן מאליו היום, אבל אם נלך אחורה בזמן ונגיע לתקופות עתיקות, נמצא שבעבר האנושות הייתה צריכה למצוא המון פתרונות יצירתיים על מנת לאפשר לעצמה אפשרות התפנות נוחה והגיונית.

היום אין כל צורך, כמובן, בכל היצירתיות הזו, היות והיום עומדת בפנינו האפשרות של התקנת אסלות. התקנת אסלות היא חלק בלתי נפרד מכל מבנה, ואם אתם זקוקים לה במבנה שלכם – צרו איתנו קשר ואנחנו כבר נדע לאן לקחת את זה מכאן.

☑️ התקנת אסלות בצורה מקצועית ויעילה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהתקנת אסלות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

התקנת אסלות – מי, מה, מתי ולמה?

התקנת אסלות היא פעולה הכרחית על מנת שיוכל להתקיים במבנה אורח חיים תקין, ולמה בעצם אנחנו מתכוונים כאשר אנחנו מדברים על אורח חיים תקין? ובכן, אנחנו מדברים על אורח חיים כזה שמאפשר לכל השוהים במבנה להנות מאיזור נוחות שבו הם יכולים להתפנות בנחת ומבלי בעיות.

התקנת אסלות היא אחד החלקים הראשונים שמתבצעים היום במסגרת חללים שונים, בין אם מדובר על בית מגורים, משרד שמשמש עשרות ומאות עובדים מדי יום ביומו, מסעדות, בתי קפה וכל מבנה באשר הוא.

 

התקנת אסלות – מתי כדאי לעשות את זה?

היות ואורח החיים התקין במבנה תלוי בהמון בחינות בחדר השירותים, התקנת אסלות צריכה להתבצע בשלב מאוד מוקדם, ממש במקביל להתקנת מערכות האינסטלציה, מערכת המים, מערכת החשמל ומערכות קריטיות אחרות במבנה.

בדרך כלל כשמבנה מסוים נמצא בתחילת דרכו ומתעניינים מתחילים לזרום אליו על מנת לרכוש או לשכור אותו, הוא מגיע ריק לחלוטין, אך האסלות כבר עומדות במקומן. כן, זה עד כמה מוקדם צריך לבצע התקנת אסלות.

 

התקנת אסלות – מה, מדובר רק על מבנים חדשים?

הפעולה של התקנת אסלות יכולה לבוא לידי ביטוי לא רק במבנים חדשים, אלא גם במבנים שבהם האסלות הנוכחיות כבר שחוקות ולא מסוגלות לתפקד כראוי. התקנת אסלות מסוג כזה תהיה מלווה למעשה בשתי פעולת שונות: הראשונה – שליפת האסלות הקיימות ממקומן, והשנייה – התקנת אסלות חדשות שייבחרו על ידי בעל הנכס או השוכר.

 

למה בכלל שמישהו יצטרך לבצע התקנת אסלות אם כבר יש לו כאלו?

היות וגילינו כבר שהתקנת אסלות מיועדת אל רק למבנים חדשים אלא גם לכאלו שבהם יש צורך בהחלפת האסלות הישנות, נשאלת השאלה מדוע שמישהו ירצה לעקור את האסלה הקיימת ממקומה ולהחליף אותה באסלה חדשה. יש לא מעט סיבות מדוע אנשים מסוימים ירצו לעשות זאת. ראשית, ניתן להבחין בסיבה ברורה מאוד – הרצון להתחדש.

לפעמים אנשים עושים שיפוץ במבנה שלהם, וכחלק מהעיצוב החדש אין מקום עוד לאסלות הישנות, ויש צורך בהחלפה שלהן באסלות חדשות ורלוונטיות יותר. מעבר לכך, גם סיבות כמו אסלות משומשות שאינן תקינות עוד יכולות להוביל להתקנת אסלות חדשות.

 

איך אסלה יכולה להגיע למצב שבו היא אינה תקינה?

