תיקון אסלות

מחפשים תיקון אסלות? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור עכשיו:

אם תחשבו על רוטינת היום יום שלכם, תגלו שהדבר הראשון שאתם רואים אל מול העיניים שלכם, אחרי הטלפון הנייד כמובן, הוא האסלה. אסלות הן חלק מרכזי בחיינו, והן מאפשרות לנו להתפנות בכל עת. היות ומתבצע בהן שימוש ענף כל כך, על ידי כמות אנשים גדולה מדי יום, הרבה פעמים הן מגיעות למצב שבו הן נשחקות וזקוקות לתיקון.

תיקון אסלות הוא פעולה שיכולה להתבצע על ידי אינסטלטור מקצועי, ואם אתם מחפשים אחד כזה – תרשו לנו להכיר לכם אותנו! צלצלו אלינו עוד היום לשירותי אינסטלציה לא פחות ממעולים כמו תיקון אסלות, ותהנו משירות זריז ואפקטיבי.

☑️ תיקון אסלות בצורה מקצועית ויעילה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בתיקון אסלות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

תיקון אסלות – מה כבר יכול לקרות?

ממש כמו שכל מכשיר או חפץ עלולים להיהרס, להישבר או להיסדק, גם גם האסלות. תיקון אסלות הוא פעולה נפוצה בכל סוגי האסלות – אסלות שמוצבות במקומות ציבוריים, אסלות שמוצבים במקומות פרטיים ועוד. בגישה האופטימית אפשר אולי לתהות מה כבר יכול לקרות לאסלות, אבל אם נרד לרגע לשורד העניין הזה נגלה שלא מעט יכול לקרות להן.

תיקון אסלות – מה כבר יכול לקרות?

 

תיקון אסלות עקב שימוש לא ראוי

האסלות הן בסופו של דבר חרסינות מחוררות שמתחברות למערכת אינסטלציה, מערכת שמאפשרת ניקוז של הנוזלים והפסולת החוצה מהמבנה. היות והן לא חפץ שעמיד בפני כל דבר, הרבה פעמים מתחוללות בהן בעיות שצריך למצוא להן פתרון.

הצורך בתיקון אסלות יכול לבוא לידי ביטוי בעקבות אין ספור מקרים. לצערנו, השלכה של מגבונים לחים, טמפונים, תחבושות היגייניות, שערות ואפילו חיתולים אל עבר האסלות היא לא עניין נדיר, מה שגורם לסתימות קשות באסלות ובמערכת האינסטלציה. תיקון אסלות במקרה כזה הוא לא פחות מחובה, וכדאי שתיגשו אליו ויפה שעה אחת קודם.

תיקון אסלות עקב שימוש לא ראוי

 

תיקון אסלות במקרים נוספים

תיקון אסלות יכול לבוא לידי ביטוי גם בעקבות הצטברות של אבנית, שחיקה בצינורות ההובלה של מערכת האינסטלציה ובעיות הניאגרה עצמה. תיקון אסלות שמתבצע על ידי אינסטלטור מקצועי הוא תיקון אסלות שמבטיח שהאסלה שלכם תוכל לחזור ולתפקד ממש כמו שהיא תפקדה קודם לכן, ולכן לא כדאי להתמהמה ולהתעכב עם העניין הזה.

 

איך מגלים שהאסלות זקוקות לתיקון?

בדרך כלל הבעיות שיובילו לצורך בתיקון אסלות יהיו בעיות נראות לעין או נשמעות לאוזן. לרוב תוכלו להבחין בהצפה שמתרחשת בשירותים, בירידת מים שאינה מתאפשרת בקלות ובצלילי נזילה שבוקעים מן האסלות. ברגע שאתם חושדים שקיימת בעיה באסלה שלכם, יצירת קשר עם אינסטלטור היא הכרחית למען תיקון אסלות בצורה אפקטיבית, מבלי שיגרמו לה נזקים נוספים.

איך מגלים שהאסלות זקוקות לתיקון?

 

תיקון אסלות באופן עצמאי – אפשרי או לא?

כנראה שבבית שלכם נמצאת פומפה שעברה אליכם בירושה מסבא שלכם, ובוודאי מאז הצטיידתם בחומרים נוספים כמו מסירי שומנים או מסירי אבנית שקניתם למקרה הצורך. כאשר מדברים על תיקון אסלות זעיר, ניתן בהחלט לנסות ולהשתמש בפומפה ובחומרים השונים על מנת לפתור את הבעיה. מה שכן, הדרך הזו לא תמיד תהיה הדרך להצלחה – וכדאי שתדעו מתי לעצור את הפעולה שלכם ולהזמין איש מקצוע.

