כלים סניטריים

הם נמצאים בכל מבנה ומבנה, הם עוזרים לנו לבצע פעולות שאותן אנחנו מבצעים מדי יום, הם חלק סופר חשוב בחיים שלנו ובלעדיהם אנחנו פשוט לא יכולים לתפקד באופן נורמלי. כלים סניטריים, בין אם אתם מכירים בכך ובין אם לא, הם הכלים שבזכותם אנחנו יכולים לקיים אורח חיים תקין.

בין אם אתם נמצאים בבית ובין אתם נמצאים במשרד, כלים סניטריים ניתן למצוא בכל מקום, והם משמשים אותנו למגוון פעולות שעליהן נרחיב בהמשך. אז מי הם אותם כלים סניטריים? במה הם עוזרים לנו? מה עוד חשוב לדעת לגביהם? במאמר הקרוב נענה על השאלות האלו ונספר לכם פרטים שאולי לא ידעתם, מה שבטוח לבינתיים הוא שאתם מוזמנים ליצור איתנו קשר לשם התקנה, תיקון או החלפה של כלים סניטריים, ואנחנו נגיע אליכם בזריזות ונסדר את כל מה שצריך על מנת שתוכלו להמשיך ולהנות משימוש תקין בהם.

☑️ טיפול בכלים סניטריים באופן יעיל ויסודי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בטיפול בכלים סניטריים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

כלים סניטריים – מי אתם?

אז לא בטוח שאתם יודעים בכלל שהכותרת לכל מיני חפצים שנמצאים אצלכם בבית היא כלים סניטריים, אבל זה בדיוק הזמן לספר לכם על מי בדיוק נכנסים תחת הכותרת הזו. כאשר מדברים על כלים סניטריים מדברים על כל הכלים שמשמשים אותנו לכדי פעולות היגייניות ששומרות על הבריאות שלנו. אתם כבר מתחילים לקבל כיוון? במידה ולא, הישארו איתנו.

כל מה שקשור באסלות שירותים, תלויות או מחוברות לרצפה הידועות בשמן מונובלוק, בידה, כיורים שונים, ג'קוזי, אמבטיות ומקלחונים – כל אלו נכנסים תחת הכותרת של כלים סניטריים.

 

למה משמשים כלים סניטריים?

מתוך ההבנה שכלים סניטריים כוללים בתוכם כל כך הרבה, ניתן להבין שגם השימושים בהם הם רבים. אם נסתכל על תחום האסלות, נגלה שמדובר בכלי שמשמש כל אחד ואחת מאיתנו בכל יום במשך כמה פעמים – בבית, במשרד, בבתי קפה, במסעדות ובכל חלל שנשהה בו.

באשר לכיורים, מדובר על כלי שנמצא בכל מקום – החל מהבית שבו אנחנו גרים, דרך מקום העבודה שלנו, ועד מקומות ציבוריים שמאפשרים שטיפת ידיים באופן מסודר. מקלחות ואמבטיות גם הן משמשות אותנו מדי יום, ולעיתים גם יותר מפעם אחת ביום, בשביל לשמור על היגיינת הגוף.

 

כלים סניטריים – הפעולה שלהם לא נגמרת רק במה שאנחנו רואים מבחוץ

אז כלים סניטריים מוכרים לנו בעיקר מהנראות החיצונית שלהם, אבל מה שלא בטוח שכולכם יודעים הוא שמאחורי כלים סניטריים עומדת מערכת אינסטלציה שלמה שעוזרת להם לפעול באופן תקין. אז רגע לפני שנרעיף עליהם מחמאות, בואו נבין מה עומד מאחוריהם ואיך בדיוק כל העניין הזה פועל.

 

כלים סניטריים, צנרת, ביוב, מכוני טיהור – מה הקשר בין כל אלו?

אולי כל המילים האלו נראות לכם כמו רצף של מושגים לא קשורים, אבל תנו לנו לספר לכם שיש בין כל אלו קשר הדוק, אולי יותר ממה שחשבתם לעצמכם. כלים סניטריים יכולים לתפקד בצורה שימושית ויעילה אך ורק בזכות מערכת האינסטלציה שנמצאת מאחורי הקלעים.

מה שקורה הוא שכלים סניטריים מכל סוג מחוברים לצינורות שמובילים אל עבר הצנרת המרכזית – תחילה הצנרת של הבניין, לאחר מכן הצנרת האיזורית, ולאחר מכן הצנרת המרכזית. ומה נותנים החיבורים האלו בדיוק? או – כאן בדיוק טמון סוד הקסם.

למעשה כלים סניטריים מאפשרים לנו לבצע שימוש במים, עבור כל צורך שהוא, מים שבסופו של דבר מסיימים את דרכם מזוהמים, מים שצריך להיפטר מהם. עצם החיבור של כלים סניטריים לצינורות המדוברים מאפשר למים לעבור דרכם ולעשות את דרכם, אחרי השימוש בהם, אל עבר הצנרת המרכזית, ומשם אל מכוני הטיהור השונים.

