צנרת ברזל

צנרת ברזל אשר ממוקמת לפעמים מתחת לאדמה ולפעמים מעל פני האדמה, מביאה איתה תפקיד חשוב למערכת המים במבנה, שכן היא אחראית על ניקוז המים והובלתם החוצה מהמבנה.

מה שכן, התפקיד החשוב של צנרת ברזל נפגם לפעמים בעקבות כמה וכמה בעיות, ולכן לפעמים יש צורך בשירותי אינסטלציה על מנת לפתור את הבעיות האלו. אם אתם זקוקים לשירות כלשהו שקשור בצנרת ברזל, הגעתם בדיוק למקום הנכון. דברו איתנו ואנחנו יוצאים לדרך.

כולנו נהנים מדי יום מזרימת מים קולחת לכיוון הבית, המשרד או העסק שלנו. המים מאפשרים לנו להנות משטיפת ידיים, רחיצת כלים, ביצוע מקלחת ועוד מגוון שימושים נוספים. מה שכן, לא כל מה שנגלה לעין שלנו הוא האחראי על תפקוד מערכת המים במבנה, ומתחת לפני השטח קיימים עוד כל מיני גורמים שאחראיים על כך שהנושא הזה יתקיים כהלכה.

☑️ טיפול בצנרת ברזל בצורה מקצועית ויעילה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בצנרות ברזל.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

צנרת ברזל – בואו נכיר אותה קצת יותר לעומק

אז היא לא מוערכת מספיק על ידי האנשים הפרטיים ולפעמים הם אפילו לא מודעים לקיומה, אבל צנרת ברזל היא עניין מרכזי בכל מה שקשור במערכת המים במבנה. צנרת ברזל מתחברת למערכת המים בכל מבנה ומבנה, והמים עצמם עוברים דרכה מתוך המבנה החוצה.

בעזרת צנרת ברזל המים יכולים להיות מובלים אל מכוני הטיהור, אל הביוב ועוד, ולולא היא הייתה, היו המים זורמים באופן חופשי ברחובות ומפריעים להלך הרוח התקני שלנו.

 

צנרת ברזל – עניין שצריך לטפח

צנרת ברזל, כשמה כן היא, עשויה מברזל. הברזל הוא אמנם חומר קשיח, אך הוא גם עלול להתבלות עם הזמן בעקבות הצטברות של חלודה, אבנית והיחלשות הברזל.

בדיוק בגלל הסיבה הזו, צנרת ברזל, ממש כמו חלקים אחרים במערכת המים ובמערכות אחרות, זקוקה גם היא לטיפול וטיפוח עקביים, ולמה? פשוט מאוד – היות ויש לה תפקיד מרכזי כל כך, רק תשומת לב מירבית יכולה להבטיח שהיא אכן יכולה למלא אותו כראוי.

 

מה עלול לאיים על תפקודה של צנרת ברזל?

צנרת ברזל חשופה לכל מיני אויבים אשר עלולים לערער את יכולת התפקוד שלה. ראשית, צנרת ברזל ממוקמת באיזור חיצוני, ולכן בכל מה שקשור בעלים, ענפים, זרדים וצמחיה עלול להוות מפגע משמעותי בתפקוד צנרת ברזל.

מעבר לזה, בעלי חיים קטנים שנמצאים בחוץ עלולים למצוא את עצמם נכנסים פנימה מבלי האפשרות לצאת, ומעבר לזה שהם תקועים שם – הם עלולים גם לגרום לה לנזקים רבים.

גורם נוסף שעלול לאיים על תפקודה של צנרת ברזל הוא שורשים. שורשים נמשכים למקומות לחים, ומי לח יותר מצנרת ברזל? ובכן, מדובר כאן על בעיה נפוצה מאוד שעלולה לפגום בתפקודה של צנרת ברזל.

 

צנרת ברזל שמתמודדת עם בעיות כאלו היא צנרת ברזל לא מתפקדת

בנקודה הזאת בדיוק מתחילות בעיות, ולמה? כי ברגע שצנרת ברזל נסתמת מגורמים כאלו ואחרים, היא לא יכולה לבצע את תפקידה כראוי. המשמעות של כל זה היא פשוטה – צנרת ברזל סתומה שהמים לא יכולים לעבור בתוכה. מים שלא יכולים להתנקז מוצאים את עצמם גורמים לאחת משתי אפשרויות: הראשונה – הצפות בתוך המבנה, והשנייה – פיצוץ בצנרת ברזל.

 

פיצוץ צנרת ברזל – כן, זה סיפור מורכב בדיוק כמו שאתם חושבים

פיצוץ צנרת ברזל הוא עניין מאוד לא נעים ויש לו השלכות ברורות על אורח החיים התקין של מי שקשור במבנה שבו הפיצוץ התרחש. ברגע שיש פיצוץ צנרת ברזל, המים מציפים את האיזור ולמעשה לא יכול להתבצע שימוש תקין במערכת המים במבנה.

