פתיחת סתימות

מחפשים פתיחת סתימות? ריכזנו עבורכם את האינסטלטורים המומלצים ביותר, כאלו שיודעים לשלב בין מקצועיות גבוהה, שירות אדיב ועמידה בתו האיכות הנוקשה של "המקצוענים", הזמינו אינסטלטור עכשיו:

☑️ פתיחת סתימות באופן מהיר ומקצועי

☑️ ייעוץ ראשוני ללא עלות.

☑️ אחריות רשמית בכתב על העבודה.

☑️ מתמחים בפתיחת סתימות.

☑️ ביצוע העבודה מא' ועד ת'.

☑️ הקפדה על איכות ומחיר הוגן.

אחד הדברים הכי מבאסים לגלות הוא שיש לנו סתימה. בין אם בבית, בין אם במשרד ובין אם בכל מקום אחר – הסתימות עלולות לגרום להצפה, למי האסלה לא לרדת, לרדת ממקום אחד אך לצוף ממקום אחר ועוד. היות ומדובר על בעיה שעלולה לגרום לכל כך הרבה סוגים של נזקים, פתיחת סתימות היא עניין של לא פחות מחובה. פתיחת סתימות ניתן לבצע גם באופן עצמאי, אבל מומלץ בהחלט ליצור איתנו קשר על מנת שנוכל לסייע לכם באופן מקצועי יותר.

 

למה מתרחשות סתימות?

סתימות יכולות להתרחש מכל מיני סיבות. כאשר מדברים על כיור המטבח, למשל, הסתימות יכולות להיווצר בעקבות הצטברות של שאריות מזון ושל שומנים שעוברים בכיור ולמעשה במקום לעשות את זה דרכם אל עבר הביוב, נתקעים במורד הכיור וחוסמים את אפשרות הזרימה התקינה של המים.

כאשר מדברים על סתימות באסלת השירותים, לדוגמה, הסתימות עלולות להיווצר מהשלכת תחבושות היגייניות, טמפונים, מגבונים ואפילו חיתולים אל האסלה. כמו כן, סתימות במקלחת עלולות להתרחש בעקבות הצטברות של שערות. אלו כמובן רק 3 מבין עשרות דוגמאות שונות שיכולות להתרחש, ובהמשך נפרט על כולן בצורה יסודית יותר.

 

פתיחת סתימות – פעולה דחופה שאין להמתין איתה

פתיחת סתימות היא האופציה שעומדת בפניכם ברגע שגיליתם סתימה כזו או אחרת בחלל שבו אתם נמצאים, ולמה? פשוט מאוד – ככל שתאחרו לטפל בסתימות, ככה בשלב מאוחר עלול להיות הרבה יותר מורכב לפתוח אותן. לכן, יצירת קשר עם אינסטלטור היא לא פחות מחובה ברגע הגילוי.

 

פתיחת סתימות – רגע לפני שרצים לאינסטלטור, יש כמה פעולות שתוכלו לבצע בעצמכם

כיום קיימים לא מעט כלים שיוכלו לנסות ולסייע לכם בפתיחת סתימות באופן עצמאי. מגוון מסירי שומנים, פומפות וצינורות ברזל יכולים לסייע לכם בפתיחת סתימות, ובהחלט שווה לתת להם את ההזדמנות לנסות ולתקן את הבעיה שלכם.

לצד זה, חשוב להגיד שמדובר על חומרים להתמודדות עם סתימות בסיסיות בלבד, ושימוש בהם לצורך פתיחת סתימות מורכבות יהיה חסר תועלת לחלוטין.

במידה ואתם שמים לב שהשימוש בכלים הללו עלה בתוהו, כדאי בהחלט להתקשר אלינו ואנחנו נדאג להגיע אליכם במהירות האפשרית עם מגוון הכלים המקצועיים, המתקדמים והרלוונטיים להתמודדות עם הסתימות השונות.

 

מה ההבדל ביני לבין אינסטלטור מקצועי?

פתיחת סתימות שנעשית באופן עצמאי היא בגדר ניסיון. הניסיון הזה יכול להסתיים בתוצאות טובות שיפתרו את הבעיה שלכם, אך הוא בהחלט עלול גם להסתיים בלא כל פתרון.

ההבדל ביניכם, בתור אנשים פרטיים, לבין האינסטלטור, שהוא בעל מקצוע, הוא הבדל מובהק – לו יש את כל הידע הנחוץ על מנת להתמודד עם הבעיה והוא שולט בתפעול כל הכלים הרלוונטיים לפתרון הבעיה, ולכם, אין לומר בעדינות, אין את הידע הזה.

