3 שלבים להתקנת דלתות מעוצבות בכניסה לבית

התקנה של דלתות מעוצבות, בדומה להתקנות של פריטים אחרים, מתבצעת על ידי אנשי מקצוע שבקיאים בתחום והם עושים זאת תוך יישום של כמה שלבים קבועים. אם אתם מתכננים לקנות בקרוב דלת מעוצבת לכניסת הבית שלכם, כדאי שתדעו שמדובר בהליך התקנה מהיר שכולל את השלבים הבאים:

 

השלב הראשון – שלב התכנון

בשלב הראשון צריך לתכנן באופן מדויק את המשקוף והדלת. העוסקים בתחום צריכים לראות שהדלת תואמת לממדי הפתח הקיים. כך שבעצם, יש צורך לבצע תחילה מדידות של המשקוף מלמטה עד למעלה וכמובן שגם לרוחב, מימין לשמאל. השלב הזה נכון למי מכם שמתכננים לקנות דלת מעוצבת לבית חדש או לבית קיים.

 

השלב השני – חיבור המשקוף לקיר ולדלת

במידה ומדובר בבית חדש לחלוטין, יש צורך לבצע עבודת התקנה שדורשת לפחות שני אנשי מקצוע. במהלך התקנה זו מתבצע חיבור של המשקוף אל הקיר תוך שימוש בקיבוע זמני. קיבוע זה מאפשר לבעלי המקצוע לערוך תיקונים במידה ויש צורך וזאת ללא מאמץ מיוחד. לאחר התקנה של המשקוף, ניתן להתקין את הדלת עצמה ולחבר את הצירים שקיימים על הדלת אל אלו שקיימים על המשקוף עצמו.

ראוי לציין כי זהו ההליך שבא לידי ביטוי בכל התקנה של דלת מעוצבת לכניסה לבית. אין זה משנה אם רכשתם את הדלת בחנות X  או בחנות Y. אם טרם רכשתם דלת שכזו ואתם רק בודקים פרטים, כדאי שתבקרו באתר של אלידור ותגלו עולם חדש של דלתות מעוצבות: https://www.elidoor.co.il.

 

השלב השלישי – שלב הבדיקות

אף מתקין לא יבצע את השלב הראשון והשני מבלי לבצע את השלב השלישי – שלב הבדיקות. שלב זה מאפשר למתקינים לישון טוב בלילה (וגם לכם, הלקוחות). שכן, שלב זה מאפשר לכם להיות רגועים ובטוחים שהדלת הותקנה כראוי. כעת צפויים להגיע בעלי מקצוע שבודקים שדלת הכניסה לבית נפתחת ונסגרת בקלות. כלומר, שהמצבים הבאים לא באים לידי ביטוי:

  • חיכוכים
  • רווחים לא שווים
  • רעשים שנשמעים בצירים
  • צירים רופפים ועוד

במידה ובעלי המקצוע גילו ליקויים כלשהם בהליך התקנת הדלת, הם יזיזו את המשקוף או יתקנו את הצירים עד שהדלת תהיה לא פחות ממושלמת.

 

אל תוותרו על התקנה מקצועית

אם הגעתם לכאן וקראתם את השלבים של התקנת דלתות מעוצבות בכניסה לבית, אתם צריכים לדעת שאסור לכם לוותר על התקנה מקצועית (כמו זו שצוינה לעיל). אם אתם מבינים ולו מעט בשיפוצים או שיש לכם חוש טכני, אתם בוודאי יודעים שמדובר בהתקנה שחשוב שתבוצע על ידי מומחים באופן המקצועי והמדויק ביותר. אתם צריכים להרגיש בטוחים בבית שלכם וליהנות מדלת כניסה מעוצבת, אבל גם עמידה ואיכותית.

 

לסיום

תשמרו על עצמכם ותבחרו להתקין את דלת הכניסה לבית שלכם רק דרך מתקינים מנוסים שמבצעים את הליך ההתקנה כפי שצוין במדריך הנוכחי.

דלת כניסה

דלת כניסה
מה היה לנו עד כה?