3 דרכים לאתר נזילה במטבח חוץ

נזילות הן כמובן משהו שלא ייחודי למטבחי חוץ, אבל כאשר הן קורות שם זה עלול להיות מורכב יותר לאתר אותן. בדרך כלל מערכות הצנרת של מטבחי חוץ מתחברות לאלו של הבית, מה שעלול להוביל לקושי מסוים להבין מה בדיוק המקור של הנזילה. בלי איתר המקור אי אפשר לטפל בנזילה, כיון שהיא פשוט תחזור בחזרה, ולכן כדאי להכיר את הדרכים לאתר אותה. 

 

מטבחי חוץ

מטבחי חוץ יוקרתיים בהתאמה אישית הפכו לאחד הטרנדים החמים ביותר בעולם העיצוב הישראלי. המטבחים הללו מאפשרים לכם לעשות את כל מה שאתם עושים במטבח הרגיל, רק מחוץ לבית. עבור מי שאוהבים לארח או לעשות ארוחות בחוץ המטבחים הללו הם משהו שאי אפשר לוותר עליו. יחד עם זאת, יש כמה תקלות שעלולות להתרחש, ואנחנו כאן כדי לספר לכם על אחת מהן.

מטבח חיצוני

עין מקצועית

האפשרות הראשונה וכנראה הנוחה ביותר היא לאתר את הנזילה באמצעות עין של איש מקצוע. ברוב המקרים הדבר הזה לא יעזור, אולם בנזילות פשוטות לפעמים מספיק רק לבחון את המטבח שלכם כדי להבין מה בדיוק המקור של הנזילה ולטפל בה. לפני שהולכים על שתי האפשרויות הבאות, תמיד כדאי לנסות את מזלכם ואולי למצוא את הנזילה עם העין.

 

מצלמה לסריקת נזילות

האפשרות השנייה היא להשתמש במצלמה ייחודית. המצלמה הזו מסוגלת לחדור מבעד לקירות ולצינורות ולספק לנו אינדיקציה טובה על המיקום של הנזילה. במקרים מורכבים יותר נין להחדיר מצלמה משדרת לתוך צנרת, וברגע שנזהה את הנזילה נדע מה המקום המדויק שבו אנחנו צריכים לטפל.

 

גלי קול

דרך נוספת שמאפשרת לגלות נזילות היא עם גלאי קול. מים זורמים פולטים כמובן גלי קול, ואנחנו יכולים לנצל את זה כדי לאתר את המקום שבו הם נמצאים. את המכשיר יש להצמיד לקירות ולצנרת של המטבח עד שמגיעים למקום שבו יש קלי קול מוגברים.

מטבח חיצוני

שירות מקצועי

לא משנה באיזו דרך תבחרו לאתר את הנזילה שלכם בבית, הדבר החשב ביותר הוא לעשות את זה על ידי איש מקצוע. ככל שמאתרים את הנזילה יותר מהר כך היא תגרום לכם פחות נזק. בדרך כלל איש מקצוע איכותי יחזיק אצלו את הכלים הנדרשים כדי לאתר את הנזילה במטבח שלכם כמה שיותר מהר. כמובן שכדאי גם להשוות מחירים בין אנשי מקצוע, אבל איכות השירות צריכה להיות מעל הכל.

 

לסיכום

מטבחי חוץ הם דבר נהדר, אולם בשל העובדה שהם פגיעים יותר מאשר המטבח הרגי שלנו הם עלולים לסבול מנזילות. איתור של נזילות הוא תמיד דבר מורכב, במיוחד כאשר הוא נעשה במטבח חוץ. לאור זאת הדבר החשוב ביותר הוא למצוא איש מקצוע מתאים שיוכל לתת לכם שירות בתחום. כאן קיבלתם סקירה על מספר דרכים שיאפשרו לכם בסבירות די גבוהה להבין מה מקור הנזילה.

מטבח חיצוני

מטבח חיצוני
מה היה לנו עד כה?