4 דרכים לשחרר את הסתימה בכיור המטבח

כל אחד מאתנו מוצא את עצמו לפחות פעם אחת בחיים נאבק עם סתימה עיקשת שנוצרה בכיורי הבית או במקלחות.

יש מי שיש להם יכולת מולדת לפתיחת סתימות כאלו ויש מי שלא שפר עליהם המזל, והם צריכים לקרוא מדריכים כמו המדריך הנוכחי כדי לקבל הכוונה בנושא.

כדי שתוכלו לדעת איך להתמודד עם הסתימה העיקשת שלכם פעם אחר פעם, כדאי שתקראו את המדריך הנוכחי ותגלו את 4 הדרכים הבאות:

 

  1. לעבור דירה

יכול להיות שאתם חושבים שאנחנו מציינים את הדרך הזו בציניות, אבל האמת היא, שאנחנו רציניים מאוד. הדרך הזו לא מתאימה לכל אחד והיא מיועדת למי מכם שעונים על הקריטריונים הבאים:

  • אם אתם גרים בשכירות
  • אם מדובר בדירה ישנה עם צנרת ישנה
  • אם יש לכם סתימה בכיור לפחות פעם בשבוע

אם אתם עומדים בקריטריונים האלו, כנראה שלבעל הבית שלכם לא אכפת ממצב הצנרת ואתם צריכים לעבוד קשה בשביל לפתוח את הסתימות. אם כך, כדאי שתשקלו אפשרות לעבור לדירה חדשה, עם צנרת חדשה.

 

  1. תשתמשו בחומרים כימיים

אם יש לכם דירה חדשה או ישנה ואתם בוחרים להישאר בה למרות שיש לכם סתימה בכיור מטבח, אתם צריכים לעשות שימוש בחומרים כימיים שמיועדים לפתיחה של סתימות (תוך ייעוץ טלפוני עם בעל מקצוע). רגע לפני שתבצעו את הדרך הזו, חשוב מאוד שתבדקו אם הצנרת שנמצאת בדירה שלכם עשויה ממתכת או מפלסטיק. הסיבה לכך היא שישנם מצבים שבהם עדיף שלא להשתמש בחומרים כימיים עם צנרת מסוג מסוים, מכיוון שהדבר עלול לפגוע בבריאות שלכם. אנו חוזרים וממליצים – אם בחרתם לנהוג בדרך זו, תתייעצו עם בעל מקצוע ותבררו שמדובר בחומרים המתאימים והצנרת המתאימה.

 

  1. תשתמשו בפומפה

אי אפשר לכתוב מדריך על שחרור סתימה בכיור מבלי לציין את הפומפה שנחשבת לפתרון האידיאלי. אם מדובר במקרה מסובך, אנחנו ממליצים לעשות שימוש בפומפה ולבדוק כמובן שפיית הגומי מכסה את פיית הניקוז של הכיור או האמבטיה. אם לא די בכך, עליכם גם לבדוק שהפייה מכוסה בשכבה של מים. אלו דברים שעשויים להישמע לכם כלא חשובים, אבל הם חשובים מאוד. לאחר שתבדקו את כל הפרטים הללו, תוכלו להתחיל "לפמפם" במשך 10 פעמים כדי שתגלו שהסתימה שוחררה.

 

  1. תשתמשו במשחולת

מכירים את המשחולת? אם לא, הגיע הזמן שתכירו אותה מקרוב. אתם צריכים להשחיל אותה לעומק עד שתרגישו שהקפיץ שלה פוגע בסתימה. לאחר מכן, תצטרכו לסובב את הידית בכיוון השעון מספר פעמים, ולאחר מכן, תמשכו אותו החוצה. הקפיץ יתפוס את הסתימה וישחרר אותה כך שתוכלו ליהנות סוף סוף מצנרת פתוחה.

 

לסיום

אלו היו 4 הדרכים לשחרור הסתימה של הכיור. אנו מאמינים שמצאתם דרך אחת או יותר שמתאימה לכם. מאחלים לכם שתשחררו את הסתימה במהירות, בהצלחה!

איש שירות

 

איש שירות
מה היה לנו עד כה?
איך לבחור עו"ד צבאי מקצועי

שירות צבאי טומן בחובו אתגרים רבים, ביניהם גם התמודדות עם הליכים משפטיים. בין אם מדובר בעבירה פלילית, עתירה מנהלית או הליכים משמעתיים, חשוב להיעזר בשירותיו

קרא עוד »