שאיבת ביוב

מחפשים שאיבת ביוב? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור עכשיו:

אתם מכירים את הסיטואציה הזו שבה אסלת השירותים שלכם נסתמת ואתם נעזרים בפומפה על מנת לנסות ולשאוב את מה שנתקע בה? מכירים מתקנים מתנפחים שבסוף האירוע המפעיל שלהם רוצה לקפל אותם ומשתמש במשאבה על מנת להוציא את כל האוויר שנותר בהם החוצה? שני העולמות האלו הם חלק מעוד המון עולמות שבהם יש צורך בשאיבה, מסיבות שונות ולצרכים שונים.

שאיבת ביוב גם היא צורך נפוץ ששייך לעולם האינסטלציה, והוא מאפשר לביוב להמשיך ולתפקד באופן פעיל ויעיל. אז מי בכלל צריך שאיבת ביוב? איך עושים שאיבת ביוב? כמה עולה שאיבת ביוב? כל התשובות בפנים, ולבינתיים אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר על מנת לקבל שירות של שאיבת ביוב גם בעצמכם.

☑️ שאיבת ביוב באופן יעיל ויסודי.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בשאיבות ביוב.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

הביוב – בואו נתחיל מהצצה קטנה אל תוך עולמו המופלא

אז רובנו מכירים את הביוב מסדרת הטלוויזיה צבי הנינג'ה ששודרה אי פעם בשנות ה-90 המאוחרות, אבל בחיים האמיתיים הביוב הוא הרבה יותר מרק מקום מגוריהם של הצבים. הביוב הוא בעל תפקיד סופר חשוב בחיי היום יום שלנו, גם מבלי שאנחנו באמת מודעים אליו ולפעולתו.

הביוב הוא זה שאחראי על ניקוז מי השפכים שמצטברים בתוך המבנים ומחוצה להם, והוא זה שמאפשר את זרימתם אל עבר מקומות שבהם הם לא יפריעו או יהוו מטרד עבור אף אחד מאיתנו.

 

הביוב – האם מדובר כאן על מערכת גדולה?

מערכת הביוב היא מערכת לא רק גדולה אלא ענקית, והיא מכילה בתוכה צינורות, תעלות, משאבות ומסננים אשר מאפשרים לה לבצע את פעולתה כהלכה. מה שכן, בחלק מהמקומות תעלות הביוב יהיו צרות וקטנות יותר, ואילו במקומות אחרים הן יהיו גדולות ורחבות יותר – כל מקום שבו הן מוצבות והצורך האישי שלו.

 

שאיבת ביוב – מתי היא הופכת רלוונטית?

אז כן, האידיאל המושלם הוא שמערכת הביוב תוכל לפעול באופן שוטף ולספק פתרון נהדר לזרימת מי השופכין הרבים, אולם האידיאל הזה לא תמיד יכול להתגשם כמו בחלומות הכי טובים שלנו. מקרים מסויימים גורמים לביוב להיות מוצף בזיהומים, לכלוכים, חפצים זרים ואלמנטים נוספים, שכל אלו מעמידים אותו בפני סכנה ממשית של סתימה והצפות.

ברגעים האלו בדיוק שאיבת ביוב יכולה לעמוד בתור פתרון ראוי שיוכל להשיב את מערכת הביוב לתפקודה התקין, אז בואו נתחיל להכיר גם אותה באופן קצת יותר ספציפי.

 

המים לא נשארים במקום – הם זורמים. אך מה קורה כשהם לא זורמים?

מי השופכין שמגיעים אל מערכת הביוב הם מים מתחלפים, וכל "נגלה" כזו של מים מביאה איתה את הפסולת, הזיהומים והלכלוכים שלה. היות ומערכת הביוב מתמודדת עם לא מעט חפצים זרים וזיהומים שכאלו, מדי פעם היא צריכה לעבור שאיבה. שאיבת ביוב מאפשרת סילוק של כל אלו, והחזרה של מערכת הביוב לקדמותה כך שתוכל להמשיך ולקבל "נגלות" נוספות של מי שופכין, עם כל מה שהן מביאות ביחד איתן.