בנוסף, להבדיל מכם שיכולים להשתמש בכלים בסיסיים לפתרון הבעיה, האינסטלטור עושה שימוש בכלים מתקדמים כמו ביובית, דיזה, רובוט, מצלמות, ראש חיתוך ועוד אין ספור אלמנטים שהופכים רלוונטיים ברגע הזה.

 

פתיחת סתימה בשירותים, ובניאגרה

פתיחת סתימות מסוג זה היא מסוגי הסתימות הנפוצים ביותר, והעלות עבור פתיחת סתימות מסוג זה תנוע בין 350 ש"ח ל-1,000 ש"ח.

 

פתיחת סתימה כתוצאה ממזון ושומנים ופתיחת סתימה בכיור

פתיחת סתימות מסוג זה גם היא שכיחה מאוד, ועלותה יכולה להגיע לבין 250 ש"ח לכ-500 ש"ח. כמובן שהמחירים יכולים להשתנות בהתאם למורכבות הסתימה ובהתאם לגורמים נוספים.

 

פתיחת סתימה כתוצאה מאבנית

לא פעם מצטברת אבנית בצינורות, ומה הפלא? הצטברות של מים בהחלט עלולה לגרום למצב כזה, שאנחנו יכולים לזהות בקלות מהקומקום שנמצא כמעט בכל בית.

פתיחת סתימות כתוצאה מאבנית היא מורכבת יותר ותעשה שימוש בכלים מתקדמים יותר, ולכן היא בדרך כלל תגיע לטווחי מחירים של בין 500-600 ש"ח ויותר.

 

פתיחת סתימה כתוצאה משורשים

שורשים בביוב הן בעיה חריגה ומורכבת, אשר מתרחשת בדרך כלל במקומות שבהם ההקפדה על ניקוי הביוב היא נמוכה מאוד.

פתיחת סתימות מסוג כזה תצריך שימוש ברובוט, ראש חיתוך, מצלמות ולעיתים בכלים נוספים, ולכן, בהתאם למורכבות של הסתימה, עלות הטיפול תנוע בין 350 ש"ח ויכולה להגיע גם לאלפי שקלים – הכל בהתאם לסיטואציה הספציפית שבה אתם עומדים.

 

פתיחת סתימה פשוטה

חלק מהסתימות נוצרות מבעיה קלה שמצריכה מהאינסטלטור כמה דקות בודדות של טיפול, וללא שימוש בכלים מתקדמים ומסובכים. פתיחת סתימה פשוטה תסתכם בדרך כלל בבין 250 ש"ח ל-450 ש"ח.

 

פתיחת סתימה פנימית

פתיחת סתימה פנימית אמנם נשמעת מורכבת, אבל הרבה פעמים עבור אינסטלטור מקצועי ומיומן מדובר בבעיה פשוטה שגם היא לא מצריכה יותר מכמה דקות של התעסקות. המחיר עבור פתיחת סתימה פנימית ינוע בדרך כלל בין 200 ש"ח ל-300 ש"ח, לא יותר.

 

פתיחת סתימה באמבטיה ופתיחת סתימה במקלחת

גם כאן מדובר על סתימה שנפוצה בכל בית, בעיקר בבתים שבהם קיים חדר מקלחת אחד שבו כל בני המשפחה מתרחצים ומותירים שערות ולכלוך מסוגים נוספים. פתיחת סתימות באמבטיה תסתכם בדרך כלל במחיר של כ-400 ש"ח.

כמובן שבהתאם למורכבות יתכנו עלויות נוספות, כמו עלויות בגין החלפת צנרת או החלפת חלקים בה. הערה זו נכונה לכל הסוגים של פתיחת סתימות באשר הם.

 

פתיחת סתימה בביוב

פתיחת סתימות בביוב יכולה להסתכם במחיר של בין 250 ש"ח ל-400 ש"ח, בהתאם לחומרת הסתימה והסוג שלה. סתימה בביוב היא אופציה כללית יחסית, ויכולה לבוא לידי ביטוי במגוון דרכים כמו אבנית, שורשים ועוד.

 

פתיחת סתימה במכונת כביסה

מכונת הכביסה עובדת לא מעט בבית, ולכן סביר שיימצאו בה סתימות. פתיחת סתימות במכונת כביסה תגיע לבין 200 ש"ח ל-350 ש"ח לרוב.

