5 טיפים לשדרוג הבית שלכם!

מעוניינים לשדרג את הבית שלכם כך שישקף את הסגנון האישי שלכם? רוצים ליצור אווירה נעימה ומזמינה בביתכם בלי לשבור את כל הקירות? בין אם אתם מתכננים שיפוץ מלא או רוצים כמה שינויים קטנים, הנה חמישה טיפים מעולים לשדרוג הבית שלכם.

 

1. צמחיה

קשה לדבר על בית יפה, נעים ומזמין מבלי להתייחס לצמחיה. מחקרים מעידים כי לצמחים יש השפעה מרגיעה, שהיא חשובה במיוחד בבית, בו אנחנו רוצים לחוש רוגע ושלווה. אם אין לכם זמן להשקיע בטיפוח הצמחים, גם צמחייה מלאכותית היא אפשרות נהדרת. בחרו כדים ואדניות שיחמיאו לצמחים שלכם ויתאימו לפלטת הצבעים של הבית שלכם, ותוכלו לשדרג את האסתטיקה הכללית של הבית כולו.

בית נעים ומזמין

2. קיר כוח

לא צריך לשנות את כל הקירות בבית כדי לשדרג אותו. אם אתם לא רוצים להתעסק בעיצוב כולל, קיר כוח יהיה פתרון נהדר עבורכם. קיר כוח הוא קיר מרכזי בבית המושך את העין, המודגש באמצעות טקסטורות, אלמנטים וגוונים שונים, מה שהופך אותו למעין עוגן עיצובי. הוא יכול להיות מעוצב בכל דרך, אך הוא צריך לבלוט יותר משאר הקירות הבסיסיים בבית.

 

3. תאורה

לתאורה יש תפקיד משמעותי ביצירת אווירה חמימה ונעימה בבית. התנסו עם גופי תאורה במיקומים שונים כדי שידגישו איזורים שחשובים לכם, בחרו בגופי תאורה מיוחדים והתאימו את התאורה הנכונה לכל חדר. תמיד מומלץ לבחור בנורה בגוון צהוב וחם, שיראה דומה לאור הטבעי של השמש. אם אתם רוצים לקבוע תאורה שתתאים לאירועים שונים, ניתן לבחור בגוף תאורה עם דימר כדי לשלוט בכמות האור.

תְאוּרָה

4. אחסון

לחלקנו קל ללכת לאיבוד בין רהיטים וחפצים יפים, שלעיתים מתפזרים בחלל הבית באופן לא מסודר. למרבה המזל, גם פתרונות אחסון יכולים להיות אסתטיים. הוסיפו יחידות מידוף באזורים שונים בבית שיציגו לראווה את חפצי הנוי שלכם, השקיעו בשידות וארונות מלאי סטייל ומקמו אותם באזורים "מתים" יותר ברחבי הבית. כך תוכלו לשמור על סביבה מסודרת יותר וגם לקבל תוספת אסתטית לבית שלכם.

 

5. מוצרי טקסטיל

מוצרי טקסטיל כמו כריות, מצעים, וילונות ושטיחים, נותנים ייחודיות וצבע לבית שלכם. זו היא אחת השיטות הפשוטות לשדרוג הבית. רכשו שטיח חדש, הוסיפו כריות לסלון שיתנו צבע לבית וקנו מצעים מפנקים לחדר השינה. הוספת מוצרי טקסטיל לבית מעניקה תחושת נפח לחלל ויוצרת אווירה חמימה. אנחנו ממליצים להתנסות עם צורות וטקסטורות שונות ולמצוא את העיצוב הכי מתאים עבורכם.

 

סיכום

אם אתם רוצים לשדרג את הבית שלכם, השקיעו בצמחייה שתשמח אתכם, התנסו עם גופי תאורה שונים, עצבו את הקירות, בחרו בפתרונות אחסון נוחים ואסתטיים והוסיפו מוצרי טקסטיל שמוצאים חן בעיניכם. בעזרת חמשת הטיפים הללו, תוכלו לרענן את הבית שלכם ולשדרג אותו בגדול, כך שירגיש נעים, אסתטי ומזמין, בדיוק כפי שבית צריך להיות.

מוצרי טקסטיל

משדרגים את הבית שלך
מה היה לנו עד כה?