תיקון ניאגרה

האם יצא לכם פעם ללחוץ על כפתור הניאגרה ולגלות שלא קורה שום דבר? האם קרה לכם שניגשתם באמצע הלילה לשירותים ושמעתם את הניאגרה עושה רעשים, אך משום מה המים לא ירדו? יצא לכם פעם שלחיצה בודדת שלכם על הניאגרה הביאה לירידת מים אין סופית באסלה? כן, כל אלו הן סיטואציות נפוצות מאוד כאשר מדברים על ניאגרה, והן צריכות לגרור אחריהם תיקון.

אז נכון, תיקון ניאגרה הוא לא הדבר הכי נעים אבל היי – עם אינסטלטור מקצועי הוא ממש לא אמור להוות מטרד גדול בחיים שלכם.  אז בואו נכיר קצת יותר לעומק את העולם של תיקון ניאגרה, ונבין מה דרוש מכם לעשות ברגע שאתם זקוקים לו. בינתיים, אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, ואנחנו כבר נגיע עם כל הכלים שדרושים לנו על מנת לבצע תיקון ניאגרה טוב ויעיל.

☑️ תיקון ניאגרה באופן יעיל ויסודי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בתיקון ניאגרות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

ניאגרה – קצת רקע ונמשיך

אז עוד לפני שנדבר על תיקון ניאגרה, כדאי להבין מי היא ומה היא. כשמדברים על ניאגרה מדברים בעצם על מיכל ההדחה שמוצב מעל או בסמוך לאסלת השירותים. המיכל הזה מביא איתו כפתור או ידית שבאמצעות לחיצה או משיכה שלהם ניתן לבצע את פעולת הורדת המים המוכרת לנו כל כך, פעולה שאותה כל אחד ואחת מאיתנו מבצעים לפחות ארבע או חמש פעמים ביום, אם לא יותר.

הניאגרה היא חלק חשוב ממערכת האינסטלציה של השירותים, והיא אחראית על שטיפת האסלה. המים שיורדים ממנה למעשה לוקחים איתם את הצרכים שלנו, ומעבירים אותם אל עבר הביוב, משם הם יכולים לעשות את דרכם החוצה מהמבנה ומהחיים שלנו.

 

תיקון ניאגרה – בשביל מה צריך את זה?

אפילו מהמידע הקצר שפירטנו כאן הרגע, אפשר כבר ללמוד על תפקידה המשמעותי של הניאגרה. מדובר כאן על מיכל הדחה שבלעדיו פעולת האסלה אינה תהיה תקינה, ולכן הוא חשוב ומרכזי כל כך. במידה והניאגרה מתקלקלת בגלל סיבה כזו או אחרת, תיקון ניאגרה הוא הפעולה שאותה תצטרכו לעשות. אז למה זה כל כך דחוף?

 

זוכרים את השיר "חבל על כל טיפה"? תיקון ניאגרה יכול לעשות כאן את ההבדל

אין ספור קמפיינים ושירים קיימים בשפה העברית, כאלו שמנסים לשכנע אותנו להשתמש בכמה שפחות מים, על מנת שהכנרת שלנו תוכל להמשיך ולהוות מקור אספקת מים יעיל. בימים שבהם הבצורת היתה נוכחת בחיינו באופן משמעותי וקיצוני, אותם קמפיינים צברו תאוצה, אך החורפים האחרונים של מדינת ישראל הביאו לעלייה בכמות המים של הכנרת, ובהתאם אנשים כבר פחות מתייחסים אל הקמפיינים האלו בצורה רצינית, ומבזבזים מים כהוגן.

אז לא, אין כל סיבה לשכוח מהמסרים החשובים כמו "חבל על כל טיפה", כי גם כאשר כמות המים היא מספקת – אין שום סיבה לבזבז אותה. ברגע שהניאגרה לא מפסיקה לשחרר כמויות מים, מדובר על בזבוז אדיר של מים נקיים שמוצאים את עצמם עושים את הדרך אל עבר הביוב, ולמעשה כך הם יורדים לטימיון.

