מסנני מים

במאמר הקרוב נסביר לכם עוד קצת על מסנני מים, נבין את העלויות הכרוכות בתיקון, התקנה או החלפה שלהם, וכמובן נזמין אתכם ליצור איתנו קשר על מנת לקבל שירות נפלא עבור מסנני מים שנמצאים אצלכם בחלל. אז מוכנים? קדימה, בואו נצא לדרך!

מים הם מקור החיים שלנו, ובלעדיהם אנחנו לא יכולים לקיים שום שגרת חיים מכל סוג שהוא. המים משמשים אותנו לשתייה, לרחיצת הידיים והגוף, לשטיפת כלים ולעוד מגוון פעולות שכל אחד ואחת מאיתנו מבצעים לפחות פעם אחת ביום לאורך החיים. כאשר מדברים על המים במובן השתייה, ניתן למצוא כי אנשים רבים משתמשים במסנני מים על מנת להגיע לאיכות של מים צלולים שראויים לשתייה.

☑️ טיפול במסנני מים באופן יעיל ויסודי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בטיפול במסנני מים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

מסנני מים – מי אתם?

מסנני מים הגיחו אל העולם במטרה אחת – לספק לנו מים שראויים לשתייה. בחללים כמו בתים, משרדים ועוד ניתן למצוא לפחות שניים או שלושה ברזים שניתן להוציא מהם מים, אבל ממש לא בטוח שהמים האלו ראויים לשתייה.

מסנני מים מטרתם לקחת את המים הקיימים ולהעביר אותם תהליך של סינון, במהלכו מופרדים מהמים כל מיני חומרים, שבהם ניגע בהמשך, ולמעשה לטהר אותם לקראת הכניסה שלהם לגוף שלנו למטרות רוויה.

רגע, אבל מה רע במים שיוצאים מהברזים?

להבדיל ממדינות אחרות, שבהן מי הברזים אינם מותרים לשתייה בשום פנים ואופן, במדינת ישראל מעטים המקומות שבהם מי הברז אינם ראויים לשתייה. אז מצד אחד המים שיוצאים לנו מהברזים הם מים שבהחלט אפשר לשתות אותם, אבל מצד שני הם מים שמביאים איתם כל מיני חומרים שממש לא בטוח שהייתם רוצים שיימצאו בתוך הגוף שלכם.

האיכות של מי הברזים תלויה, בין היתר, בגילו של המבנה, גילה של הצנרת, ניקיון הצנרת ועוד. בתוך הצנרות נמצאים כל מיני חומרים שמצטרפים למי הברזים, ולמעשה כשאתם מוזגים לעצמכם כוס שתייה מהברז – אתם מקבלים גם את המים וגם את כל החומרים הללו.

מסנני מים – משאירים רק את מה שטוב במים

חומרים כמו פחם, אבנית, פלואור ועוד הם חומרים שעלולים להימצא בתוך מי הברז, ולכן מסנני מים תפקידם לבודד אותם ממי השתייה שבסופו של דבר מתקבלים בכוס השתייה שלכם. קיימות לא מעט חברות של מסנני מים שמציעות מסננים מסוגים שונים, בגדלים שונים ובמחירים שונים, ועל כן אנשים רבים רואים בכל אלו אפשרויות נהדרות לפתרון בעיית מי השתייה.

בצורת ברז, בצורת מיכל – מה שרק תרצו

החברות שמייצרות ומשווקות מסנני מים הקפידו, במיוחד בשנים האחרונות, לשלב כל מיני יכולות מעניינות שיתווספו למסננים. למשל, קיימים מסנני מים שמגיעים בצורת ברז נפרד מברז המטבח, שמתחתיו נמצא הפילטר שדואג לסינון המים. באופן הזה אין פה תפיסת מקום גדולה על השיש, וניתן להנות ממים מסוננים וקרים בכל רגע ורגע. להבדיל, קיימים כל מיכלים שמתפקדים בתור מסנני מים.

מיכלים אלו הם מיכלים שתופסים מקום על השיש מצד אחד, אך לעומת זאת הם מביאים איתם כמה וכמה פונקציות מעניינות שהופכות את השימוש בהם להרבה יותר נוח. מיכלים שהם מסנני מים מביאים איתם את היכולת למזוג מים קרים, מים רותחים וכן מים פושרים, וניתן להיעזר במים שהם מוזגים למגוון פעולות כמו בישול, אידוי ועוד.

 

מסנני מים או מים מינרלים? זאת השאלה

לצד אנשים שכבר הבינו די מזמן שמסנני מים הם לא פחות ולא יותר ממשני חיים, קיימים עדיין אנשים שמעדיפים מתקנים של מים מינרלים. למסנני מים יש יתרון אדיר על פני מים מינרלים, שכן הם מוצר שעובד עם משאב שלעולם לא נגמר, ומה זה בעצם אומר?

