תיקון כיורים

לפעמים הם כסופים, לפעמים הם לבנים, לפעמים הם מעוצבים, לפעמים הם פשוטים, לפעמים הם גדולים, לפעמים הם קטנים, אבל מה שבטוח – הם נמצאים איתנו תמיד, בכל מקום. הכיורים הם חלק מהותי בחיינו, גם אם אנחנו לא בדיוק שמים לב אליהם באופן יותר מדי מובהק, ויש להם תפקיד חשוב שמשפיע באופן ישיר על אורח החיים התקין שאותו אנחנו מנהלים.

הכיורים מאפשרים לנו לשטוף ידיים בראש שקט ולשטוף גם את הכלים, בידיעה שבסופו של דבר כל המים יתנקזו לתוך מקום שממנו הם ימשיכו הלאה אל תעלות הביוב. אבל מה קורה כאשר הכיורים לא מסוגלים לתפקד לפתע? ובכן, בחלק מהמקרים תיקון כיורים יהיה הפתרון המושלם עבורכם. אז איך עושים תיקון כיורים על הצד הטוב ביותר? יוצרים איתנו קשר ואנחנו מגיעים עד אליכם עם כל הציוד הרלוונטי.

☑️ תיקון כיורים מקצועי עם אינסטלטור מוסמך.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בתיקון כיורים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

ברזים בלי כיורים – כמו סיר בלי מכסה

לא סתם קיימים כל מיני משפטים שמתארים לנו זוגות שלא יכולים להיות האחד בלי השני. ממש כמו שסיר בלי מכסה לא יוכל לעמוד בתור מוצר אחד ושלם, כך גם ברזים בלי כיורים יהיו פשוט מאוד לא רלוונטים, ולמה? מה בעצם התפקיד של כיורים?

 

כיורים – קריטיים, חשובים ומשמעותיים

אז התפקיד של כיורים אינו מסתכם רק בלהיות יפים ולהחזיק עליהם את סבון הכלים או את המעמד של מבשרות השיניים שלנו, התפקיד של כיורים הוא הרבה יותר חשוב ממה שאולי חשבתם. בוודאי שמתם לב שבכל הכיורים קיים גם פתח קטן עם כמה חורים, נכון? אז הפתח הזה עומד בתור האופציה שלכם לנהל אורח חיים תקין, ואיך?

ובכן, אל הפתח הזה מתנקזים כל המים המשומשים שלכם, ובעזרת צינורות שמחוברים אליו מלמטה – אותם מים יכולים להתנקז אל עבר צינורות הביוב ומשם אל היעד הבא שלהם – מחוץ למבנה שבו אתם נמצאים.

אם כן, ניתן ללמוד שללא כיורים המים שיורדים מהברזים למעשה יוותרו ללא פתרון ניקוז יעיל, וימצאו את עצמם נוזלים על הרצפה שלכם ומציפים את הבית. מעבר לזה שמדובר כאן על חוסר נעימות שלא תאפשר לכם להמשיך את החיים באופן רגיל, מדובר כאן גם על מפגע תברואתי שעלול לעלות לכם ביוקר, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה בריאותית.

 

מה קורה שם מתחת לכיורים?

מתחת לכיורים מתחולל עולם שלם של צינורות שמחוברים באופן ישיר גם לתוך המבנה וגם מחוצה לו. החיבור בין הבפנים לבחוץ מאפשר לאותם צינורות לנקז את המים בצורה יעילה ומבלי שבכלל תרגישו שמתרחשת פעולה כלשהי, ממש מתחת לאף שלכם. היות והתפקיד של הכיורים חשוב כל כך, הם צריכים להיות תקינים לאורך כל הזמן.

 

ומה קורה כאשר הם אינם תקינים?

בעולם קיימים כל מיני סוגים של כיורים, כאשר חלק מהם מגיעים גם עם עיצובים מיוחדים וחלק מהם פשוט מעוניינים לבצע את תפקידם בשקט, מבלי לתפוס יותר מדי תשומת לב בעין. למשל, ניתן להבחין בהבדל מובהק בין כיורים שמותקנים בתוך בתים חדשים, שיהיו בדרך כלל עשויים מחרס או מפורצלן, לעומת כיורים שמותקנים במסעדות ובתי קפה, ויהיו עשויים בדרך כלל מנירוסטה או מחומר אחר שאינו שביר ואינו מביא איתו עיצוב ייחודי.

