ניאגרה

כן, הניאגרה היא חלק חשוב מאוד ממערכת ניקוז המים של האסלה, והיא למעשה אחראית על פעולת שטיפת האסלה מהצרכים שלנו. היות ויש לה תפקיד חשוב כל כך, ראינו לנכון לסכם לכם כמה וכמה נקודות חשובות שקשורות בניאגרה. אז מוכנים? בואו נצא לדרך ביחד ונגלה כמה תשובות לשאלות הכי חשובות שקשורות בניאגרה, אך לא לפני שנזמין אתכם ליצור איתנו קשר לקבלת שירותי אינסטלציה שקשורים בניאגרה או בכל דבר אחר. אז קדימה, בואו נצא לדרך!

מה הדבר הראשון שעולה לכם לראש ברגע שאנחנו אומרים לכם את המילה "ניאגרה"? כן, כנראה שרובכם חושבים עכשיו על מפלי הניאגרה שנמצאים בין קנדה לארצות הברית, על נהר הניאגרה או על אזור הניאגרה, וכנראה שחלק אחר מכם חושב על מיכל ההדחה שנמצא מעל כל אסלת שירותים באשר היא.

☑️ טיפול בניאגרה באופן יעיל ויסודי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בניאגרות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

ניאגרה – מפלים גדולים בתוך האסלה שלכם

אז כולנו מכירים את הניאגרה גם מבלי שנדע שקוראים לה ככה. כל ביקור שלנו בשירותים, בין אם הוא ביקור קצר ובין אם הוא ביקור ארוך, מסתיים בהורדת המים.

הורדת המים הזו מתאפשרת הודות לניאגרה, שהיא מיכל הדחה שאחראי על שטיפת האסלה באמצעות כמויות מים גדולות. כמויות המים האלו "מורידות" את הצרכים שלנו אל עבר הצנרת, ולמעשה מפנות אותם מהאסלה שלנו, כך שנוכל לבצע בה שימוש חוזר כאשר היא נקייה וריקה.

 

איך עובדת הניאגרה?

בוודאי יצא לכם להשתמש בלא מעט מיכלי ניאגרה בחיים שלכם, היות ובכל חלל הם מגיעים בתצורות שונות. בניאגרה ניתן להשתמש הודות לידיות שאותן ניתן להוריד כלפי מטה כמו גם הודות לכפתורים שעליהם ניתן ללחוץ. עצם ההורדה או הלחיצה תפעיל את מנגנון השטיפה של מיכל הניאגרה, שבהתאם יוריד את כמות המים לשטיפת האסלה.

פעולת שטיפת האסלה על ידי המים שיורדים מהניאגרה היא פעולה קצרה שתתפרש על פני כמה וכמה שניות, ולאחריה תתבצע פעולה נוספת של מילוי מיכל הניאגרה במים חדשים ונקיים.

 

האם הניאגרה היא עניין שעומד בפני עצמו?

אם תציבו את הניאגרה במקומה מבלי לדאוג לחיבורים החשובים לקיום פעולתה, היא לא תוכל, כמובן, לעבוד – לא באופן תקין ולא בכלל. הניאגרה היא למעשה כלי שפועל בשני כיוונים – הוא גם יוזם פעולה, והוא גם זקוק לפעולה שתתבצע עליו. ומה זה בעצם אומר?

למעשה הניאגרה היא לא כלי עצמאי, כמו שולחן לדוגמה. השולחן לא צריך לבצע שום פעולה מיוחדת, הוא פשוט עומד שם ומשמש אותנו לצרכים שונים כמו אכילה, עבודה ועוד. להבדיל, הניאגרה היא כלי שמספק הורדת מים לשטיפת האסלה מצד אחד, ומצד שני זקוקה למילוי מים מהצינור. בדיוק מהסיבה הזו, הניאגרה צריכה את החיבורים המתאימים לה על מנת שהיא תוכל לפעול כראוי.

 

ניאגרה נסתרת, ניאגרה גלויה – מה ההבדל?

בתחילת הדרך, הייתה הניאגרה עומדת בתור אפשרות אחת ויחידה – מיכל ניאגרה שמוצב מעל או בצמוד לאסלה, עם ידית או כפתור שמשמשים לפעולת הורדת המים, וזהו. כמובן שהחיבורים שלה למערכת האינסטלציה היו צריכים להיעשות כראוי, אבל בזאת נגמרו כלל האפשרויות שקשורות בניאגרה.

לעומת זאת, היום עולם הניאגרה מביא איתו אין ספור אפשרויות חדשניות. היום הניאגרה יכולה להסתתר מאחורי הקיר, והזכר היחידי לה הוא כפתור שמבצבץ מהקיר. כמו כן, ניתן להבחין במסעדות ובתי מלון רבים בניאגרות שאינן גלויות לעין, וידית השימוש בהן מוצבת בדמות ידית רגלית.

נוסף על כל אלו, ניתן היום להבחין במערכות ניאגרה שאין להן כל זכר מלבד עינית עם זיהוי תנועה. ברגע שהעינית קולטת תנועה כלשהי, היא דואגת באופן אוטומטי לפעולת הניאגרה ומורידה את המים. טכנולוגיה מיטבית זה כאן, גבירותיי ורבותיי!

