התקנת ברזים

מחפשים התקנת ברזים? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור עכשיו:

אם נשאל אתכם מהם החפצים שחובה שיהיו בכל בית, סביר להניח שתלכו מיד על הכיוון של חפצים כמו ספות, מקרר, שולחן עבודה ומיטה. כל אלו הם כמובן נכונים, אבל אם תחשבו על זה – הבסיס של כל מבנה, בין אם הוא בית, משרד או כל חלל אחר, נמצא במקומות הרבה יותר ראשוניים מאשר אלו.

ברזים הם אחד מהדברים הכי יסודיים ובסיסיים בכל מבנה ומבנה, ולכן התקנת ברזים היא עניין של חובה כאשר מדברים על כניסה למבנה חדש או מבנה משופץ. היות ומדובר על עבודת אינסטלציה לכל דבר ועניין, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל לבצע עבורכם התקנת ברזים יעילה ומקצועית.

☑️ התקנת ברזים בצורה מקצועית ויעילה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בברזים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

התקנת ברזים – מי, מתי, למה, כמה?

אז הרבה שאלות מביא איתו העולם של התקנת ברזים, ועל כולן נענה כאן לאורך הטקסט. כנקודת מוצא, כדאי להתחיל מלספר לכם שהתקנת ברזים היא לא פחות ולא יותר מאשר הכרחית.

בין אם אתם נכנסים לדירה קיימת, בין אם אתם נכנסים לראשונה למשרד חדש ומשופץ ובין אם אתם מתחילים עבודה בכל חלל אחר, לא תוכלו להשתמש בו בתור חלל ראוי למגורים או לעבודה מבלי שמתבצעת בו, תחילה, התקנת ברזים. למה כל הסיטואציה הזו היא קריטית כל כך? ובכן, בואו נבדוק ביחד.

 

 

 

חיים בלי מים הם פשוט לא חיים

חלל שלא בוצעה בו התקנת ברזים, הוא פשוט מאוד חלל שלא יוכל לתפקד בתור חלל לשום צורך שהוא. אם תחשבו על זה, אין בית שמתקיים בלי מים זורמים בשירותים ובמטבח, אין מסעדה שמתקיימת בלי ברזים לשטיפת ידיים או לרחיצת הכלים, אין משרד שיכול לעמוד בתור חלל עבודה רציני מבלי שזורמים בו מים ולמעשה, המים מהווים מקור עיקרי בכל חלל באשר הוא.

בדיוק בגלל הסיבה הזו, התקנת ברזים היא אחד הדברים הראשונים שתצטרכו לדאוג להם, רגע לפני שאתם מתחילים להנות מהחלל.

 

לא רק בחללים חדשים

כשמדברים על התקנת ברזים או על התקנות של מוצרים חדשים בכלל, הראש ישר נוטה לחשוב על מצבים שבהם אנחנו נכנסים לחלל חדש שאין בו שום דבר. אז נכון, התקנת ברזים בהחלט רלוונטית בסיטואציה כזו, אך היא רלוונטית גם בסיטואציה אחרת שבה כבר קיימים ברזים במקום. אז איך זה בעצם עובד ביחד?

ובכן, התקנת ברזים היא פעולה שצריכה להתבצע גם במידה וכבר קיימים ברזים בחלל, אך הם אינם מתפקדים בתור ברזים תקינים שאפשר להשתמש בהם כהלכה.

 

לא כדאי שתתפשרו על ברז תקול

ברגע שאתם נכנסים לחלל שקיימים בו ברזים, כדאי לבדוק את התקינות שלהם כמה שיותר מהר. ברז תקול בדרך כלל יראה סימנים של נזילה, ובמידה ולא – תוכלו לפתוח ולסגור את הברז על מנת לוודא את התקינות שלו.

