תיקון מרזבים

ימי החורף הקרים של מדינת ישראל לא מסתיימים רק בטמפרטורות נמוכות, אלא גם בכמות משקעים נכבדת שהולכת וגדלה משנה לשנה. ניתן לראות שהכנרת הולכת ומתמלאת מחורף לחורף בעוד ועוד מי גשמים, מה שמבשר על התייצבות האגם שאמור לספק מים בכמות מספקת לכל תושבי מדינת ישראל. במקביל ליתרונות הנהדרים של החורף, ניתן להבחין גם בנזקים שהוא מביא איתו, נזקים כמו הצפות או נזילות. על מנת להימנע מכל המפגעים הללו, יש צורך בקיום מרזבים במבנים השונים. בנקודה הזאת בדיוק נשאלת השאלה מה קורה כאשר המרזבים הקיימים אינם ממלאים את תפקידם כהלכה? ובכן, תיקון מרזבים הוא אחד מהדברים הכי הכרחיים לקראת החורף, על מנת שלא תמצאו את עצמכם שוחים בתוך המבנה. במידה ואתם זקוקים לתיקון מרזבים, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ואנחנו נגיע במהירות האפשרית עם כל הפתרונות האפשריים לבעיה.

☑️ שירותי אינסטלציה סניטרית יעילים ויסודיים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בסניטריה.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

להצעת מחיר חייגו עכשיו:

077-803-5761 ☎️

 

שירות תיקון מרזבים לפי אזורי שירות

תיקון מרזבים במרכז

תיקון מרזבים בצפון

תיקון מרזבים בדרום

תיקון מרזבים בשרון

תיקון מרזבים בחיפה

תיקון מרזבים בירושלים

תיקון מרזבים ביהודה ושומרון

 

תיקון מרזבים – אל תחכו לרגע האחרון

המשפט WINTER IS COMING מזוהה בעיקר עם סדרת הדרמה/פנטזיה משחקי הכס, אבל הוא משפט שאפשר לחוש אותו גם במציאות שלנו. כאשר החורף קרב, אנחנו יכולים להרגיש איך לאט לאט הטמפרטורות הולכות והופכות נמוכות יותר, כמו גם מזג האוויר האפרורי והחורפי. כל אלו מהר מאוד הופכים לחורף של ממש, עם כל מה שהוא מביא איתו.

היות והחורף במדינת ישראל מגיע לאחר חודשים רבים של קיץ, תיקון מרזבים הוא ממש לא דבר שכדאי להמתין איתו לרגע האחרון. ולמה?

 

הפערים בין הקיץ לחורף עלולים להשפיע על תקינות המרזב

עונת הקיץ היא עונה יבשה שמביאה איתה חום גדול. החום גורם לענפים, עלים וזרדים רבים לרדת מן העצים ולעשות את דרכם אל הקרקע, אבל מה קורה בפועל? הרבה מהעלים, הזרדים והענפים הללו לא מגיעים באופן ישיר אל הקרקע, אלא עוברים דרך גגות הבניינים ונעצרים, איך לא, בתוך המרזבים.

כאשר עונת החורף מגיעה ומביאה איתה את הגשמים, הם עלולים למצוא את עצמם נתקלים באותם ענפים, עלים וזרדים שתקועים בתוך המרזב ופשוט לא להצליח לעבור דרכם. הסיטואציה הזו הופכת את המרזב לחסר כל תועלת, ולכן במקום להגיע אליה – הזמינו מראש אינסטלטור שיוכל לבצע תיקון מרזבים יעיל ומקצועי. נזקי הקיץ אינם מסתיימים רק בעלים, זרדים וענפים שמביאים איתם את הצורך בתיקון מרזבים.

עונת הקיץ היא עונה חמה, וידוע שבמדינת ישראל מדדי החום הם קיצוניים למדי. גם בימים שם 30 מעלות "בלבד" השמש עדיין תהיה יוקדת וחזקה, ולכן מרזבים רבים מוצאים את עצמם מתקלפים ומאבדים מצורתם. מדובר כאן כמובן על עניין טבעי לחלוטין, אולם הוא עניין שמצריך תיקון מרזבים בהול.

 

תיקון מרזבים – למה הוא כל כך חשוב?