 

איזו ניאגרה כדי לבחור? הכל תלוי בצורך

באשר לעולם הניאגרה, הבנו שקיימות לא מעט אפשרויות שניתן יהיה לבחור ביניהן. יש מי שיבחרו בקלאסיקה הפשוטה והיעילה – ניאגרה גלויה ונראית לעין, כזו שמשמרת את המסורת הישנה והטובה. לעומתם, יש מי שיבחרו בשכלולים השונים שעומדים לרשותם, אז במה זה בעצם תלוי?

 

כל מה שצריך לדעת לפני שבוחרים ניאגרה

היות וחלל השירותים הוא חלל שימושי כל כך, שאנשים רבים מבקרים בו לאורך היום, והרבה יותר מרק פעם אחת, היום הוא כבר הרבה יותר מרק "חלל שירותים", הוא חלל עיצובי לכל דבר, אבל גם לעניין הזה קיימים סייגים.

במידה ואתם גרים בדירה שכורה, למשל, לא בטוח שתרצו להשקיע כספים בעיצוב חלל השירותים, ובוודאי שלא ישנה לכם איזה סוג של ניאגרה יהיה בו. לעומת זאת, במידה ואתם פותחים מסעדת יוקרה חדשה, מעצבים את הבית שלכם מחדש, שוכרים חלל משרדים לטווח הארוך ועוד – יכול מאוד להיות שיהיה שווה לכם להשקיע קצת מחשבה באיזו ניאגרה לבחור.

 

וצריך לקחת דברים נוספים בחשבון – לא רק את הנראות

דבר נוסף שכדאי לחשוב עליו הוא על נוחות התפעול של סוגי ניאגרה שונים. ברגע שהניאגרה היא נסתרת, לדוגמה, במידה והיא זקוקה לתיקון או טיפול – הדבר יהיה כרוך בהסרת הריצוף שמסתיר אותה. אפילו בשביל פעולת בדיקה קטנה עלול להיווצר אצלכם בלאגן גדול, אז כדאי לחשוב אם הוא באמת שווה ומשתלם עבורכם.

בנוסף, הרבה פעמים עיצובים ושכלולים שקשורים בניאגרה יביאו איתם הוצאה כספית גבוהה, ולא לכולם העניין הזה מתאים – לא ברגע נתון מסוים ולא בכלל. אז רגע לפני שאתם רצים לבחור לעצמכם ניאגרה, תחשבו בדיוק מה הצורך שלכם, ערכו חישובים של עלות מול תועלת, ותוכלו לקבל החלטה מושכלת.

 

תיקון ניאגרה – במה זה כרוך?

הצורך תיקון ניאגרה יכול לנבוע מכל מיני סיבות – המיכל לא מוריד מים, המיכל לא מתמלא בחזרה במים, רעשי מילוי מים עולים מהניאגרה אך שום פעולה לא מתרחשת בפועל ועוד. תיקון ניאגרה עבור ניאגרה גלויה יהיה פשוט יותר ונגיש יותר, ואילו תיקון ניאגרה נסתרת יביא איתו מורכבות קצת יותר גדולה. בהתאם לזה ובהתאם לבעיה שאיתה צריך להתמודד, יקבע גם המחיר עבור תיקון ניאגרה.

למשל, תיקון של ניאגרה סמויה יכול להגיע לטווח מחירים שנע בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח, תיקון של ניאגרה גלויה יעלה בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח, תיקון של ניאגרה דולפת מחירו יעמוד על בין 180 ש"ח ל-300 ש"ח לערך ועוד.

 

התקנת ניאגרה – כמה זה עולה?

התקנת ניאגרה תביא איתה מחיר שינוע בין 300 ש"ח ל-650 ש"ח. מדובר כאן על מחיר שכולל את הצבת הניאגרה במקומה, וחיבור ראוי שלה למערכת האינסטלציה. התקנת ניאגרה מאפיינת בעיקר מבנים חדשים, שעדיין לא מותקן בהם המיכל.

 

החלפת ניאגרה – כי כנראה שהיא לא תישאר איתכם לנצח

מקרים אחרים יביאו איתם החלפת ניאגרה – בין אם מטעמי התחדשות ועיצוב ובין אם מטעמי שחיקה של הניאגרה הקודמת. טווח המחירים עבור החלפת ניאגרה יעמוד על בין 250 ש"ח ל-600 ש"ח בדרך כלל.

 

מחכים לדבר איתכם!

בכל הנוגע לניאגרה, אתם צריכים להבטיח שאתם מזמינים אליכם את אנשי המקצוע הטובים ביותר בארץ. צרו איתנו קשר ונגיע לכם עם כל הכלים הרלוונטיים, השירות המעולה שלנו והמקצועיות האין סופית שבה אנחנו דוגלים. נדבר בקרוב!

 

מחירון ניאגרה כללי

התקנת ניאגרה מחיר מ-300₪
תיקון ניאגרה מחיר מ-200₪
החלפת ניאגרה מחיר מ-250₪