ברגע שידית הפתיחה והסגירה לא נסגרת עד הסוף ועוצרת את פעולת זרימת המים, ברגע שזרימת המים לא מתבצעת באופן קולח, ולאחר שהזמנתם אינסטלטור שאבחן את הבעיה ומצא כי אין לה פתרון יעיל – התקנת ברזים היא האפשרות הטובה ביותר עבורכם בנקודה הזו.

 

התקנת ברזים – אילו ברזים הכי כדאי להתקין?

כל חלל מביא איתו עיצוב שונה וצרכים שונים, ועל כן התקנת ברזים תיעשה בהתאם לכל אלו. קיימים היום אין ספור עיצובים של ברזים, ואינסטלטור מקצועי יוכל לבצע התקנת ברזים של כל אחד ואחד מהסוגים הללו. כדאי לחשוב על הברז מבחינת המחיר, העיצוב וההשתלבות שלו בחלל, ולאחר מכן התקנת ברזים תוכל לבוא לידי ביטוי.

 

התקנת ברזים עצמאית – לא מומלצת בשום סיטואציה

היות ואנחנו חיים בעידן שבו כמעט כל המכשירים והכלים המקצועיים נגישים לרכישה על ידי כולם, אנשים פרטיים רבים חשים רצון עז לבצע התקנת ברזים ופעולות אחרות נוספות באופן עצמאי. "מה הבעיה?", אומרים לעצמם אותם אנשים, "אני אקנה את האביזרים שאני צריך ואטפל בזה בעצמי".

התפעול העצמאי הזה כאשר מדובר על הברגת בורג או התקנת מערכת השקיה בבית הוא אולי רעיון טוב, אבל בכל הנוגע להתקנת ברזים – הרעיון של לעשות את זה באופן עצמאי הוא רעיון מאוד לא מומלץ.

 

התקנת ברזים באופן עצמאי – "למה זה כל כך לא מומלץ? מה כבר יכול לקרות?"

התקנת ברזים באופן עצמאי עלולה לגרום לבעיות, הן בתפקוד הברז לאחר ההתקנה, שככל הנראה לא תבוצע כראוי, והן בפגיעה במערכת המים הכללית במבנה. התקנת ברז צריכה להביא עמה ידע מקצועי וכלים שיוכלו לסייע בהתקנה מקצועית ואיכותית, כזו שלא תפגע בשום דבר ותוכל לשמש בתור גורם שיאפשר שימוש בטוח בברז.

 

איך מבצעים התקנת ברזים?

אם כן, גילינו שאינסטלטור מוסמך הוא האדם שיכול לבצע התקנת ברזים בצורה טובה ואפקטיבית, אבל איך הוא עושה את כל זה? בשלב הראשון, מניח האינסטלטור אביזרי ספיגה שיוכלו לספוג, במידת הצורך, את המים. בהמשך, הוא יאתר את ברזי האספקה של המים החמים והקרים, יחזק את האום של הברז, יחבר את הצינורות ויגרום לכך שהברז יוכל לפעול בהצלחה.

 

קדימה, אתם עוד פה? דברו איתנו!

זקוקים להתקנת ברזים בכל חלל באשר הוא? מחפשים איש מקצוע שאפשר לסמוך עליו? רוצים לוודא שאתם נמצאים בידיים טובות? אל דאגה, אנחנו כאן בדיוק בשביל לענות לכם על כל הצרכים. צרו איתנו קשר עוד היום לשם התקנת ברזים או כל שירות אינסטלציה אחר. נדבר!

 

מחירון התקנת ברזים כללי

התקנת ברזים מחיר מ-520₪
תיקון ברזים מחיר מ-300₪
החלפת ברזים מחיר מ-290₪

מה היה לנו עד כה?
תיקון ברז דולף

מחפשים תיקון ברז דולף? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

קרא עוד »
החלפת ברזים

מחפשים החלפת ברזים? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור

קרא עוד »
תיקון ברזים

מחפשים תיקון ברזים? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור

קרא עוד »