3 פתרונות קלים לסתימה רצינית באמבטיה

כולנו מכירים את הרגע הזה שבו המים עולים מחור הניקוז של האמבטיה וכל אחד מאשים את השני בסתימה שנוצרה. המדריך הנוכחי נכתב כדי להציג בפניכם 3 פתרונות קלים לסתימה רצינית, כך שאתם יכולים להשאיר את הוויכוחים בצד ולהכין את עצמכם לקראת פתיחת הסתימה בקלות וללא שום מאמץ. הישארו אתנו ותגלו איך.

 

הפתרון הקל הראשון לסתימה רצינית באמבטיה – פומפה

כולנו מכירים את הפומפה, היא תמיד נוכחת בכל חדר שירותים ומקלחת. יש לה מקל מעץ ובקצה שלו יש פלסטיק עבה שמאפשר לכם להוציא את כל מה שהצטבר בצנרת וגרם לסתימה. למקרה שלא השתמשתם בפומפה בחייכם, כדאי שתדעו שאתם צריכים לאחוז במקל העץ, להצמיד את הפומפה אל החור ולראות שהיא אוטמת אותו ב- 100%.

עכשיו, אתם יכולים להתחיל לפמפם (ולמקרה שלא ששמתם לב, שמה של הפומפה נקרא כך בעקבות פעולת הפמפום, גאוני, לא כך?). לאחר כמה פעמים שבהם תלחצו ותשחררו את הפומפה, אתם צפויים להרגיש שהסתימה נפתחה. אם הסתימה שלכם רצינית מאוד והפומפה לא עוזרת, אתם צריכים לעבור אל הפתרון השני והפשוט יותר.

 

הפתרון הקל השני לסתימה רצינית באמבטיה – תזמינו בעל מקצוע

אם אתם לא רוצים לעבוד קשה, אתם פשוט יכולים ליצור קשר עם אינסטלטור במרכז. אם מדובר בסתימה רצינית באמת, כזו שלא ניתן לסדר אותה לבד, שיחה אל אינסטלטור תפתור את הבעיה. אם אתם מתכננים לבחור בדרך זו, אנו מציעים לכם לבדוק תחילה שאתם בוחרים באינסטלטור אמין ומקצועי. תוכלו לבדוק זאת באמצעות אחת או יותר מהפלטפורמות הבאות:

  • פייסבוק
  • גוגל
  • בירור עם שכנים ומכרים

ברגע שתבררו באחת מהפלטפורמות הללו פרטים אודות בעל מקצוע אמין, אתם תוכלו להיות בטוחים שהבעיה תיפתר בהקדם האפשרי.

 

הפתרון הקל השלישי לסתימה רצינית באמבטיה – קפיץ

לא כולם מכירים את הפתרון הנוח הזה, הקפיץ. מדובר בקפיץ ארוך שניתן לקנות בכל טמבוריה. כדי לפתוח את הסתימה הרצינית, אתם צריכים להשחיל את הקפיץ אל תוך הצנרת (דרך חור הניקוז). ברגע שתרגישו שיש משהו תקוע בצינור, אתם תצטרכו לסובב את הקפיץ.

הדבר בעצם יאפשר לקפיץ להשתחל אל תוך הסתימה שנוצרה. ברגע שתרגישו שהקפיץ תפס את מרבית הסתימה, אתם יכולים למשוך אותו חזק כלפי חוץ וכך בעצם לפרק ולהוציא החוצה את הלכלוך שתקע את הצנרת. מדובר בפתרון קל שכל אחד יכול לעשות בו שימוש.

 

תבחרו מה שנוח לכם

רגע לפני סיום, חשוב לנו לציין בפניכם שאתם צריכים לבחור את הפתרון הנוח ביותר עבורכם. שכן, טיפול בסתימה רצינית באמבטיה הוא לא עניין של מה בכך. יש אנשים שפשוט לא מסוגלים לעשות זאת בעצמם. לכן, אתם צריכים לבדוק אם אתם מסוגלים לעמוד בזה או שכדאי שתזמינו אינסטלטור שיבצע את העבודה הזו עבורכם. מאחלים לכם שהסתימה תפתח בהקדם.

אינסטלטור במרכז

אינסטלטור במרכז
מה היה לנו עד כה?
איך לבחור עו"ד צבאי מקצועי

שירות צבאי טומן בחובו אתגרים רבים, ביניהם גם התמודדות עם הליכים משפטיים. בין אם מדובר בעבירה פלילית, עתירה מנהלית או הליכים משמעתיים, חשוב להיעזר בשירותיו

קרא עוד »
ניהול מלאי חומרה ותוכנה

המחשב הוא המצאה מופלאה, שמאפשרת לאנושות לבצע פעולות שבעבר נחשבו לדמיוניות. עם זאת, גם למחשב יש גבולות הנוגעים לכמות המידע והתוכן שהוא יכול להכיל, לכן

קרא עוד »