כאשר מי השופכין "נתקעים" מסיבה כזו או אחרת, הם למעשה לא מאפשרים זרימה תקינה של מים, וגם במקרה כזה שאיבת ביוב היא פתרון מצוין לעניין.

 

איך עושים שאיבת ביוב? הכירו את הביובית!

ביובית היא למעשה משאית קטנטנה שיכולה, באמצעות כלים מיוחדים, לבצע שאיבת ביוב יעילה ומקצועית. הביובית מביאה איתה כל מיני כלים שתפקידם יהיה לשאוב ולפנות את מי השופכין שהצטברו בתוך הביוב, כמו גם כלי עזר שיוכלו לסייע במקרים שבהם יהיה צורך בפתיחת סתימות שנמצאות בביוב, במקרים שבהם קיימות הצפות באיזור הביוב ועוד.

הביובית מביאה איתה גם מיכל אגירה גדול, שלאחר שאיבת ביוב כל המים והפסולת שנאספו עוברים ישירות אליו. לאחר ביצוע שאיבת ביוב, תעשה הביובית את דרכה אל עבר מכוני טיהור השפכים או אל אתרי הפסולת שבהם ניתן יהיה לאגור את המים. 

 

שאיבת ביוב – כי לפעמים פשוט אי אפשר בלעדיה

ברגע שאתם שמים לב שהביוב באיזור המגורים שלכם או באיזור העבודה שלכם מתחיל לעלות על גדותיו, מדובר על בעיה שאין להמתין איתה אף לא עוד רגע אחד בודד, ומדוע? פשוט מאוד – הצפות מהסוג הזה מהוות מחדל תברואתי גדול ועלולות לפגוע בבריאות שלכם ושל הסובבים אתכם. נשמע מוגזם? ובכן, אם תחשבו על זה רגע, מי השופכין מורכבים ממים שמגיעים מכל מיני מקומות – מכונות כביסה, שירותים, מקלחת, כיורי מטבח ועוד.

מה המשמעות של זה? שעם כל המים נאספים גם חומרים שונים ומזהמים – צרכים, שאריות מזון ועוד דברים שממש, אבל ממש לא בריאים לנו. במצבים כאלו, שאיבת ביוב תוכל להיות הפתרון הטוב ביותר, וכמובן שמי שיחליט עליו באופן סופי יהיה איש המקצוע – האינסטלטור. הזמנת האינסטלטור תוכל לעשות את ההבדל בין אבחון בעיה יעיל ומקצועי ופתרון מצוין לבין הותרת המצב כמו שהוא והעמדת הסביבה בסיכון.

 

המחיר של שאיבת ביוב – לא יקר כמו שאולי חשבתם

שאיבת ביוב יכולה להסתכם במחיר של בין 700 ש"ח ל-1,000 ש"ח, כאשר בחלק מהמקרים הוא יהיה גם גבוה יותר בכמה מאות שקלים. המחיר הסופי של שאיבת ביוב נקבע בהתאם לגורמים שונים כמו כמות השאיבה, גודל הביוב שאותו יש לשאוב וכו'.

 

שאיבת ביוב עם מקצוענים – עניין בר השגה עבור כולם

שירותי שאיבת ביוב צריכים להיות לא פחות ממעולים על מנת שתוכלו להבטיח את חזרת הביוב לפעילותו התקינה. היות ובמדינת ישראל קיימים לא מעט אינסטלטורים, ראינו לנכון להציג לכם את היתרונות הכרוכים בלקבל את השירות הזה דרכנו.

חברתנו מקפידה על סטנדרטים גבוהים מאוד של איכות, מקצועיות ויסודיות. כל עבודה שאנחנו מבצעים מתבצעת על הצד הטוב ביותר, תוך שמירה על סביבת עבודה נעימה, שירותיות ושקיפות לאורך העבודה כולה. צלצלו, אנחנו מחכים לכם!

 

מחירון שאיבת ביוב כללי

שאיבת ביוב מחיר מ-700₪
החלפת צנרת ביוב מחיר מ-600₪
תיקון צנרת ביוב מחיר מ-1500₪

 

מה היה לנו עד כה?
תיקון צנרת ביוב

מחפשים תיקון צנרת ביוב? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

קרא עוד »
החלפת צנרת ביוב

מחפשים החלפת צנרת ביוב? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו

קרא עוד »