תיקון צנרת

היא אחד מהדברים הכי חשובים שיש לנו בחיים, מבלי שאנחנו בכלל יודעים עליהם. היא עובדת מתחת לפני השטח, היא עובדת בשקט, היא לא מושכת הרבה תשומת לב והרבה פעמים היא פשוט נמצאת שם, מבלי שנשים לב אליה.

הצנרת שלנו היא אחד הגורמים העיקריים שבזכותם אנחנו יכולים לקיים אורח חיים תקין, ולכן כשהיא נפגמת – אנחנו עומדים בפני בעיה אמיתית. מה שכן, במקום להיבהל, כדאי לדעת שהאופציה של תיקון צנרת היא אופציה שכדאי לקחת בחשבון, ואם אתם זקוקים לתיקון צנרת שכזה – אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר כדי שנוכל להגיע ולסייע לכם בעניין.

☑️ תיקון צנרת באופן יעיל ויסודי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בתיקון ביוב.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

צנרת – נחבאת אל הכלים, אבל בלעדיה אין חיים

יש כל מיני דברים שאנחנו אוהבים להגיד על המוצרים שמשמשים אותנו בחיים. למשל, כיף לנו לספר כמה התנור שלנו משוכלל, כמה המקרר שלנו משמש אותנו לאורך שנים, כמה המיקסר החדש שקיבלנו עושה את העבודה ועוד. לצד המוצרים האלו, קיימים עוד כל מיני אלמנטים בחיים שלנו שאנחנו פחות שמים אליהם לב, ובוודאי לא משבחים אותם על אופן ההתנהלות שלהם.

הצנרת היא בדיוק אחד מהדברים האלו – מוצר שאנחנו לא מכבירים במילים עליו, אבל הוא לגמרי משרת אותנו מדי יום ומדי לילה. אז למה התפקיד שלה חשוב כל כך?

 

הכירו את פעילות הצנרת

הצנרת היא הגורם שבזכותו המים שבהם אנחנו עושים שימוש יכולים להתנקז אל עבר הביוב ומשם אל מכוני טיהור השפכים. אם תחשבו על זה, כל פעולה של הורדת מים באסלה, שטיפת ידיים או מקלחת מסתכמת בשימוש בכמות מים גדולה, שבסופו של דבר לא נשארת איתנו – אלא יורדת אל עבר הצנרת. לולא הצנרת, לא היו יכולים המים לעשות את דרכם הלאה אל מערכת הביוב, אלא היו נשארים איתנו.

 

ואם הם היו נשארים איתנו, מה כבר היה קורה?

במידה ואותם מים משומשים לא היו מתנקזים אל עבר תעלות הביוב, הרי שהיינו נשארים עם כמות מים גדולה ומזוהמת שמציפה את הרצפה שלנו ואת המבנה כולו. מים כאלו יכולים להרוס רהיטי עץ, לפגוע באורח החיים התקין שלנו וכמובן להביא איתם חיידקים ומחלות.

 

צנרת לא מתפקדת – בעיה חמורה שיש להתמודד איתה בזריזות

אחרי שהבנו את החשיבות הגדולה של תפקיד הצנרת, אנחנו יכולים להתחיל לדבר על מה קורה כאשר היא אינה מתפקדת, מסיבות כאלו ואחרות. בגלל שהתפקיד שלה חשוב ומרכזי כל כך, במידה והצנרת שלנו פגומה אנחנו עלולים להתמודד עם מצבים של נזילות, הצפות ואפילו פיצוץ בצנרת. כל אלו יביאו איתם השלכות שלא יאפשרו לחיים שלנו להמשיך ולהתנהל כמו שהם, ולכן יש לפתור את התקלות האלו באופן כמה שיותר מהיר.

 

תיקון צנרת – מתי הוא יכול להיות יעיל?

תיקון צנרת הוא יעיל ברגע שקיימת סתימה בצנרת, למשל. סתימה בצנרת נגרמת מהמון סיבות, וביניהן חדירה של חפצים זרים לתוכה כמו ענפים, זרדים ועלים, מהצטברות של חומרים שהיו אמורים להיזרק אל פח האשפה אך ירדו עם מי האסלה – מגבונים לחים, תחבושות היגייניות, טמפונים, חיתולים ועוד. גם כאשר בצנרת יש סדקים קלים שניתן לאטום מחדש, תיקון צנרת יוכל להיות רלוונטי.

