התקנת כיורים

יש כל מיני דברים בחיים שנחשבים בגדר מותרות. למשל, קנייה של רכב יוקרה על פני רכב משפחתי רגיל – מותרות, קניית אוזניות בלוטוס על פני קניית אוזניות חוטיות – מותרות, ואנחנו מניחים שגם אתם בעצמכם יכולים לחשוב על עוד דברים כאלו שהם תחת כותרת המותרות.

מה שכן, לצד מוצרי המותרות, יש כל מיני דברים שאף אחד מאיתנו לא יכול לקיים אורח חיים תקין בלעדיהם. אם נלך על עולם האינסטלציה, נגלה שכיורים הם חלק בלתי נפרד מחיינו, והם לא עניין של מותרות – הם עניין של הכרח. אם אתם זקוקים להתקנת כיורים על מנת לספק גם לעצמכם את הצורך הזה, צרו איתנו קשר ואנחנו כבר ניקח את כל העניין הזה משם.

☑️ התקנת כיורים מקצועית עם אינסטלטור מוסמך.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בהתקנת כיורים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

מה בין אורח חיים תקין לבין התקנת כיורים? לא קצת הגזמתם?

אז על מנת שנוכל להבין את המשמעות האדירה של התקנת כיורים, צריך להתחיל לדבר על כל הנושא הזה מהתחלה. אם כן, למה בעצם משמשים אותנו כיורים? הכיורים הם חלק בלתי נפרד ממערכת האינסטלציה שנמצאת בכל מבנה כזה או אחר, ואיך העבודה שלהם באה לידי ביטוי אתם שואלים?

ובכן, הכיורים הם אלו שיש ביכולתם לאסוף את כל המים שנאגרים מהשימוש שלכם, ולנקז אותם אל תוך פתח ניקוז אחד. מפתח הניקוז הזה המים המשומשים יעשו את דרכם אל מחוץ למבנה, אל עבר צנרת הביוב, ומשם ינוקזו לתעלות מי שופכין, בורות ספיגה ועוד.

אז למה החשיבות שלהם כל כך גדולה ואיך זה קשור לאורח החיים התקין שלנו? פשוט מאוד – במידה ולא יהיה מי שיוכל לנקז את המים המשומשים שלכם, תמצאו את עצמכם עם ברז שמתחתיו אין שום דבר. המשמעות – המים המשומשים שלכם יטפטפו ישירות אל הרצפה, ויותירו אתכם עם רצפה רטובה שמלאה במים מזוהמים.

 

התקנת כיורים – כי פשוט אי אפשר בלעדיהם

אחרי שהבנו את חשיבות תפקידם של הכיורים, אנחנו יכולים להתחיל לדבר על למה אי אפשר בלעדיהם. ההתקנה היא פעולת חובה בכניסה לכל מבנה כזה או אחר. כן, בין אם עברתם לבית חדש שאין בום שום דבר מלבד קירות ורצפות, ובין אם עברתם לעבוד ממשרד חדש מהניילונים, התקנה זו היא אחד הדברים הראשונים שאתם צריכים לדאוג להם.

 

לא עוברים לגור בבית ביום אחד – אבל גם בתקופה הזו של בין לבין, הוא צריך להיות נגיש

אז בואו ניקח לדוגמה סיטואציה שבה אתם עוברים לגור בבית חדש. כידוע, מעבר דירה לא לוקח בדיוק יום אחד, ולוקחים לפחות שבועיים או שלושה עד שכל החפצים הקיימים שלכם מגיעים בהובלה, עד שהרהיטים החדשים שהזמנתם מגיעים גם הם, ועד שאתם מתמקמים באופן סופי ומתחילים גם לישון בבית.

מה שכן, לכל אורך הזמן הזה שבו אתם נמצאים בבית אבל עוד לא בדיוק גרים בו, אלא יותר נמצאים בו לשם קבלת ספקים – הוא צריך להוות פינה נוחה שבה תוכלו להתפנות בשירותים או לבשל, לדוגמה. ללא התקנת כיורים, הפעולה הזו לא תוכל להתבצע, שכן לא יהיו לכם פתרונות לשטיפת ידיים, רחיצת כלים ועוד.

 

התקנת כיורים – מה קורה בפועל?

