איתור נזילות בצנרת המים

יש מעט מאוד דברים שיכולים לקרות לנו בבית או במשרד שישבשו את החיים שלנו לחלוטין, אבל אם נבחן אותן לרגע לעומק, נגלה שנזילות הן אחד מהדברים האלו, אולי בראש הטבלה. הנזילות מביאות איתן שפע של תקלות אופציונליות שעלולות לעלות לנו ביוקר, גם מבחינה כלכלית וגם מבחינת אורח החיים התקין שלנו.

לכן, איתור נזילות בצנרת המים הוא אחת הפעולות החשובות ביותר שתוכלו לעשות ברגע שיהיה לכם חשש, ולו הקטן ביותר, שמתקיימת אצלכם נזילה. אז איך עושים את זה? פשוט מאוד – יוצרים איתנו קשר, ואנחנו כבר יוצאים בדרך אליכם עם מיטב הכלים לטיפול בבעיה.

☑️ איתור נזילות מקצועי בצנרת המים.

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים באיתור נזילות בצנרת המים.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

 

"מאיפה זה נחת עליי עכשיו? הכי לא מתאים"

הכי אנחנו אוהבים שהכל פועל ומתקיים בתנאים שלנו, להגיע הביתה ולהיות מסוגלים להשתמש בחדר השירותים כראוי, להתקלח בדיוק כמו שאנחנו אוהבים ולרחוץ בקלות את הכלים שהצטברו בכיור מארוחת הערב של אתמול. עד כאן השאיפות הן טובות ויפות, אבל מה קורה כאשר משהו מונע מהן מלהתממש כמו שהיינו רוצים?

נזילות הן אחד מהדברים שהכי משבשים את אורח החיים התקין בבית, והן פוגעות כמעט בכל פעולה שנרצה לבצע. לכן, יש לבצע זאת באופן מידי, ברגע שאתם מגלים או חוששים שיש סיכוי שהן מתקיימות.

 

נזילות – למה בכלל זה קורה?

נזילות הן אמנם עניין נפוץ, אבל היכרות עם הסיבות שגורמות להן להתרחש יכולה בהחלט לצמצם את הסיכוי שהן יתרחשו. בין הסיבות העיקריות להיווצרותן של נזילות נמצאות סיבות כמו שימוש לא תקין באסלה, במקלחת או בכיור המטבח. איך זה קורה?

ובכן, לא הרבה אנשים משקיעים מחשבה מרובה בשאלות כמו "מה כבר יקרה אם אשליך את שמן הבישול שלי לתוך כיור המטבח?" או שאלות אחרות כמו "אז השלכתי את המגבונים לתוך האסלה, מה כבר יקרה?". שימושים אלו הם אינם תקינים בשום אופן, והם עלולים בהחלט לייצר מצב של סתימות שיביאו איתן, בהתאם, גם נזילות.

 

סיבות טבעיות להיווצרות של נזילה

כמו שבני האדם לא חיים חיי נצח, כך גם צנרת המים אינה בעלת תוקף בלתי מוגבל של זמן. קיימות כל מיני סיבות טבעיות, כמו היווצרות של שורשים, סדקים, חורים, חדירה של חפצים זרים ש"פוצעים" את הצנרת, היווצרות אבנית ועוד סיבות רבות להיווצרות של נזילה, ואם היא אכן מתרחשת – לא כדאי להתעכב עם הטיפול בה.

 

איתור נזילות בצנרת המים – למה כל כך דחוף להתמודד עם זה?

טיפול זה, להבדיל מטיפול בהרבה בעיות אחרות, היא עניין שאסור להתעכב איתו ולו רגע אחד קטן. למה? פשוט מאוד – כל התעכבות עם הנושא הזה עלולה לגרום להתפתחות של הבעיה והחמרה במצב הנזילה. מה שיכול להסתיים, במקרה הטוב, בנזילה אינטנסיבית יותר ובהצפה בבית, עלול להסתיים גם במקום הרבה יותר חמור – פיצוץ בצנרת.

היות ואיתור נזילות בצנרת המים הוא פעולה פשוטה שאפשר לבצע במגוון רחב כל כך של דרכים, חבל להגיע למצב שבו הבעיה מחמירה ובהתאם הפתרון שלה יהיה הרבה יותר מורכב, המחיר עבורה יהיה גבוה יותר ואורח החיים שלכם יצטרך להשתנות עד שהבעיה תטופל כהלכה.