 

למה בכלל צריך להיפטר מהמים האלו?

מים שנעשה בהם שימוש, בין אם לצורך צחצוח שיניים, רחיצת הגוף, שטיפת הכלים ועוד, הם מים שנושאים איתם כעת חיידקים ומזהמים שאין כל רצון שיישארו בסביבתנו. מים כאלו שנשארים במקומם עלולים לגרום להצפות גדולות במבנה, לפגוע ברהיטים וחפצים שנמצאים בו וכמובן להביא איתם תחלואה, כזו שהיינו מאוד שמחים להימנע ממנה.

 

צנרת תקינה – הכל תקין

ווידוא התקינות, הן של כלים סניטריים והן של הצנרת שבזכותה הם יכולים לפעול כהלכה, הוא פעולה סופר חשובה, שיש להקפיד עליה מדי פעם. לא, אין לנו שום כוונה להפוך אתכם לאנשים אובססיביים שכל התעסקותם סובבת סביב התקינות של הצנרת ושל הכלים השונים, אבל בהחלט כדאי לבצע בדיקות תקופתיות על ידי אינסטלטור מקצועי שיוכל לאשר לכם שהכל עובד כראוי.

 

לא תמיד הכל עובד כמו שאנחנו רוצים

כן, בחלומות הכי ורודים שלנו אנחנו מדמיינים איך החיים תמיד נוטים לטובתנו, ואיך אנחנו לא נאלצים להתמודד עם שום תקלה כזו או אחרת, אבל אם פוקחים את העיניים מהחלומות האלו – איך מנוס אלא להכיר בעובדה שיהיו לא מעט רגעים שבהם נצטרך להתמודד עם כל מיני דברים. באשר לכלים סניטריים, ברגע שנמצא בהם פגם כזה או אחר – הוא צריך להיות מטופל כמה שיותר מהר. למה? משלוש סיבות עיקריות:

  1. אורח החיים שלכם עומד להיפגע אם לא תוכלו להשתמש כראוי בכלים סניטריים.
  2. בעיה בכלים סניטריים שלא מקבלת פתרון מהיר עלולה להתפתח ולהפוך לבעיה הרבה יותר חמורה ממה שהיא.
  3. בהתאם לחומרת הבעיה בכלים סניטריים, כך גם ההוצאה הכלכלית עבור תיקונה תגדל גם היא.

 

תיקון כלים סניטריים – זה באמת אפשרי?

יש כל מיני פגמים בכלים סניטריים שניתן לתקן אותם בקלות וביעילות על ידי ביקור של אינסטלטור מוסמך. לפעמים שבר או סדק נראים כמו סוף העולם, אך הם בהחלט יכולים להיפתר. המחיר עבור תיקון כלים סניטריים הוא מחיר משתנה בהתאם לכלי הסניטרי המדובר, בהתאם להיקף הבעיה ובהתאם לגורמים נוספים אחרים.

באופן כללי מדובר כאן על טווח שנע בין 300-500 ש"ח עבור תיקון כלים סניטריים עם פגמים פשוטים וקלים, ועד 800-1,000 ש"ח עבור תיקון כלים סניטריים עם פגמים מורכבים.

 

החלפת כלים סניטריים – לפעמים תיקון זה פשוט לא מספיק

קיימים כל מיני סוגים של פגמים, וצריך להכיר גם בעובדה שלפעמים תיקון אינו מתאפשר לביצוע. במידה והפגמים הם ממש חמורים, לא תהיה ברירה אלא לבצע החלפת כלים סניטריים.

המחיר עבור החלפת כלים סניטריים ישתנה, גם הוא, בהתאם לסוג הכלי ולסוג התקלה, ומדובר כאן על טווחי מחירים של בין 800-1,000 ש"ח עבור החלפת כלים סניטריים פשוטים וקטנים, ועל טווח גבוה יותר של בין 1,500-3,000 ש"ח עבור החלפת כלים סניטריים גדולים ומורכבים. המחיר יכלול את שליפתם של הכלים הקיימים ואת החלפתם בכלים החדשים.

 

התקנת כלים סניטריים – מה הסיפור כאן?

התקנת כלים סניטריים מתבצעת בדרך כלל בחללים חדשים וריקים. המחירים עבור התקנת כלים סניטריים יכולים להתחיל בטווח של 200-600 ש"ח, ולהגיע גם לטווח של 900-1,500 ש"ח ויותר, בהתאם לגודלם של הכלים ולסוג המבנה.

 

אנחנו כאן בשבילכם – דברו איתנו!

בין אם אתם זקוקים לתיקון, החלפה או התקנה של כלים סניטריים, אנחנו שמחים להציע לכם את שירותי החברה שלנו. עם ידע מקצועי נרחב, שנים של ניסיון ואדיבות אין קץ – נשמח לעמוד לשירותכם בכל עניין.

 

מחירון כלים סניטריים כללי

התקנת כלים סניטריים מחיר מ-300₪
תיקון כלים סניטריים מחיר מ-200₪
החלפת כלים סניטריים מחיר מ-500₪