תיקון ברזים

הרבה פעמים בסרטי הקולנוע ובסדרות טלוויזיה אנחנו צופים בסצנות שבהם ברז מים מרכזי מתפוצץ. כן, המון סרטי אנימציה לילדים מתמודדים עם הסיטואציה הזו, שמהווה רגע של הומור וצחוק עבור הילדים ועבורנו בתור מבוגרים, אולם כאשר הדבר הזה קורה בחיים האמיתיים שלנו – מדובר על מצב הרבה פחות משעשע.

כאשר אנחנו נתקלים בבעיות בברזים שלנו, יש צורך למצוא פתרון הולם, זאת על מנת שנוכל להמשיך ולהשתמש בהם כראוי. תיקון ברזים הוא אפשרי היום יותר בקלות ממה שחשבתם, ואם אתם זקוקים לאחד כזה – אנחנו כאן בשבילכם, ומציעים לכם להשתמש בשירותי האינסטלציה המעולים שלנו.

☑️ תיקון ברזים בצורה מקצועית ויעילה.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בברזים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

הגישה שעלולה ליצור לכם בעיות גדולות

לא פעם יוצא לנו לשוחח עם חברים, מכרים או בני משפחה שמספרים על כל מיני מקרים שקרו להם. בין היתר, סיטואציות כמו הצורך בתיקון ברזים יכולות לעלות במהלך השיח, ולרוב התגובות שלנו יהיו מנחמות. "לא נורא" או "העיקר שטיפלתם בזה בזמן" נשמעים מכל עבר, ובמקביל נחשוב לעצמנו בתוך הראש שאין שום סיכוי שדבר כזה יקרה גם אצלנו.

בנקודה הזאת תרשו לנו לעצור אתכם ולהגיד לכם באופן חד משמעית – הצורך בתיקון ברזים עלול לפגוש כל אחד ואחת מאיתנו, לפעמים בסיטואציות שבכלל לא דמיינתם לעצמכם.

 

תיקון ברזים – ככל שמהר יותר תכירו בבעיה, כך היא תוכל להיפתר במהירות גדולה יותר

הכי קל זה להתעלם מקיומן של בעיות. כולנו מכירים את העניין הזה מהחיים האישיים שלנו: מחשב נייד שצריך תיקון אבל אף אחד מבני המשפחה לא מוצא זמן לעשות את זה, תיקון של המקרר שכבר עושה כל מיני רעשים לא נעימים ועוד. מה שכן, כאשר מדובר על תיקון ברזים מדובר על בעיה קריטית שאסור בשום פנים ואופן להתעכב איתה, ולמה? פשוט מאוד – כי היא עלולה להתפתח לכדי משהו שכבר יהיה קשה מאוד להשתלט עליו.

 

פגיעה באורח החיים שלכם – רק אחת מההשפעות של תיקון ברזים מאוחר

אף אחד מכם לא באמת מדמיין חיים בלי מים, נכון? אז זהו, שזו בדיוק התוצאה שאיתה אתם עלולים להתמודד אם לא תבצעו תיקון ברזים בזמן. ברגע שהברזים שלכם לא תקינים, יוצא מצב שאין לכם אפשרות להשתמש בהם, ובהתאם לא תוכלו להנות מזרימת מים תקינה בבית, במשרד או בכל חלל אחר.

מעבר לזה, בהקשר להחמרה במצב שאותה ציינו קודם לכן, תיקון ברזים שמתבצע בזמן יכול למנוע אותה. למשל, אם קיימת גומייה רופפת, שהברז מתחיל להראות סימנים של תפקוד פחות טוב בעקבותיה, תיקון ברזים שמתבצע בזמן יכול לטפל בבעיה ולהחזיר את הברז לתפקודו התקין. מה שכן, אם לא תבצעו תיקון ברזים בזמן, הגומייה עלולה להפוך מרופפת לקרועה לגמרי, מה שעלול להשפיע על יתר מערכת הברז התקינה, וחבל.

 

תיקון ברזים – באילו סיטואציות הוא יכול לסייע?

תיקון ברזים יכול לבוא לידי ביטוי בכל מיני סיטואציות שונות. ככלל, ברזים הם חפץ פגיע יחסית, ולכן הוא חשוף לכל מיני בעיות שעלולות לקרות לו הן מבפנים והן מבחוץ. תיקון ברזים רלוונטי כאשר קיימת בעיה בידיות של הברז, במנגנוני ההפעלה שלו, בגומיות שנלוות אליו וכן בנזילות שמשפיעות על תפקודו התקין.