 

איך אפשר לבצע איתור נזילות בצנרת המים?

קיימות היום המון דרכים לאיתור נזילות צנרת המים. בין היתר, ניתן למצור איתור נזילות באמצעות מצלמת ביוב, איתור נזילות באמצעות חיישן גז, איתור נזילות באמצעות בלון לחץ, איתור נזילות באמצעות מד לחות מתקדם – המבוסס על תדר אלקטרומגנטי או שמבוסס על התנגדות חשמלית, איתור נזילות באמצעות מכשיר אקוסטי ועוד ועוד דרכים.

האינסטלטור שתזמינו לביצוע איתור נזילות יוכל להחליט באיזו מן הדרכים הוא מעדיף לפעול, החלטה שבדרך כלל תתקבל גם בהתאם לחומרת הנזילה, מיקום הנזילה ועוד.

 

למה דווקא אינסטלטור? אני לא יכול לטפל בעניין הזה בעצמי?

יכול להיות שאתם הנדימנ'ס מעולים, ויש לכם אפשרות להבריג בורג באופן עצמאי או לטפל בטלוויזיה שהתקלקלה בעצמכם, אבל בכל הנוגע לאיתור נזילות ממש לא מומלץ שתעשו את זה בעצמכם. ולמה? חשבו על זה – כאשר אתם זקוקים לסיוע רפואי אתם פונים לרופא, כאשר אתם זקוקים לסיוע עם בגד שנקרע אתם פונים לתופר, אז למה כאשר אתם זקוקים לסיוע בתחום האינסטלציה תחשבו על טיפול עצמאי בבעיה?

אינסטלטור אמין ומקצועי יוכל לבצע איתור נזילות בצנרת המים בצורה אחראית, מקצועית ומושכלת, תוך שימוש במגוון כלים מתקדמים כדי גם לאתר את הבעיה וגם על מנת לפתור אותה בפועל. ולא רק זה, במידה ותחליטו לקחת את האחריות לידיים שלכם ותנסו לטפל בבעיה בעצמכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם פוגמים אפילו יותר בצנרת המים, ומחמירים את הבעיה, וחבל.

 

כמה זה עולה?

המחיר ישתנה בהתאם לחומרת הבעיה, מיקום הנזילה וכמובן שיטת איתור נזילות שבה יבחר האינסטלטור. ככלל, מדובר כאן על טווח מחירים שמתחיל בין 400 ש"ח ל-800 ש"ח עבור איתור נזילות פשוט באמצעות בלון הצפה, ויכול גם להגיע לטווח מחירים גבוה יותר שעומד על בין 1,700 ש"ח ל-2,800 ש"ח כאשר מדובר על איתור נזילות באמצעות חיישן גז. בכל מקרה, איתור נזילות הוא פעולת חובה שתוכל להחזיר את מערכת הניקוז שלכם לפעילותה התקינה, ולכן כמו שאין מחיר לחופש, כך גם אין מחיר לפתרון הנזילות שלכם.

 

איתור נזילות בצנרת המים עם אינסטלטורים מקצועיים

זה הזמן שלכם לצלצל אלינו או ליצור איתנו קשר דרך אתר האינטרנט שלנו. אנחנו מציעים שירותי אינסטלציה מתקדמים ומקצועיים שיותירו אתכם עם פתרונות לכל בעיה, תוך שמירה על שירות אדיב ומחירים הוגנים.

 

מחירון איתור נזילות בצנרת המים כללי

איתור נזילות בצנרת המים מחיר מ-400₪
איתור נזילות באמצעות מד לחות מתקדם מחיר מ-400₪
איתור נזילות באמצעות חיישן גז מחיר מ-650₪

 

מה היה לנו עד כה?
איתור נזילות באמצעות בלון לחץ

נזילות הן מפגע מאוד לא אידיאלי ונעים להתמודדות בבית. הן נפוצות בחדרי השירותים, חדרי האמבטיה, במכונות הכביסה, בחצרות הבתים, בצנרות הבית ובמקומות נוספים, ולעיתים אפשר

קרא עוד »