המשמעות של העניין הזה היא ריחות לא נעימים, פיזור של חומרים שהשתחלו למערכת המים באיזור ובשורה התחתונה מדובר כאן גם על מראה לא נעים וגם על עצירת החיים כפי שהם אמורים להיות.

 

אל דאגה, יש מה לעשות עם זה!

אז לא, אין צורך להיכנס לפאניקה ולחששות, פשוט כי היום קיימות לא מעט טכניקות משוכללות שיכולות להתמודד עם כל מה שקורה בצנרת ברזל. אינסטלטורים מקצועיים יודעים באילו כלים להשתמש על מנת להתמודד עם פיצוץ צנרת ברזל או כל בעיה אחרת, ולכן אם אתם זקוקים לפתרון הבעיה – נשמו עמוק וצרו איתנו קשר.

 

תיקון צנרת ברזל

תיקון צנרת ברזל לא חייב להיות תלוי בפיצוץ בצנרת ברזל, והוא יכול להתרחש גם בשלבים מקדימים כמו צנרת ברזל שנראה שמאבדת מצורתה, צנרת ברזל שמתפקדת בצורה רעועה ועוד. תיקון צנרת ברזל הוא עניין דחוף, שכאמור מדובר על עניין שאם הוא לא מתבצע בזמן – הוא עלול להתפתח ולהביא עמו בעיות אפילו חמורות יותר מאלו שכבר היו.

בכל הנוגע למחיר של תיקון צנרת ברזל, מדובר כאן על טווח מחירים שינוע בדרך כלל בין 500 ש"ח ל-2,500 ש"ח. הטווח הגדול נובע מכך שתיקון צנרת ברזל יכול לנבוע מתוך כמה וכמה סוגים שונים של בעיות, ולכן ככל שהבעיה תהיה פשוטה יותר לפתרון – בהתאם גם מחירה יהיה נמוך יותר, ואילו ככל שהבעיה תהיה מורכבת יותר לפתרון – בהתאם גם מחירה יהיה גבוה יותר.

 

התקנת צנרת ברזל

ברגע שמבנים חדשים עומדים לקום ולאכלס בתוכם דיירים או עובדים, יש צורך בסיום עבודות התשתית. כחלק מעבודות התשתית, התקנת צנרת ברזל היא לא פחות ולא יותר מחובה, לכן, כדאי להכיר גם את הסוג הזה של שירותי האינסטלציה.

התקנת צנרת ברזל תעמוד בדרך כלל על מחיר של בין 1,200 ש"ח ל-1,600 ש"ח, בהתאם למצב של המבנה. כמובן שמדובר על טווח משוער בלבד, והמחיר הסופי נקבע גם בהתאם לגורמים נוספים.

 

 

החלפת צנרת ברזל

עבודה של החלפת צנרת ברזל היא עבודה קצת יותר מורכבת, היות והיא כוללת לא מעט פעולות אינסטלציה הכרחיות כמו השבתת מערכת המים במבנה, חילוץ הצנרת הקיימת, ניקוי וכן חיבור של צנרת ברזל חדשה.

כאן מדובר על טווח מחירים דומה שנע בין 1,000 ש"ח ל-1,600 ש"ח, במקרים שבהם אין צורך בהרמה או החזרה של ריצוף. במידה וכן יהיה צורך בהרמה או החזרה של ריצוף, יכולים להתווסף לטווח המחירים הזה עוד כמה מאות שקלים.

 

צנרת ברזל – לתקן או להחליף?

אז אין כאן עניין של כדאי או לא כדאי, אלא הסתמכות על האבחון המקצועי של האינסטלטור. ברגע שהוא מגיע למקום, הוא יכול לאבחן האם מדובר בתקלה שיכולה להיות מטופלת על ידי תיקון פשוט, או האם מדובר בתקלה שרק החלפה של צנרת ברזל יכולה לסייע לה.

בכל מקרה, חשוב לא לאבחן את הבעיה לבד ובוודאי שלא להתעסק באופן עצמאי עם צנרת ברזל שנמצאת במבנה שלכם. התעסקות מסוג כזה עלולה להוביל לבעיות חמורות, שיובילו בהתאם לטיפול מורכב יותר והוצאה כלכלית כבדה הרבה יותר.

 

אינסטלטור מקצועי – הדרך שלכם לפתרון הבעיות של צנרת ברזל

רק אינסטלטור מקצועי ומורשה יוכל להתמודד בהצלחה עם כל בעיה שקשורה בצנרת ברזל. במידה ואתם זקוקים לאינסטלטור כזה, הן בעקבות מקרים שקשורים בצנרת ברזל והן בעקבות מקרים אחרים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר עוד היום.

חברתנו מחזיקה בכל הכלים המקצועיים ביותר על מנת לפתור כל בעיית אינסטלציה באשר היא, אז נשמח להגיע ולסייע גם לכם.

 

מחירון טיפול בצנרת ברזל כללי

התקנת צנרת ברזל מחיר מ-1200₪
תיקון צנרת ברזל מחיר מ-500₪
החלפת צנרת ברזל מחיר מ-1000₪