התקנת כיורים היא בעצם פעולה שאותה מבצע אינסטלטור מוסמך, ובמסגרתה הוא לוקח את הכיור שבחרתם ומתקין אותו, וכן מחבר אותו למערכת האינסטלציה שפעילה במבנה, ומה אומרים החיבורים הללו?

אם יצא לכם להציץ פעם מתחת לכיורים השונים שנמצאים אצלכם בבית, בוודאי שמתם לב שנמצאים שם לא מעט צינורות – חלקם עבים יותר וחלקם דקים יותר. חלק מהצינורות הללו מאפשרים את פעולת הברז, וחלק מהם קשורים בתנועת המים החוצה מן המבנה.

האינסטלטור שיגיע לבצע עבורכם התקנת מכיר את כל סוגי הצינורות ולאן בדיוק הם אמורים להתחבר, וכך הוא יכול לבצע עבודה מקצועית של התקנת שתאפשר לכם שימוש נכון ויעיל בהם.

 

האם ההתקנה מיועדת לכל סוגי הכיורים?

ככל שאנחנו הולכים ומתקדמים עם הטכנולוגיות, כך גם עולם הכיורים עובר תהפוכות גם בעצמו. היום קיימים אין ספור סוגים של כיורים שונים – מחומרים שונים כמו נירוסטה, פורצלן, חרס ועוד, בעיצובים שונים – מעוטרים, חלקים, צבעוניים ועוד, וכן בגימורים שונים – כיורים עגולים, כיורים מרובעים ועוד.

כשאנחנו מדברים על התקנת אנחנו מדברים על פעולה שמיועדת לכל אחד ואחד מכל סוגי הכיורים הללו, ללא תלות בחומר, עיצוב או גימור. כל אינסטלטור מקצועי ידע לבצע התקנת מכל סוג, ולכן בעת בחירת הכיור אין צורך לחשוב האם הסוג הספציפי שבחרתם יתאים להתקנה – כי הוא פשוט מאוד יתאים.

 

טווח מחירים

התקנת כיורים היא פעולה פשוטה שתתבצע על ידי אינסטלטור מומחה, והיא תביא איתה מחיר שינוע בין 300 ש"ח ל-500 ש"ח. המחיר הסופי שאותו תצטרכו לשלם בגין התקנת יכול להיות מעט גבוה יותר מהטווח המצוין, בהתאם לגורמים שאותם ישקול האינסטלטור שיגיע לבצע את העבודה כמו סוג המבנה שבו מתבצעת התקנת.

קיבלתם הצעת מחיר נמוכה או גבוה יותר באופן משמעותי מהטווח? כדאי לא להניח את הדעת ולשאול שאלות שיבטיחו שאתם נמצאים בידיים טובות.

 

התקנת כיורים עושים רק עם מקצוענים, דברו איתנו!

במקום להתחיל בהשוואות מחירים ובבדיקת המלצות על אנשי מקצוע, אנחנו שמחים להציב בפניכם אפשרות סופר מקצועית וטובה – השירותים של החברה שלנו! אנחנו מציעים שירותי אינסטלציה מכל הסוגים ומכל המינים, כולל התקנת.

עם אלפי לקוחות מרוצים, מחירים שהולמים את העבודה שלנו ושירות אדיב ונעים, אנחנו מבטיחים לכם שגם אתם עומדים לצאת עם תוצאה שתהיה לשביעות רצונכם. התקשרו אלינו עוד היום ונוכל לתאם עבורכם התקנת כיורים מקצועית. נדבר בקרוב!

 

מחירון התקנת כיורים כללי

התקנת כיורים מחיר מ-300₪
תיקון כיורים מחיר מ-250₪
החלפת כיורים מחיר מ-400₪

 

מה היה לנו עד כה?
החלפת כיורים

לפעמים אנחנו מעוניינים להתחדש, לעצב מחדש את מה שאנחנו כבר מכירים כל כך טוב, ולהפיח חיים חדשים במקום שכבר ממש התרגלנו אליו. טעמים עיצוביים הם

קרא עוד »
תיקון כיורים

לפעמים הם כסופים, לפעמים הם לבנים, לפעמים הם מעוצבים, לפעמים הם פשוטים, לפעמים הם גדולים, לפעמים הם קטנים, אבל מה שבטוח – הם נמצאים איתנו

קרא עוד »