 

תיקון ברזים – מה הבעיה, אני יכול גם לבד

אחת הגישות הרווחות והבעייתיות ביותר היום היא הגישה שעל פיה כל אחד יכול להתמודד עם תיקון ברזים בהצלחה וביעילות. אנשים שאינם מגיעים מעולם האינסטלציה המקצועי, מוצאים את עצמם עוטים כפפות ומנסים להתמודד עם בעיות שאין בידיהם את הכישורים לפתור. תיקון ברזים שנעשה בשיטה הזאת, על ידי אנשים פרטיים שלא מחזיקים בהסמכה הנכונה לביצוע התיקון, הוא לא פחות ולא יותר מאשר מתכון לאסון.

 

אתם לא רוצים להגיע למצב של ברז מתפוצץ

תיקון ברזים שנעשה בצורה לא מקצועית, עלול לגרום לא רק לפיצוץ נקודתי בברז, אלא להשפיע על מערכת הצנרת כולה. מדובר כאן על בעיה קטנה שבן רגע עלולה להתדרדר ולהפוך לבעיה גדולה ומורכבת, וחבל – מדובר כאן גם על בזבוז זמן מיותר וגם על כספים רבים יותר שתצטרכו לשלם בעבור תיקון ברזים מקצועי.

 

פנייה לאינסטלטור מקצועי מלכתחילה – תצמצמו את האפשרות לבעיות

להבדיל מסיטואציה כזו, תיקון ברזים אשר מתבצע על ידי אינסטלטור מקצועי מביא איתו את כל הפתרונות, הכלים והמקצועיות שרלוונטיים לפתרון הבעיה. במקום שתיקון ברזים יתדרדר לכדי מצב שבו תצטרכו החלפה מוחלטת של הברזים, אינסטלטור מקצועי יוכל להתמודד עם הבעיה בקלות וביעילות, כך שתוכלו לשוב ולנהל את אורח החיים שלכם באופן תקין, עם ברזים תקינים ומים זורמים כהלכה.

 

מה האינסטלטור צריך לעשות על מנת שיוכל להתקיים תיקון ברזים ראוי?

בראש ובראשונה, כאשר האינסטלטור יגיע אליכם הוא יצטרך לאבחן את הבעיה. לצורך האבחון הוא ישתמש בארגז כלים ייעודי שיאפשר לו לשלוף את הברז ולהבין מה מקור הבעיה – בברז עצמו, במערכת המים, בצנרת ועוד. לאחר שיאבחן את הבעיה, יוכל האינסטלטור לגשת לשלב תיקון ברזים בהתאם לבעיה שנמצאה. בין אם יהיה צורך בהחלפת גומייה, הסרת אבנית או טיפול בבעיה חמורה יותר, האינסטלטור יתמודד איתה במקצועיות ובאפקטיביות.

 

מה המחיר של תיקון ברזים?

ככלל המחיר של תיקון ברזים עומד על בין 300-350 ש"ח, בהתאם לסוג הבעיה ובהתאם לפתרון שהוצמד לה. כמובן שככל שהבעיה תהיה מורכבת יותר המחיר ישאף לכיוון המחיר הגבוה יותר, וככל שהבעיה תהיה פשוטה יותר לפתרון – המחיר עבור פתרונה יהיה נמוך יותר בהתאם.

 

אתם עוד כאן? קדימה, אנחנו מחכים לכם

אז במקום להמתין לתיקון ברזים שיפול עליכם משום מקום, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם האפשרי, על מנת שנוכל להעניק לכם תיקון ברזים מקצועי ומהיר.

 

מחירון תיקון ברזים כללי

תיקון ברזים מחיר מ-300₪
התקנת ברזים מחיר מ-520₪
החלפת ברזים מחיר מ-290₪

 

מה היה לנו עד כה?
תיקון ברז דולף

לא פעם יוצא לנו להיעצר למשמע צליל טיפות. לפעמים מקור צליל הטיפות הזה הוא בגשם המטפטף בחוץ, אך לפעמים הצליל הזה מושך את תשומת לבנו

קרא עוד »
החלפת ברזים

לכל אחד מאיתנו יש את הבגד הזה שהוא הכי אוהב בעולם. אצל אחד מדובר על חולצה מכופתרת, אצל שני על ג'ינס אהוב ואצל אחר זה

קרא עוד »
התקנת ברזים

אם נשאל אתכם מהם החפצים שחובה שיהיו בכל בית, סביר להניח שתלכו מיד על הכיוון של חפצים כמו ספות, מקרר, שולחן עבודה ומיטה. כל אלו

קרא עוד »