 

לא בכוח רק במוח

תיקון אסלות שנעשה באופן עצמאי, אם כן, עלול לגרום לנזקים הרבה יותר חמורים מאלו שכבר היו. בדיוק מהסיבה הזאת חשוב לעצור את הפעולה שלכם במידה ואתם רואים שהיא אינה מסייעת לפתרון הבעיה, על מנת שלא תצטרכו להתמודד עם נזק גדול יותר ובהתאם עם הוצאה כלכלית עבור טיפול אינסטלציה נרחב יותר.

לא בכוח רק במוח

 

המחיר של תיקון אסלות – תלויה בבעיה עצמה

כאמור, קיימות כל מיני בעיות שמצריכות תיקון אסלות. ככל שהבעיה תהיה גדולה יותר ומורכבת יותר לפתרון, בהתאם המחיר עבור תיקונה יהיה גבוה יותר. בהתאמה, בעיה קטנה ופשוטה יותר לפתרון תביא עמה מחיר נמוך יותר עבור התיקון.

איש המקצוע שיגיע אליכם לצורך תיקון אסלות אמור לגבות מחיר שנע בטווח שבין 150 ש"ח ל-500 ש"ח, לא פחות ולא יותר. המחיר יכלול את אבחון הבעיה על ידי האינסטלטור ותיקונה באופן מקצועי, וכמובן את עצם הביקור עצמו.

המחיר של תיקון אסלות – תלויה בבעיה עצמה

 

איך תדעו כיצד לבחור אינסטלטור שיבצע תיקון אסלות מקצועי?

קיימים לא מעט אינסטלטורים שיציעו לכם מגוון עבודות אינסטלציה שונות, אולם חלק מהם לא יהיו מקצועיים מספיק כדי להעניק לכם פתרון באמת הולם וראוי. לצערנו, לא מעט אנשים מבצעים עבודות רשלניות שאינן מספקות איכות ומקצועיות מיטבית, ולכן כדאי לבחור את האינסטלטור שלכם באמצעות כמה וכמה נקודות מנחות.

ראשית, הצעת המחיר שאתם מקבלים מהאינסטלטור צריכה להיות הוגנת ולשקף את הפעולה שהוא מבצע על מנת להבטיח תיקון אסלות יעיל. שנית, תוכלו לקבל המלצות מחברים ובני משפחה ולהבטיח שמדובר על איש מקצוע איכותי. שלישית, כדי לשוחח עם איש המקצוע בטלפון, אפילו שיחה קצרה, ולוודא שמדובר על אדם נעים שהימצאות בסביבתו משרה רוגע ושלווה.

איך תדעו כיצד לבחור אינסטלטור שיבצע תיקון אסלות מקצועי?

 

לא בטוחים? אל תיקחו סיכון – תיקון אסלות רק עם מקצוענים

אם עולים בכם איזשהם ספקות במהלך השיחה עם בעל המקצוע – הקשיבו להם ופעלו בהתאם להם. בחירת אינסטלטור לתיקון אסלות יכולה להיות מכרעת, ולכן הקדישו לה את מלוא תשומת הלב כדי לא ליפול בפח.

 

למה לבחור דווקא בנו?

את כל הקריטריונים שציינו כאן למעלה שמנו לעצמנו כמטרה, ובאמצעות סטנדרטים גבוהים מאוד של שירות ומקצועיות אנחנו עומדים כחברת אינסטלציה אמינה, מקצועית, הוגנת ושירותית להפליא. אנחנו מציעים לכם ליצור איתנו קשר בהקדם האפשרי על מנת שנוכל להעניק לכם שירות תיקון אסלות לא פחות ממושלם, ולתת לכם את התחושה שאתם בידיים טובות.

למה לבחור דווקא בנו?

 

מחירון תיקון אסלות כללי

תיקון אסלות מחיר מ-150₪
התקנת אסלות מחיר מ-400₪
החלפת אסלות מחיר מ-350₪

 

מה היה לנו עד כה?
החלפת אסלות

מחפשים החלפת אסלות? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור

קרא עוד »
התקנת אסלות

מחפשים התקנת אסלות? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור

קרא עוד »