התקנת אסלות חדשות במקום האסלות הקיימות שמתרחשת בעקבות תקלה באסלה הקיימת, נגרמת בדרך כלל על ידי גורמים כמו סתימות חריפות, שחיקה, שברים וסדקים בחרסינות ועוד. במקום הזה בדיוק התקנת אסלות יכולה להיות פתרון יעיל שישמש אתכם בצורה מעולה.

 

התקנת אסלות – איך כדאי לעשות אותן, לבד או עם איש מקצוע?

הרשו לנו לענות לכם על השאלה הזו באמצעות עולם תוכן אחר. נניח שהמחשב שלכם מתמודד עם וירוס קטלני, שעד שלא יטופל ויוסר מהמחשב – לא תוכלו להשתמש בו. בנקודת הזמן הזו, האם הייתם בוחרים לטפל בעניין לבד או באמצעות איש מחשבים מקצועי?

אנחנו מניחים שרובכם עניתם על השאלה הזו את התשובה "באמצעות איש מחשבים מקצועי", ולכן אותו הדבר עובד גם בעולם האינסטלציה. התקנת אסלות שנעשית על ידי איש מקצוע היא התקנת אסלות איכותית שיכולה להבטיח לכם תוצאות מיטביות, מבלי ליצור נזקים שקשורים הן באסלה והן במערכות האינסטלציה והמים.

 

ומה עלול לקרות בהתקנת אסלות עצמאית?

הסיכונים שכרוכים בהתקנת אסלות עצמאית הם אין סופיים. ראשית, אתם עלולים לפגום באסלה עצמה. מדובר על חפץ שביר שעשוי מחרסינה, והנחה שלה שלא באופן מחושב או מקצועי עלולה לגרום לשבירה או סדיקה שלה. שנית, החיבור של האסלה למערכת האינסטלציה דורש שימוש בכלים מקצועיים ומתקדמים ובידע רלוונטי, כמובן.

שלישית, מלבד הנזק שעלול להיגרם לאסלה עצמה ולכך שהיא עלולה להתחבר לא כהלכה ובהתאם גם לא לשמש אתכם כראוי, אתם גם עלולים לגרום נזק לצינורות ולמערכת האינסטלציה כולה.

במקום לקחת את הסיכונים המיותרים האלו, הזמנת אינסטלטור מקצועי לשם התקנת אסלות יכולה לפתור את הבעיה עוד לפני שהיא בכלל נוצרה.

 

כדאי לדעת למה לצפות

המחיר של תיקון אסלות – לא בשמיים, אבל תלוי בבעיה עצמה. התקנת אסלות מביאה איתה גם תג מחיר, כאשר מדובר כאן על על טווח מחירים שנע בין 400 ש"ח ל-500 ש"ח ברוב המקרים. במקרים מסויימים בהם תידרש התקנת אסלות עם אמצעים מיוחדים, במבנה ישן או חדש, וגורמים נוספים ומשתנים, המחיר יכול יהיה להשתנות בהתאם, כלפי מעלה או כלפי מטה.

הדבר החשוב ביותר במובן הזה הוא לא להסתמך על הצעת מחיר נמוכה יותר רק בגלל הסכום. הרבה פעמים הצעת המחיר תהיה מזמינה, אך האינסטלטור עצמו לא יביא איתו מספיק "קבלות" לביצוע עבודה מקצועית וטובה. לכן, במקביל לבדיקת המחיר, בדקו את המלצות על האינסטלטור, שירות, מקצועיות ועוד.

 

רוצים לחסוך את הבדיקה? הגעתם למקום הנכון – הגעתם אלינו

התקנת אסלות צריכה להיעשות על הצד הטוב ביותר, ובשביל להבטיח את העניין הזה אתם צריכים לבצע בחירה מושכלת. אנחנו מבטיחים התקנת אסלות מקצועית ואיכותית, תוך מתן שירות אדיב ונעים. נדבר!

 

מחירון התקנת אסלות כללי

התקנת אסלות מחיר מ-400₪
תיקון אסלות מחיר מ-150₪
החלפת אסלות מחיר מ-350₪

 

מה היה לנו עד כה?
החלפת אסלות

מחפשים החלפת אסלות? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור

קרא עוד »
תיקון אסלות

מחפשים תיקון אסלות? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור

קרא עוד »