 

תיקון ניאגרה דחוף הוא לא רק עניין של חסכון במים, אלא גם של חסכון בכסף

במידה ותתעכבו עם תיקון ניאגרה לא רק המים יזרמו ללא הפסקה, אלא גם המחיר שתשלמו עבור תיקון ניאגרה עלול לעלות בהתאם. למה אתם שואלים? ובכן, ככל שבעיות אינסטלציה לא נפתרות בזמן, הן עלולות ללכת ולהחמיר וליצור נזקים הרבה יותר גדולים מאלו שכבר היו בה. בגלל הסיבה הזו בדיוק, תיקון ניאגרה הוא לא עניין שכדאי להתעכב איתו.

 

תיקון ניאגרה – באופן עצמאי או על ידי אינסטלטור?

שאלת השאלות בעולם האינסטלציה היא "האם אפשר לפתור את זה לבד?". מדובר על שאלה נפוצה והגיונית למדי, שכן הרבה אנשים מרגישים שיש ביכולתם לטפל בכל מיני בעיות שקשורות למה שקורה בבית שלהם. אז זהו, שלא כמו שידה חדשה מאיקאה שאותה ניתן להרכיב לבד ובקלות, תיקון ניאגרה ותיקוני אינסטלציה אחרים זקוקים להרבה יותר מרק ידי זהב.

אינסטלטור מקצועי שיגיע אליכם ויבצע תיקון ניאגרה יביא איתו בראש ובראשונה ידע מקצועי וניסיון רב שנים, דבר שיסייע לו בפתרון כל בעיה. מעבר לזה, האינסטלטורים של היום מצוידים במגוון כלים מתקדמים הן לאבחון הבעיה והן לפתרון שלה, ולכן התפעול שלהם הוא הרבה יותר יעיל והרבה יותר זריז. זקוקים לתיקון ניאגרה? הנה עצת הזהב שלנו – פשוט אל תתעסקו עם זה לבד.

 

איך זה עובד בפועל?

תיקון ניאגרה על ידי האינסטלטור יביא בחשבון כמה וכמה דברים. ראשית, האינסטלטור יצטרך להבחין בין ניאגרה חבויה לבין ניאגרה גלויה. הרבה מהניאגרות היום, מטעמים של עיצוב, נוחות וחסכון במקום בעיקר, הן ניאגרות סמויות, כאלו שנמצאות מאחורי הקירות. תיקון ניאגרה סמויה יהיה מורכב יותר, ולכן הוא יכלול גם את שליפת הריצוף והחזרתו למקום בתום ביצוע העבודה.

לעומת זאת, תיקון ניאגרה גלויה יהיה הרבה יותר פשוט וקל, שכן היא נגישה לאינסטלטור, והוא לא יצטרך לבצע פעולות מסוימות על מנת להגיע אליה – היא פשוט תהיה שם.

 

כמה עולה?

היות וקיימות לא מעט בעיות פוטנציאליות שיכולות לצוץ בניאגרה, המחיר שייקבע בסופו של דבר יהיה בהתאם לבעיה עצמה. כך, לדוגמה, תיקון ניאגרה שנמצאת במקום גלוי לאינסטלטור יביא איתו מחיר של בין 250 ש"ח ל-350 ש"ח לרוב, לעומת תיקון ניאגרה שנמצאת במקום חבוי לאינסטלטור שיביא איתו מחיר של בין 200 ש"ח ל-400 ש"ח.

 

לא מחכים – מדברים איתנו עוד היום ונהנים מתיקון ניאגרה מקצועי

אז במקום להתלבט ולמשוך את הזמן, אנחנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר בהקדם ולקבל תיקון ניאגרה מהאינסטלטורים הטובים ביותר בתחום. קדימה, מצפים לדבר איתכם!

 

מחירון תיקון ניאגרה כללי

תיקון ניאגרה מחיר מ-200₪
התקנת ניאגרה מחיר מ-300₪
החלפת ניאגרה מחיר מ-250₪

 

מה היה לנו עד כה?
החלפת ניאגרה

כל אחד ואחת מאיתנו נתקל לפחות פעם אחת בחיים במצב שבו הוא התכונן להשתמש במשהו מסוים, וברגע שהוא ניסה להשתמש בו – הוא גילה שהוא

קרא עוד »
התקנת ניאגרה

מכירים את זה שאתם מתלבטים אם לקנות מדף מסוים שראיתם בחנות ההיא או שאין לכם באמת צורך בו? או שיצא לכם לתהות האם אתם באמת

קרא עוד »