ברגע שאתם מחזיקים במתקן של מים מינרלים, אתם למעשה תלויים במים שנמצאים בכדים. ברגע שהמים בכדים מתרוקנים – אתם נותרים ללא אספקה של מים שראויים לשתייה. התוצאה היא גם הוצאה כספית גבוהה עבור המים המינרלים, וגם מחסור במים ברגע האמת. לעומת זאת, מסנני מים משתמשים במי הברז ומסננים אותם – כך שאין כאן עניין של הגבלת כמות או תשלום נוסף עבור מים נוספים.

מסנני מים – זה באמת יעיל?

אז תראו, מסנני מים לא מתפעלים את עצמם, ובהחלט תידרשו לבצע בעצמכם מספר פעולות על מנת להבטיח שמסנני מים שנמצאים אצלכם בבית או במשרד ימשיכו לעבוד כראוי. למשל, החלפת הפילטר אחת לכמה חודשים היא פעולה שחובה לבצע, אחרת מסנני מים לא יוכלו עוד לסנן את המים ביעילות.

מסנני מים שמפסיקים לעבוד – למה זה קורה?

מסנני מים, כמו כל מוצר אחר, עלולים במהלך השימוש בהם להראות סימנים שפוגעים בתפקוד שלהם. בעיה בפילטר, בעיה בצינורות או כל בעיה אחרת עלולה לגרום למסנני מים להפסיק לעבוד, ולכן כדאי שתהיו כאן עם היד על הדופק.

תיקון מסנני מים – אופציה שכדאי שתכירו

אם אתם שמים לב שמסנני מים מתחילים לשלוח לכם את אותם הסימנים, כדאי מאוד לקרוא לאיש מקצוע שיוכל לבצע בהם תיקון. תיקון מסנני מים הוא פעולה פשוטה, שבמסגרתה איש המקצוע יוכל לבדוק הן את המתקן עצמו והן את הצינורות שמחוברים אליו.

עבור תיקון מסנני מים תצטרכו לשלם מחיר שנע בין 150 ש"ח ל-400 ש"ח בדרך כלל. המחיר הסופי שייקבע עבור תיקון מסנני מים יהיה תלוי בגורמים שונים כמו סוג הבעיה שאותה היה צריך לתקן, מורכבות הבעיה ועוד.

החלפת מסנני מים – כי לא תמיד מדובר על בעיה שאפשר לתקן

תיקון מסנני מים הוא אמנם יעיל, אבל הוא לא יכול להיות רלוונטי בכל בעיה ובעיה. קיימות כל מיני בעיות מתקדמות יותר במסנני מים שיצריכו את החלפתם הסופית, וגם זו פעולה שצריכה להתבצע על ידי איש מקצוע. המחיר עבור החלפת מסנני מים ינוע בדרך כלל בין 200 ש"ח ל-500 ש"ח, והוא יכלול בתוכו הן את ניתוקו ושליפתו של המתקן הקודם והן את חיבורו ומיקומו של המתקן החדש.

התקנת מסנני מים – הצטרפו למהפכה

במידה ואתם עוד לא חלק מהמהפכה של מסנני מים, אתם לגמרי מוזמנים להצטרף אליה עוד היום. מדובר כאן על צעד שעשרות אלפי אנשים כבר הבינו את היתרונות שלו, ונהנים היום ממים מסוננים וטעימים לכל צורך. התקנת מסנני מים מחירה ינוע בין 250 ש"ח ל-700 ש"ח, בהתאם לאיש המקצוע שתבחרו, סוג המסננים ועוד.

 

מסנני מים – כל היתרונות במקום אחד

מסנני מים מהווים היום מוצר שקיים בהמון מהבתים במדינת ישראל ובעולם, והם הוכיחו את עצמם בתור מוצר יציב שאפשר לסמוך עליו ולהנות מהתוצרים שהוא מפיק. עם פילטרים אמינים, יכולות מתקדמות של מזיגת מים, ושפע מים שלא נגמר לעולם – ברור היום מדוע מסנני מים רכשו לעצמם מקום של כבוד בכל רחבי העולם.

 

זקוקים לשירות שקשור במסנני מים? הרימו טלפון, אנחנו מחכים לכם!

התעסקות עם מסנני מים צריכה להיות מקצועית ויסודית, ולכן אנחנו שמחים להעמיד בפניכם את האפשרות ליצור איתנו קשר ולהנות משירות של אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ. עם מחירים הוגנים, שירות לעילא ולעילא ושימת לב לפרטים הכי קטנים – אנחנו בטוחים שתהיו שבעי רצון מהתוצאה. אז קדימה, בואו נדבר!

 

מחירון מסנני מים כללי

התקנת מסנני מים מחיר מ-250₪
תיקון מסנני מים מחיר מ-150₪
החלפת מסנני מים מחיר מ-200₪