 

לא רוצים להתמודד עם תיקון צנרת? נסו לצמצם את האופציה לתקלות

תיקון צנרת הוא בהחלט עניין שמבאס להתמודד איתו, אבל בהחלט יש כמה דרכים שתוכלו לנקוט בהן על מנת לנסות ולהימנע ממנו. על מנת לשמור על הצנרת תקינה, הקפידו לאסוף את השערות שנאגרות בפתח המקלחת, למשל.

שערות ידועות בתור גורם משמעותי בגרימת סתימות בצנרת, ולכן איסוף שלהן והשלכה שלהן לפח האשפה יכול למנוע את הסיטואציה הזו. כמו כן, השלכה של מגבונים לחים, חיתולים, תחבושות היגייניות וטמפונים לפח במקום לאסלה תוכל לסייע בשמירה על תפקוד הצנרת התקין.

 

תיקון צנרת – איך יודעים מה צריך לעשות?

ברגע שאתם שמים לב לנזילות או הצפות, תצטרכו ליצור קשר עם אינסטלטור מקצועי על מנת שיוכל להגיע ולאבחן את הבעיה. האינסטלטור ישתמש במגוון כלים שיסייעו לו לאתר את התקלה בצנרת, כמו מצלמת ביוב, למשל, ולאחר מכן הוא יפנה לתיקון צנרת.

ניסיון לאבחון התקלה או תיקון צנרת באופן עצמאי עלול לעלות לכם ביוקר, ולכן לא כדאי לנסות ולבצע את הפעולות הללו בעצמכם.

 

כמה עולה תיקון צנרת?

עוד לפני שהאינסטלטור מגיע למקום, כדאי לתאר לו עד כמה שאפשר את הבעיה. מאבחון טלפוני ראשוני יוכל האינסטלטור להבין לקראת מה הוא הולך, ובהתאם יוכל לחשוף בפניכם את טווח המחירים שהבעיה עלולה לגבות מכם.

ככלל, כדאי לדעת מה טווח המחירים עבור תיקון צנרת שבו אתם עומדים להיתקל, על מנת שלא תקבלו הצעות מחיר לא פרופורציונליות. אז מדובר כאן על טווח מחירים גדול יחסית שנע בין 400 ש"ח ל-1,500 ש"ח עבור תיקון צנרת, כאשר המחיר הסופי יהיה תלוי בסוג של תיקון צנרת: האם מדובר על צנרת גלויה או חבויה, סוג התיקון הדרוש לה ועוד.

 

לא לוקחים סיכונים – תיקון צנרת עושים רק עם מקצוענים

תיקון צנרת יכול להביא איתו פתרון יעיל ואפקטיבי במידה ואתם בוחרים באינסטלטור מקצועי ומוסמך. להבדיל, בחירה באינסטלטור רשלן עלולה לעלות לכם ביוקר, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת פתרון הבעיה בפועל. במקום להסתבך עם השוואות והצעות מחיר, אנחנו שמחים להציע לכם את שירותי האינסטלציה השונים שלנו.

בין אם מדובר על תיקון צנרת ובין אם מדובר על כל בעיית אינסטלציה אחרת, חברתנו תשמח לעמוד לשירותכם ולהעניק לכם את מיטב המקצועיות, הידע והניסיון שצברנו לאורך השנים. צלצלו אלינו עוד היום ותוכלו גם אתם להנות משירותי אינסטלציה איכותיים, ומאינסטלטורים אמינים שיודעים בדיוק איך להתמודד עם כל בעיה. נדבר!

 

מחירון תיקון צנרת כללי

תיקון צנרת מחיר מ-400₪
החלפת צנרת מחיר מ-350₪
שאיבת ביוב מחיר מ-700₪

 

מה היה לנו עד כה?
החלפת צנרת

בוודאי יצא לכם לעמוד לא פעם במצב שבו המקרר שלכם שבק חיים והייתם צריכים להחליף אותו באחד חדש, התנור כבר לא הצליח לאפות ולחמם כראוי

קרא עוד »