ההבדל בין הסוגים הללו של כיורים הוא הבדל שרלוונטי לא רק בפן העיצובי, אלא גם ובעיקר בפן בשברירי והרגיש. כיורים ביתיים הם בדרך כלל כיורים עדינים יותר, ולכן הסיכוי שמשהו יפגום בהם גדל יותר.

 

תיקון כיורים – איך הוא בא לידי ביטוי?

אז כיורים שעשויים מנירוסטה הם כיורים שלא ממש עומדים בפני סיכונים, אלא אם כן משהו מאוד קיצוני קורה ופוגע בהם. לעומת זאת, כיורים מפורצלן או חרס עלולים להישבר או להיסדק במידה ופוגע בהם חפץ כבד, למשל. כל סדק או שבר מהסוג הזה עלולים לגרום לפגיעה בתפקוד הכיור, בצורה שבה המים לא יוכלו להתנקז כמתוכנן אל עבר הצינורות.

התיקון במקרים האלו יבוא לידי ביטוי באמצעות חימום והדבקה בלחץ גבוה. הפעולה הזו תוכל לאפשר לכיור לחזור למצבו המקורי, ולגרום לכך שכל הפעולה שלו תוכל לחזור לעצמה ולהתבצע כהלכה.

 

כיורים ישנים – האם תיקון כיורים רלוונטי גם להם?

היות וקיימים לא מעט סוגים של כיורים, לא תמיד תיקון יכול לסייע לכיורים ישנים. בחלק מהמקרים תיקון כיורים יהיה לא רלוונטי, דבר שכמובן אינסטלטור יוכל לקבוע מאבחון זריז של מצב הכיור והחומר שממנו הוא עשוי. במקרים כאלו, בהם תיקון כיורים אינו רלוונטי, תוכלו לבצע החלפת כיורים במקום.

 

אל תתעכבו עם זה

ברגע שאתם מבחינים שיש לכם צורך בתיקון כיורים, בעקבות סדק או שבר כאלו או אחרים, הדבר המידי שכדאי לכם לעשות הוא לפנות לאינסטלטור מומחה. כל התעכבות עם תיקון כיורים תהיה מיותרת לחלוטין, ומצב הכיור עלול להחמיר בינתיים. במקביל להחמרת המצב, אתם גם עלולים לסבול מנזילות מהכיור, ובינינו – לא חבל?

 

המחיר של תיקון כיורים

אז ברגע שתיצרו קשר עם האינסטלטור הוא יעביר אליכם הצעת מחיר שתכלול את כלל הפעולות שאותן הוא יצטרך לבצע על מנת להעניק לכם תיקון ראוי ואפקטיבי. היות וכך הדבר, כדאי גם לדעת לקראת מה אתם הולכים. עבור תיקון כיורים האינסטלטור יגבה בדרך כלל סכום שנע בין 250 ש"ח ל-450 ש"ח, בהתאם לסוג הכיור, הפעולות שאותן הוא צריך לבצע ועוד.

 

לא נשארים עם זה לבד – תיקון כיורים עושים רק איתנו

במידה ואתם זקוקים לתיקון כיורים או לכל פעולת אינסטלציה אחרת, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו. חברתנו תדע להעניק לכם כל שירות אינסטלציה כזה או אחר, תוך שמירה על מחירים הוגנים, חיוך על הפנים והרבה תשוקה למקצוע. מחכים לכם!

 

מחירון תיקון כיורים כללי

תיקון כיורים מחיר מ-250₪
התקנת כיורים מחיר מ-300₪
החלפת כיורים מחיר מ-400₪

 

מה היה לנו עד כה?
החלפת כיורים

לפעמים אנחנו מעוניינים להתחדש, לעצב מחדש את מה שאנחנו כבר מכירים כל כך טוב, ולהפיח חיים חדשים במקום שכבר ממש התרגלנו אליו. טעמים עיצוביים הם

קרא עוד »
התקנת כיורים

יש כל מיני דברים בחיים שנחשבים בגדר מותרות. למשל, קנייה של רכב יוקרה על פני רכב משפחתי רגיל – מותרות, קניית אוזניות בלוטוס על פני

קרא עוד »