 

פתיחת סתימה במזגן

כולנו יודעים שסתימה במזגן בימי הקיץ החמים עלולה להיות מטרד רציני, שיגרום לנו להיצמד לקירות במטרה לספוג מהם קצת קור. לכן, פתיחת סתימות במזגן היא הכרחית באופן מידי, ומחירה יגיע לרוב לבין 150 ש"ח ל-350 ש"ח.

 

פתיחת סתימה בצינור מים חמים

להבדיל מאותם ימי קיץ, ימי החורף הם ימים שבהם אנחנו זקוקים באופן מידי למים חמים. במידה ומופיעה סתימה בצינור מים חמים, עלות פתיחת סתימות מסוג זה תנוע בין 220 ש"ח ל-500 ש"ח.

 

פתיחת סתימה בצינור ניקוז

צינור הניקוז הוא קריטי על מנת שזרימת המים תוכל להתקיים כהלכה, ובדיוק בגלל הסיבה הזו פתיחת סתימות שנוצרות בצינור הניקוז הן קריטיות כל כך. המחיר עבור פתיחת סתימות בצינור ניקוז ינוע בדרך כלל בין 320 ש"ח ל-460 ש"ח.

 

פתיחת סתימה בחצר

מי שנהנה מחצר בבית, יודע שמתקיימות בה המון פעילויות שונות ובהתאם גם מצטברים בה לא מעט לכלוכים. לעיתים כל אלו גורמים לסתימה בחצר, שיש לטפל בה באופן זריז ככל האפשר.

פתיחת סתימות מסוג זה תנוע בין 280 ש"ח ל-780 ש"ח, ולא סתם טווח המחירים הזה רחב כל כך – האפשרויות לסתימות מסוג זה הן רבות, ובהתאם לחומרת הסתימה ייקבע גם המחיר.

 

אתם עוד כאן? קדימה, צלצלו אלינו!

אז במקום להתמודד בעצמכם עם המקרה המבאס, הגיע הזמן שתצרו איתנו קשר. ככל שתפנו אלינו מהר יותר, כך נוכל לטפל בבעיה שלכם בזריזות ולספק לכם מענה מקצועי ואמין בהקדם. נתראה!

 

מחירון פתיחת סתימות כללי

פתיחת סתימות מחיר מ-250₪
פתיחת סתימה בחצר מחיר מ-280₪
פתיחת סתימה בצינור ניקוז מחיר מ-320₪

 

שירות פתיחת סתימות לפי אזורי שירות

פתיחת סתימה באמבטיה – אזורי שירות

פתיחת סתימה באסלה – אזורי שירות

פתיחת סתימה בכיור – אזורי שירות

פתיחת סתימה בביוב – אזורי שירות

פתיחת סתימה בניאגרה

יכול מאוד להיות שאתם מכירים את המילה "ניאגרה" מהמפלים המשגעים שנמצאים על הגבול בין ארצות הברית לבין קנדה, אבל בין אם אתם מודעים לכך ובין

קרא עוד »

פתיחת סתימה במקלחת

מי מאיתנו לא אוהב להתקלח? המקלחת מרעננת את הגוף והנשמה, מורידה ומשכיחה מאיתנו את כל הצרות, היא מאפשרת לנו לפתוח כל בוקר באנרגיות מעולות, לסגור

קרא עוד »

פתיחת סתימה פנימית

סתימה פנימית ידועה בתור סתימה מורכבת במיוחד. היות ולא מדובר כאן על סתימה גלויה לעין, לרוב הדבר מקשה על האדם הפרטי לזהות שאכן מדובר בסתימה,

קרא עוד »

פתיחת סתימה פשוטה

יש כל מיני רגעים בחיים שיכולים להיות עדינים ופשוטים להתמודדות, ולצידם רגעים שעלולים להיות הרסניים ובעלי השלכות חמורות ביותר. כשמסתכלים על דברים שעלולים להתרחש בתוך

קרא עוד »

פתיחת סתימה כתוצאה מאבנית

מתי בפעם האחרונה ביקרתם אצל שיננית? השיננית, אצלה מומלץ לבקר לפחות אחת לחצי שנה, תפקידה לנקות את השיניים שלנו ולוודא שכל האבנית שהצטברה ביניהן מוצאת

קרא עוד »

פתיחת סתימה בשירותים

חדר השירותים הוא אחד החדרים שבהם אנחנו מבקרים באופן תדיר, בין אם אנחנו נמצאים בבית הפרטי שלנו, בין אם אנחנו נמצאים במשרד שממנו אנחנו עובדים

קרא עוד »