ככל שתקדימו לבצע תיקון מרזבים, כך תוכלו להבטיח לעצמכם חורף שקט, חמים ויבש. הרבה פעמים כשאנשים מתמהמהים עם תיקון מרזבים, הם מוצאים את עצמם בשיא העונה עם נזילות בלתי פוסקות מהתקרה, מהקירות ואפילו מהרצפה. היות והעונה בשלב הזה כבר נמצאת בעיצומה, תיקון מרזבים עלול להפוך מפעולה פשוטה לפעולה הרבה יותר מורכבת, וחבל.

 

תיקון מרזבים בזמן יכול לחסוך לכם גם פגיעה באורח החיים התקין וגם הרבה מאוד כסף

ברגע שתבצעו תיקון מרזבים בזמן, תוכלו להבטיח שהבעיה לא תתפתח לכדי עניין הרבה יותר רציני. תיקון מרזבים יכול להסתיים בהוצאת החפצים הזרים שנמצאים בתוכו וזהו, והוא עלול גם להפוך לכדי תיקון שיצריך שימוש בהרבה יותר כלים ובהרבה יותר חומרים. ככל שפעולת האינסטלטור תהיה מקיפה ונרחבת יותר, בהתאם תהיה גם ההוצאה הכספית עבור תיקון מרזבים.

 

מה קורה אם לא מבצעים תיקון מרזבים בזמן?

מעבר לעניין הכלכלי, יש כאן עניין נוסף ולא פחות חשוב – העניין של אורח החיים שלכם. מרזב סתום או מרזב שאינו מתפקד מכל סיבה אחרת, הוא מרזב שיוצר מצב שבו החדרים השונים בבית עלולים להיות מושפעים מהרטיבות.

במקרים הפשוטים יהיה מדובר על קצת טיפות שנוזלות מהתקרה, אך במקרים הגרועים יותר אתם עלולים להיתקל בטחב ועובש שישתלטו על הקירות הלבנים, בנזילה חריפה שתיצור שלוליות מים באיזורים שונים בבית ואפילו פגיעה במוצרי חשמל או רהיטי עץ שנמצאים בבית. כל אלו יכולים להימנע עם תיקון מרזבים שמתבצע מבעוד מועד, אז חבל להתמהמה עם העניין הזה יותר מדי.

 

תיקון מרזבים – אפשרי בחלק מהמקרים, ובחלק מהמקרים לא

הרבה מרזבים מוצאים את עצמם מגיעים לעונת החורף כאשר הם חלודים או מאבדים מצורתם. ברגע שמרזב מזוהה, על ידי האינסטלטור כמובן, בתור מרזב שכבר לא ניתן לתקן – הוא יוכל להציע לכם אלטרנטיבות נוספות כמו החלפה של המרזב ושכלול שלו לחומר חזק יותר.

כמובן שבמידת האפשר תיקון מרזבים הוא האפשרות המועדפת, אך במידה ולא נמצא פתרון יעיל עבור המרזב הספציפי שלכם – דעו שקיימים גם פתרונות נוספים.

 

האם אפשר לתקן לבד?

תיקון מרזבים הרבה פעמים מסתיים בשליפה של חפצים זרים שנכנסו לתוכו, אך הרבה פעמים הוא מסתיים בפעולות הרבה יותר מורכבות מזה. מהסיבה הזו בדיוק לא כדאי לבצע תיקון מרזבים באופן עצמאי, אלא לקרוא לאיש מקצוע שיעשה זאת מבלי לגרום לנזקים נוספים.

 

האם זה יקר?

המחיר של תיקון מרזבים לא יעלה בדרך כלל על 1,000 ש"ח, במקרים הפשוטים יותר, לעומת זאת, מקרים מורכבים יותר יכולים להגיע גם לאזור ה-2000 ש"ח או 3,500 ש"ח, בהתאם למקרה הספציפי.

 

מכינים את הרכב עם כל הכלים ויוצאים לדרך

במידה ואתם זקוקים לתיקון מרזבים, הגעתם בדיוק למקום שיכול לעזור לכם לפתור את הבעיה. צרו איתנו קשר ונגיע אליכם עם כל הכלים הרלוונטיים, הידע המקצועי והשירותיות ברמה הכי גבוהה שיש.

 

מחירון תיקון מרזבים כללי

תיקון מרזבים מחיר מ-500₪
ניקוז מחיר מ-300₪
אינסטלציה סניטרית מחיר מ-350₪

לשירותי תיקון מרזבים חייגו לאינסטלטור עכשיו – 077-803-5761