5 דברים שחובה לעשות לפני הזמנת אינסטלטור

הכיור נוטף, הביוב חסום, הברז לא מפסיק את טפטופו המרגיז, כנראה שיש לכם איזושהי בעיה שמצריכה הזמנה של אינסטלטור. לפני שאתם מזמינים את האינסטלטור, הנה 5 דברים שחשוב שתעשו. האם ניתן לפתור את הבעיה לבד?

לפני שאתם ממהרים להזמין אינסטלטור, נסו לראות מה בדיוק הבעיה. יכול להיות שמדובר בבורג רופף או בבעיה קטנה שאתם מסוגלים לפתור בעצמכם, ואם זה המקרה, חבל שתבזבזו את הזמן שלכם ושל האינסטלטור וכמובן את הכסף שיעלה לכם להזמין אותו.

 

דחיפות הבעיה

התעריפים משתנים בהתאם לזמן ביממה בו אתם מזמינים את האינסטלטור. אז אם אתם מגלים בעיה כלשהי באמצע הלילה שיכולה לחכות לבוקר, עדיף שתחכו לבוקר לפני שתזמינו את האינסטלטור. הזמנת אינסטלטור באמצע הלילה תעלה יותר.

 

המלצות

הגעתם למסקנה שאין ברירה ואתם חייבים אינסטלטור, בחנו אם יש המלצות לאינסטלטור אותו אתם רוצים להזמין. אל תיקחו את הראשון שתיתקלו בו באינטרנט שלא תתחרטו על זה אחר כך. ניתן למצוא אינסטלטורים מומלצים בפריסה ארצית.

 

אחריות

חשוב לבדוק האם האינסטלטור נותן אחראיות לעבודתו. לקחתם אינסטלטור  ונראה שהבעיה נפתרה, אך לאחר מספר ימים פתאום היא חוזרת, אם תתקשרו לאינסטלטור שהבטיח לכם אחריות הוא יבוא לבדוק מה ישתבש ולא יגבה תשלום נוסף, במקרה ההפוך, תצטרכו לשלם שוב לפתור בעיה שכבר הייתה צריכה להיפתר.

 

שיפוצים

וודאו שהאינסטלטור שאתם מזמינים יודע להתעסק גם בשיפוצים. הרבה פעמים טיפול בבעיות אינסטלציה מצריך שבירה של רצפות או חלקים בקיר, וודאו שהוא מכיר את דרכו בתחום השיפוצים כדי שלא תצטרכו בסוף גם להזמין מישהו שיתקן את הנזק שעשה האינסטלטור כשתיקן את בעיית הצנרת שלכם וכך תמנעו מתשלום כפול.

 

לסיכום

כאשר אתם מגלים בעיית אינסטלציה כדאי שתבדקו מספר דברים לפני שאתם מזמינים אינסטלטור.

האם ניתן לפתור את הבעיה לבד – בחנו מה הבעיה בדיוק. יכול להיות שמדובר בבעיה קלה אותה תוכלו לפתור לבד וחבל שתבזבזו זמן וכסף על אינסטלטור בשבילה.

דחיפות הבעיה – כאשר אתם מגלים בעיה באמצע הלילה, בדקו האם ניתן להמתין לבוקר להזמנת האינסטלטור, תעריף לילה יהיה יקר יותר.

המלצות – הגעתם למסקנה שאין ברירה וצריך להזמין אינסטלטור, חפשו המלצות, אל תזמינו את האינסטלטור הראשון שייקרה בדרככם. אחריות – בדקו שהאינסטלטור מעניק אחריות לעבודתו, לא תרצו להזמינו לתקן שוב בעיה שהוא כבר כביכול פתר ולשלם בשנית.

שיפוצים – תיקון בעיות אינסטלציה מצריך הרבה פעמים שבירה של מרצפות או חלקים בקיר, וודאו שהאינסטלטור שאתם מזמינים יודע מה הוא עושה בכל הנוגע לשיפוצים לפני שהוא יתחיל לשבור קירות ומרצפות בבית שלכם, כדי שלא תגיעו למצב בו אתם צריכים לשלם גם לאיש מקצוע על שיפוץ לאחר שהאינסטלטור יסיים את עבודתו.

בחינת הדברים הללו לפני הזמנת האינסטלטור עשויה לחסוך לכם כמה מאות שקלים וגם בעיות נוספות.

דברים שחובה לעשות לפני הזמנת אינסטלטורx

5 דברים שחייבים לעשות לפני שמזמינים אינסטלטור
מה היה לנו עד כה?
אינסטלטור מומלץ בנצרת

מחפשים אינסטלטור מומלץ בנצרת? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

קרא עוד »
אינסטלטור מומלץ בנהריה

מחפשים אינסטלטור מומלץ בנהריה? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

קרא עוד »
אינסטלטור מומלץ בעפולה

מחפשים אינסטלטור מומלץ בעפולה? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

קרא עוד »
אינסטלטור מומלץ בעכו

מחפשים אינסטלטור מומלץ בעכו? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

קרא עוד »
אינסטלטור מומלץ בכרמיאל

מחפשים אינסטלטור מומלץ בכרמיאל? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

קרא עוד »
אינסטלטור מומלץ בנוף הגליל

מחפשים אינסטלטור מומלץ בנוף הגליל? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים",

קרא עוד »